Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Герметичный выхлоп генератора с гаража

azeff

Рекомендовані повідомлення

Не, вы как хотите, а я думаю за альтернативу гаражу.

Это стоит все считать. Может проще купить гешу в уличном исполнении в защитном кожухе и поставить просто на улице или где то под навесом и все. Чем делать помещение, потом его содержать, зимой греть. Или проще купить хороший брендовый и не париться.

Когда занимались автоспортом и ездили на кемпере на соревнования, возили с собой Хонду 1квт. Она сделана в виде чемодана, довольно тихая и переносная, даже на балконе 9ти этажки как то молотила.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нісенітницю пишите. Класичні генератори мають прямий зв'язок швидкості обертання із напругою виходу. Більше газу - вища напруга.

Стабілізація іде не по напрузі а по частоті обертання. При рості навантаження просідають оберти, стабілізатор підгазовує для забезпечення заданих обертів.

 

Скачки можливі при різкій зміні навантаження, однак жодного разу не стикався з проблемами через це на справних генераторах.

 

Якщо ваш поламаний, чи експлуатується поза паспортними можливостями - це вже інша пісня.

При належному догляді китайці калатають роками. На відміну від брендових, китайці вимагають втриччі більше уваги... Але свої завдання виконують.

 

Я виділив повну нісенітницю..Позапаспортні можливості це які?Можливості які не мають паспорту,чи всі інші можливості при яких генератор дає скачки напруги але пояснити їх досить важко?І що значить вимагають втричі більше уваги?Йому треба квіти дарувати і лагідні слова говорити?Генератор стоїть в теплі і в горизонтальному робочому стані,бензин заливається зверху у придназначений для цього отвір,заводиться згідно "паспортних рекомендацій".Масло міняється за регламентом.Чи можливо для експлуатації генератора треба мехмат закінчувати?

В ремонтній майстерні такий самий мондраля мені довго розказував про частоту і напругу а потім продав за 400 гривень АВР чи як там його.Через тиждень той АВР видав напругу 340 вольт...Я тепер знаю чому,бо я забув квіти подарувати:lol:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Это стоит все считать. Может проще купить гешу в уличном исполнении в защитном кожухе и поставить просто на улице или где то под навесом и все. Чем делать помещение, потом его содержать, зимой греть. Или проще купить хороший брендовый и не париться

Когда занимались автоспортом и ездили на кемпере на соревнования, возили с собой Хонду 1квт. Она сделана в виде чемодана, довольно тихая и переносная, даже на балконе 9ти этажки как то молотила.

была такая, стоила прилично как все, что во всепогодном корпусе.

Те же Геко очень недешевый вариант, в 90-х брал на объект 24 квт во всепогодный кожух дополнительно стоил денег, правда, обманули с шумом, говорили будет уменьшен до шума жигулей, неправда. :)

тогда же хотел взять у них маленький, цена неприятно удивила, взял Хонду, на пер Моторном был сервис

разные были, хуже всех Фирман, 3 коленвала за гарантийный срок!

сейчас кладу плитку в гараже и придется переделывать выхлоп

Но все равно ищу вариант где поставить вне помещения.

Если будут съемные стенки с четырех сторон то никакой изморози на э/г быть не должно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...