Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

полімерпіщана черепиця та її надійність

majki

Рекомендовані повідомлення

привіт от вирішив перекрити будинок , після ознайомлення зі всіма можливими матеріалами схиляюсь до варіанту з полімерпіщаною черепицею житомирського виробництва , за ціною 60 гр.за метр квадратний . Хто має такий дах чи інформацію підкажіть, як він взагалі ?

 

- продавці блях, натуральної, цем.піщаної та бітумної черепиці , ондуліну та єврошиферу прошу не за...райте тему рекламою своєї продукції:fool:

 

мене цікавить думка приватних забудовників ТАКИХ ЯК я або людей які накрили будинок полімерпіщаною черепицею, бажано кілька років тому назад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за ціною 60 гр.за метр квадратний . .

 

Однозначно фуфло! С у\ф стабилизатором должно быть не менее 85 грн\м кв в розницу. Ну со скидками 70 минимум.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то не фуфло то я просто напряму на заводі беру а не в магазині:lol: , УФ покриття змивається терез 2 роки полюбому . на те воно й називається - "покриттям" . Я спецом дуже темного мкольору черепицю беру бо мені так і сказали що блиск зникне і посвітліє через кілька років .

 

а я ціную правду...

голосувавби навіть за Єгора Лупана наприклад:D

 

От в Росії нею вже давніше хати криють може хтось підкаже як вона років так через 10 - 15 виглядає ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однозначно фуфло! С у\ф стабилизатором должно быть не менее 85 грн\м кв в розницу. Ну со скидками 70 минимум.

 

ну просив жеж БЕЗ РЕКЛАМИ *:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рекламой бы было если бы я назвал бренд или координаты продавца. О меня звучало всего лишь мнение. Причём мною названы цены производителя. про житомирскую ничего не знаю. да и вообще, для нас это не проверенная новинка. пару объектов накрыли в течении года, посмотрим.

 

Насчёт у\ф стабилизации. Это не покрытие а добавка в состав, насколько я знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рекламой бы было если бы я назвал бренд или координаты продавца. О меня звучало всего лишь мнение. Причём мною названы цены производителя. про житомирскую ничего не знаю. да и вообще, для нас это не проверенная новинка. пару объектов накрыли в течении года, посмотрим.

 

Насчёт у\ф стабилизации. Это не покрытие а добавка в состав, насколько я знаю.

 

Реклама - це про ваш аватар:) - АКРО. Я ПЕРЕПРОШУЮ ЩО НЕ ПРОКОНСУЛЬТУВАВСЯ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ У ВАШІЙ ФІРМІ :lol:

 

я в курсі що виробників в Україні кілька . В кожного з них різна ціна . Переважно коливається від 60 до 80 гривень за метр. Є навіть такі що штампують рядову та конькову а на бокову ще станок не встигли закупити так навіть ті хочуть по 75 за метр ! та мене менше цікавить в кого купляти , аппетити в кожного різні ...

 

Знаю що і в Росії і в нас склад тієї черепиці приблизно такий самий , бо кварцовий пісок і полімери однаково дешева сировина а в міфи про якійсьтам супердобавки та супербарвники я не вірю - то все є розкруткою для:o.

 

Мене цікавить наскільки реально вона надійна .

Гарантіям типу "на 100 років" зрозуміло не повіриш але якщо вона в когось стоїть років 15 і всьо ок то вона для мене саме те що треба по співвідношенню -ціна*якість

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однозначно фуфло! С у\ф стабилизатором должно быть не менее 85 грн\м кв в розницу. Ну со скидками 70 минимум.

Но-но, паааапрашу без грубостей, товарищ! :D

Стоить должно столько, сколько за сколько посчитает нужным продать продавец.

 

то не фуфло то я просто напряму на заводі беру а не в магазині:lol: , УФ покриття змивається терез 2 роки полюбому...

От в Росії нею вже давніше хати криють може хтось підкаже як вона років так через 10 - 15 виглядає ?

Дядьку, шо ви таке кажете? Яке покриття ЗМИВАЄТЬСЯ? Якщо таку х*йню вам розповідає ВИРОБНИК - біжіть від нього негайно.

