Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу поради стосовно вибору топки каміну із задньою загрузкою!

Микола з Долини

Рекомендовані повідомлення

Виникла необхідність встановити у будинку камінну топку (бажано чугунну) із задньою загрузкою. А саме: загрузка дров має відбуватися із котельні, а сама топка через стіну виходитиме у спальну кімнату. Також за технічним завданням :) даний камін повинен зігрівати теплим повітрям кімнату на другому поверсі. Окремо ще хочеться розглянути варіант із водяною сорочкою, яка б підігрівала уже існуючу "теплу підлогу" площею 20-25 кв.м. Буду вдячний за поради та консультації! Також розгляну питання придбання та монтажу відповідним спеціалістом цієї системи, виходячи з того, що проживаю у м. Долина, Івано-Франківської області.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виникла необхідність встановити у будинку камінну топку (бажано чугунну) із задньою загрузкою. А саме: загрузка дров має відбуватися із котельні, а сама топка через стіну виходитиме у спальну кімнату. Також за технічним завданням даний камін повинен зігрівати теплим повітрям кімнату на другому поверсі. Окремо ще хочеться розглянути варіант із водяною сорочкою, яка б підігрівала уже існуючу "теплу підлогу" площею 20-25 кв.м. Буду вдячний за поради та консультації! Також розгляну питання придбання та монтажу відповідним спеціалістом цієї системи, виходячи з того, що проживаю у м. Долина, Івано-Франківської області.

Якщо я не помиляюсь, то Ви забули додати, що топка крім чавуну, технічних дверцят та водяного контуру, має бути ще й кутовою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо я не помиляюсь, то Ви забули додати, що топка крім чавуну, технічних дверцят та водяного контуру, має бути ще й кутовою.

 

Дякую за першу відповідь, земляк! :)

Так, бажано щоб скло або сама камера згорання була під певним кутом, оскільки камін у спальній кімнаті виходитиме ближче до кута кімнати і це потрібно врахувати з огляду естетики...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виникла необхідність встановити у будинку камінну топку (бажано чугунну) із задньою загрузкою. А саме: загрузка дров має відбуватися із котельні, а сама топка через стіну виходитиме у спальну кімнату. Також за технічним завданням :) даний камін повинен зігрівати теплим повітрям кімнату на другому поверсі. Окремо ще хочеться розглянути варіант із водяною сорочкою, яка б підігрівала уже існуючу "теплу підлогу" площею 20-25 кв.м. Буду вдячний за поради та консультації! Також розгляну питання придбання та монтажу відповідним спеціалістом цієї системи, виходячи з того, що проживаю у м. Долина, Івано-Франківської області.

 

А тунельного типу топки не розглядаєте.

laudel%20800%20%20grande%20vision%20double%20face%20_11e051eb9e5b398755ea7ac659937c42.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тунельного типу топки не розглядаєте.

Вам нужно продать либо что? :)

Человек написал

А саме: загрузка дров має відбуватися із котельні, а сама топка через стіну виходитиме у спальну кімнату.

Как вы себе представляете тунельную топку выходящую в КОТЕЛЬНУЮ?:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сколько мне известно то производителей топок с загрузочными дверями не так и много. Брюнер да косящий под Брюнер Хокстер:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сколько мне известно то производителей топок с загрузочными дверями не так и много. Брюнер да косящий под Брюнер Хокстер:D

Ну почему же... Ромотоп еще есть. Весьма достойный по цене и по качеству

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...