УФ-стабілізатор - це такий собі порошок (гранули), який додається до МАСИ термопласту під час виготовлення черепиці. Змитися він не може ніяк.

А взагалі заходьте на наш сайт, ознайомтеся.

У нас із стабілізатором буде в районі 74-78 грн. за квадрат залежно від обсягу.

 

Гарантіям типу "на 100 років" зрозуміло не повіриш але якщо вона в когось стоїть років 15 і всьо ок то вона для мене саме те що треба по співвідношенню -ціна*якість

Я б теж не вірив "гарантіям" у 100 років, навіть у 50. За цей час крайніх не знайдеш -- або емір помре, або Насреддін, або віслюк :D

Фірми зі стажем роботи на Українському ринку дають гарантію 10-20 років.

Якщо казати взагалі, то у нас ППЧ з"явилася 6-7 років тому, і статистики більше цього часу немає.

Термін служби полімерки становить десь 50 років.

Змінено користувачем Yark
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но-но, паааапрашу без грубостей, товарищ! :D

Стоить должно столько, сколько за сколько посчитает нужным продать продавец.

 

Прошу прощения за эмоции:pardon::oops: Просто раздражают "производители" дескредетирующие марку демпингуя ценой ради минутной наживы.

В любом случае, определённые ценовые рамки в Украине всё таки существуют в которых можно с 90% уверенностью выявить недобросоветных изготовителей ППЧ ИМХО. Ваши ценовые предложения тому подтверждение:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу прощения за эмоции:pardon::oops: Просто раздражают "производители" дескредетирующие марку демпингуя ценой ради минутной наживы.

В любом случае, определённые ценовые рамки в Украине всё таки существуют в которых можно с 90% уверенностью выявить недобросоветных изготовителей ППЧ ИМХО. Ваши ценовые предложения тому подтверждение:beer:

 

И я того же мнения :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шановні дядьки продавці :D

 

мені цікаво головним чином скільки простоїть моя черепиця не тріскаючись від морозу , СВІЙ новий ВИГЛЯД ВОНА ВТРАТИТЬ через років так 10 ВСЕОДНО а звідси і не вірю казкам менеджерів продавців про уфаудобавки та супербарвники . - знаю що тонна полімеру коштує десь 400 долларів а пісок в нашій країні бесплатний а значить продукт є дешевим в собівартості . Відносно того що демпінгують - так давайте і ви нормальну ціну І ЛЮДІ К ВАМ ПОТЯНУТСЯ;)

 

Я й сам працюю в торгівлі і тому вибрав виробника черепиці який не гониться за надприбутками а дає нормальну ціну і виграє на обємі

 

а взагалі може ви і праві може візьму і переплачу у ваших фірмах зі скуки:fool::D

 

пс- просив же ж без реклами

 

пс- треба буде у москалів на форумах подивитись у них там хати вже точно років з десять полімеркою криють...

 

2Yark-дякую за інфо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шановні дядьки продавці :D

 

мені цікаво головним чином скільки простоїть моя черепиця не тріскаючись від морозу , СВІЙ новий ВИГЛЯД ВОНА ВТРАТИТЬ через років так 10 ВСЕОДНО а звідси і не вірю казкам менеджерів продавців про уфаудобавки та супербарвники . - знаю що тонна полімеру коштує десь 400 долларів а пісок в нашій країні бесплатний а значить продукт є дешевим в собівартості . Відносно того що демпінгують - так давайте і ви нормальну ціну І ЛЮДІ К ВАМ ПОТЯНУТСЯ;)

 

Я й сам працюю в торгівлі і тому вибрав виробника черепиці який не гониться за надприбутками а дає нормальну ціну і виграє на обємі

 

а взагалі може ви і праві може візьму і переплачу у ваших фірмах зі скуки:fool::D

 

пс- просив же ж без реклами

 

пс- треба буде у москалів на форумах подивитись у них там хати вже точно років з десять полімеркою криють...

 

2Yark-дякую за інфо

 

 

Доброго дня, дядьку! :D

 

Полімерна черепиця від морозу не тріскається, оскільки практично не має водопоглинання.

15 років відстоїть як діти у школу.

 

Про пісок - безкоштовного у наші часи не буває, але те, що він не дуже дорогий, це правда.

 

Не слід забувати про електрику -- виробництво ППЧ дуже енергоємне, а для промисловості вона коштує десь 75 коп./кВт. До речі, і пісок теж треба чимось сушити.

 

А це вам приклад стабілізатора. І не кажіть, що нічого не зрозуміли у формулах :D

 

Richvin 783

Синергичная смесь олигомерных напряжённых аминных стабилизаторов (ХАЛС)

 

Описание: Richvin 783 является смесью синергично действующих светостабилизаторов Richvin 944 и Richvin 622.

Он является эффективным УФ-стабилизатором с высокой устойчивостью к экстракции, низкой летучестью и низким взаимодействием с пигментами.

Richvin 783 в особенности рекомендуется для производства плёнок из полиэтиленов – ПВД, ПНД, линейного ПНД, деталей и толстых секций, а также изделий из полипропилена – плёнок и волокон.

Он также рекомендуектся в тех случаях, когда требуется контакт с пищевыми продуктами.

 

Внешний вид: белый порошок с желтоватым оттенком.

 

Химическое наименование: Смесь 1:1 Richvin 944 и Richvin 622

 

Richvin 944: поли/ /6-/(1,1,3,3-тетраметилбутил)амино/ - 1,3,5,-триазин-2,4-диил (2,2,6,6-тетраметил-4-пиперидинил)имино/ -1,6-гександиил (2,2,6,6-тетраметил-4-пиперидинил) имино//)

Мол. масса – М = 2000-3000

 

Richvin 622: бутандионовой кислоты, диметиловый эфир, полимер с 4-гидрокси-2,2,6,6- тетраметил-1-пиперидин этанол.

Мол.масса –М = 3100-4000

 

Применение:

Richvin 783 может применяться как для стабилизации полиолефинов (ПЭ, ПП) , так и для сополимеров, таких как этилен винилацетат и композиций полипропилена с эластомерами.

 

Рекомендуемые концентрации:

Для стабилизации полиолефинов 0,1-0,8%;

В толстых слоях и 0,1-1,0% для плёнок и волокон из ПП.

 

:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ой дядьку як ви мене гарно переконуєте

та напевне не судилося відбутися порозумінню між продавцем та покупцем цього разу ...

за електрику я не забув - зрозуміло що ви її (черепицю) не на дровах плавите , також ясно що пісок не є АБСОЛЮТНО дармовим і за станком повинна людина стояти на зарплаті і документи треба оформити то все зрозуміло , але навіщо рівняти роздрібну ціну черепиці на ціну - бляхи ? Адже і їжачку зрозуміло що ЧЕРЕПИЦЯ ДЕШЕВША у виробництві !

 

От я так дивлюся, що основне навантаження в заливанні баків нетямущим клієнтам, йде на різні СУПЕРПОРОШОЧКИ. та я проста людина і ніяк не можу осягнути одне- ТОЖ СКІЛЬКИ ТРЕБА ТИХ ПОРОШОЧКІВ НАСИПАТИ ЩОБ ВОНИ В ТІЇ ЧЕРЕПИЦІ БУЛИ ВИДИМІ :fool:

-ви може тих барвників та уфавгранул ще більше як піску та полімеру в форми сипете га ?:lol:

 

 

/omdat het is graapig/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ой дядьку як ви мене гарно переконуєте

та напевне не судилося відбутися порозумінню між продавцем та покупцем цього разу ...

за електрику я не забув - зрозуміло що ви її (черепицю) не на дровах плавите , також ясно що пісок не є АБСОЛЮТНО дармовим і за станком повинна людина стояти на зарплаті і документи треба оформити то все зрозуміло , але навіщо рівняти роздрібну ціну черепиці на ціну - бляхи ? Адже і їжачку зрозуміло що ЧЕРЕПИЦЯ ДЕШЕВША у виробництві !

 

От я так дивлюся, що основне навантаження в заливанні баків нетямущим клієнтам, йде на різні СУПЕРПОРОШОЧКИ. та я проста людина і ніяк не можу осягнути одне- ТОЖ СКІЛЬКИ ТРЕБА ТИХ ПОРОШОЧКІВ НАСИПАТИ ЩОБ ВОНИ В ТІЇ ЧЕРЕПИЦІ БУЛИ ВИДИМІ :fool:

-ви може тих барвників та уфавгранул ще більше як піску та полімеру в форми сипете га ?

 

Я не переконую, а інформую. Далі висновки робіть самостійно і незалежно :)

Стабілізатора кладеться десь 1% від маси полімера.

Пісок, як ви розумієте, не піддається впливу УФ-випромінювання.

Якщо хочете, насиплемо вам стабілізатора втричі більше, але коштувати буде під 100 грн. за квадрат :fool:

За ваші гроші -- будь-яка забаганка. У розумних межах, звичайно... :D

Якщо хочете без "суперпорошочків" - відмінусуйте 8 грн. від вказаних мною раніше цін.

 

А от відносно "їжачку зрозуміло що ЧЕРЕПИЦЯ ДЕШЕВША у виробництві" -- мало не впав зі стільця...

До нас приходить фарбований метал у рулонах, і вся "складність виробництва металочерепиці" полягає у тому, щоб ляпнути по блясі штампом а потім рубонути різаком :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а пісок в нашій країні бесплатний а значить продукт є дешевим в собівартості

 

Дядьку, дайте тон 30-40 безкоштовного піску мені на ділянку? %)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дядьку, дайте тон 30-40 безкоштовного піску мені на ділянку? %)

 

а ви з лопатою знайомі ? ... ну от і робіть висновки , бажаю успіху:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не переконую, а інформую. Далі висновки робіть самостійно і незалежно :)

Стабілізатора кладеться десь 1% від маси полімера.

Пісок, як ви розумієте, не піддається впливу УФ-випромінювання.

Якщо хочете, насиплемо вам стабілізатора втричі більше, але коштувати буде під 100 грн. за квадрат :fool:

За ваші гроші -- будь-яка забаганка. У розумних межах, звичайно... :D

Якщо хочете без "суперпорошочків" - відмінусуйте 8 грн. від вказаних мною раніше цін.

 

А от відносно "їжачку зрозуміло що ЧЕРЕПИЦЯ ДЕШЕВША у виробництві" -- мало не впав зі стільця...

До нас приходить фарбований метал у рулонах, і вся "складність виробництва металочерепиці" полягає у тому, щоб ляпнути по блясі штампом а потім рубонути різаком :D

 

та ні переконуєте - я от порахував що у вас навіть без порошочків вийде набагато дорожче ніж там де я братиму

звісно у вас сайт класний і ви грамотно свій товар пропихаєте але в мене склалося враження що от приходиться і крутитись і розриватись з рекламою бо западло продавати дешевше. Певно бо відбою від покупців не буде ?:D

 

Та дайте людям дешевше 8-) будете у виграші в кінцевому результаті

:beer:

 

пс -А Їжачку зрозуміло що ЯКІСНА металочерепиця дорожча в собівартості ніж полімерпіщана-тут нічого додати-пропустив одне слово тшульдігунг

 

однозначно одне-полімерпіщана, треба шукати на Московських будфорумах бо тут покищо -0

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

majki, вы конечно извините за аналогию но ваша позиция похожа на щенка провалившегося в яму - ему помоч хотят, достать а он гавкает и кусается. Вам люди опытные советуют, обосновывают а вы всё уличаете нас непонятно в чём. Зачем же вы тогда вообще вопросы задаёте если у вас уже есть свой ответ? Ну берите уже вы черепицею житомирського виробництва и не сомневайтесь!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Вам люди опытные советуют, обосновывают а вы всё уличаете нас непонятно в чём. Зачем же вы тогда вообще вопросы задаёте если у вас уже есть свой ответ? Ну берите уже вы черепицею житомирського виробництва и не сомневайтесь!

 

Эт точно! :beer:

Работа у нас тяжелая, а молоко за вредность начальство не дает :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та дайте людям дешевше 8-) будете у виграші в кінцевому результаті

:beer:

 

Розумієте, дядьку, немає дорогих або дешевих речей. Є те, що ви собі можете дозволити, і те, що не можете.

Наша якість, бачу, вам не по кишені.

Що ж, удачі вам у пошуках, і, як то кажуть альпіністи, вітер у рюкзак! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

majki, вы конечно извините за аналогию но ваша позиция похожа на щенка провалившегося в яму - ему помоч хотят, достать а он гавкает и кусается. Вам люди опытные советуют, обосновывают а вы всё уличаете нас непонятно в чём. Зачем же вы тогда вообще вопросы задаёте если у вас уже есть свой ответ? Ну берите уже вы черепицею житомирського виробництва и не сомневайтесь!

 

+1

Из практики, кроме УФ стабилизатора нужно обратить внимание на геометрию. Две черепички положенные рядом должны иметь люфт в замке, желательно не менее 3 мм. Ряд черепичек разложенный на плоскости , должен лежать на прямой, то есть замки черепичек должны быть параллельны. Заранее нужно оговорить возврат брака, потому что часть черепичек может быть выгнута винтом или по цилиндрической плоскости. Ну и размеры черепичек должны быть одинаковыми, длинна от упора до низа черепички, ширина по замку. Неплохо если отверстия под гвозди сквозные.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розумієте, дядьку, немає дорогих або дешевих речей. Є те, що ви собі можете дозволити, і те, що не можете.

Наша якість, бачу, вам не по кишені.

Що ж, удачі вам у пошуках, і, як то кажуть альпіністи, вітер у рюкзак! :beer:

 

 

Некачественная ППЧ - зря выброшенные деньги. Может так случится, что на крышу она не ляжет. Или ляжет некачественно , криво и со спиленными замками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені треба 250 кв.м

раз ви вже так сильно намагаєтесь тут на форумі продати то шліть мені фотки і кінцеву ціну сюди- Pfeffer1@meta.ua і попрошу без рекламного флуду

 

документи є у всіх і гарантію всі дають і на брак перевірити треба та всеодно це лотерея просто однозначно- полімерку візьму і шановні панове продавці мені справді цікава думка не такого"спеціаліста" а людини яка купила і вже років з 10 користується:) а рекламу робіть собі на здоровя тільки не парьте мозги що ви мнені просто8-) добру пораду даєте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені треба 250 кв.м

раз ви вже так сильно намагаєтесь тут на форумі продати то шліть мені фотки і кінцеву ціну сюди- Pfeffer1@meta.ua і попрошу без рекламного флуду

 

документи є у всіх і гарантію всі дають і на брак перевірити треба та всеодно це лотерея просто однозначно- полімерку візьму і шановні панове продавці мені справді цікава думка не такого"спеціаліста" а людини яка купила і вже років з 10 користується:) а рекламу робіть собі на здоровя тільки не парьте мозги що ви мнені просто8-) добру пораду даєте

 

Дядьку, вам же чорним по білому писано, що в Україні ППЧ існує десь 6-7 років, про 10 не йдеться. :D

Ціну вам, звичайно, вишлю, але поміркуйте ще раз: може накриєте бляхою? Там же і відомі світові виробники, і гарантії, і собівартість...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені треба 250 кв.м

раз ви вже так сильно намагаєтесь тут на форумі продати то шліть мені фотки і кінцеву ціну сюди- Pfeffer1@meta.ua і попрошу без рекламного флуду

 

документи є у всіх і гарантію всі дають і на брак перевірити треба та всеодно це лотерея просто однозначно- полімерку візьму і шановні панове продавці мені справді цікава думка не такого"спеціаліста" а людини яка купила і вже років з 10 користується:) а рекламу робіть собі на здоровя тільки не парьте мозги що ви мнені просто8-) добру пораду даєте

 

чому не розглядаєте ЧПЦ, трохи важча, але набагато довше прослужить Вам, збережете свої затрати на можливий ремонт покрівлі......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому не розглядаєте ЧПЦ, трохи важча, але набагато довше прослужить Вам, збережете свої затрати на можливий ремонт покрівлі......

 

Ну не хоче людина під бетонним дахом жити... :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...