Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гаражні ворота Torkraft

vavan oo

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня. Пропонують встановити секційні гаражні ворота Torkraft виробництва Польщі. Чи має хтось досвід користування воротами цього виробника?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. О данных воротах ничего сказать не могу, т.к. никогда их не устанавливал.

А как Вы собираетесь их ремонтировать, если в них что-то сломается или ударите полотно ворот? Об этом думали? Или будете привозить из Польши, когда монтажная организаци прекратит их устанавливать?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начебто заходять на наш ринок - організовують мережу дилерів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начебто заходять на наш ринок - організовують мережу дилерів.

Не мог не сказать об этом, но решение остается за Вами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начебто заходять на наш ринок - організовують мережу дилерів.

 

Что бы оперативно реагировать на заявки клиентов о запчастях мало держать на складе ролики и петли нужны еще панели и в очень большом количестве. Если бы Херман не имел мировое имя то его никто бы не покупал т.к даже у Хермана нужно ждать некоторые панели более 3 недель, а это очень не удобно.

 

А что вам так понравилось в этом бренде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что вам так понравилось в этом бренде?

 

Знайомий замовляє партію 20 шт для багатоквартирного будинку - пропонує включити в заказ ворота для мене, відповідно буде суттєва знижка. Виходить ціна за ворота товщиною 40 мм як за Алютех 35 мм, крім того, переконує, що якість краща, бо Європейський виробник і т.п. Хотілося би почути хоча б один відгук від того, хто має реальний досвід експлуатації чи установки (поради стосовно сервісу я взяв до уваги - буду наводити відповідні справки)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Знайомий замовляє партію 20 шт для багатоквартирного будинку - пропонує включити в заказ ворота для мене, відповідно буде суттєва знижка. Виходить ціна за ворота товщиною 40 мм як за Алютех 35 мм, крім того, переконує, що якість краща, бо Європейський виробник і т.п. Хотілося би почути хоча б один відгук від того, хто має реальний досвід експлуатації чи установки (поради стосовно сервісу я взяв до уваги - буду наводити відповідні справки)

у Алютеха нет панели 35 мм! Есть 45 мм и 40 мм. Если нет никакой разницы, я бы не рисковал.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Передайте знакомому что такое количество любой производитель даст хорошую цену. Ворота Кружик тоже Европейского качества и с запчастями нет проблем. В пятницу утром человек заехал машиной в ворота и повредил 2 панели. В понидельник ворота были отремонтированы новыми панелями и все было хорошо. Если у вас про Алютех инфа про панель 35 мм то либо кто то специально врет ли бо случайно не то прочитали. Но на Кружик я бы порекомендовал глянуть...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім дня. Пропонують встановити секційні гаражні ворота Torkraft виробництва Польщі. Чи має хтось досвід користування воротами цього виробника?

 

Ворота подъемно поворотные Torkraft ставили - заказчику понравились - эконом вариант для не утепленных гаражей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зашел на польский сайт этой компании в раздел продукция torkraft.pl/produkty/. На фото откатные ADS ворота Алютех, промышленные ворота Алютех, панорамные ворота Херманн, подъемно-поворотные ворота Херманн.

 

Если фирма основана в 2003 году, нет своих фото!? Даже раздел Галереи пустой.

 

Я бы задумался.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зашел на польский сайт этой компании в раздел продукция torkraft.pl/produkty/. На фото откатные ADS ворота Алютех, промышленные ворота Алютех, панорамные ворота Херманн, подъемно-поворотные ворота Херманн.

 

Если фирма основана в 2003 году, нет своих фото!? Даже раздел Галереи пустой.

 

Я бы задумался.

 

Как ни парадоксально, но в Европе далеко не так относятся к интернету, с точки зрения презентабельности, как у нас. Поэтому, во многом, наличие или наполнение сайта не совсем адекватно отображает саму продукцию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как ни парадоксально, но в Европе далеко не так относятся к интернету, с точки зрения презентабельности, как у нас. Поэтому, во многом, наличие или наполнение сайта не совсем адекватно отображает саму продукцию.

 

Но хоть пару фоток готовых изделий (своих), или описание изделия, можно же было выложить. Есть фото производства, но нет ни одного логотипа принадлежности его к этой компании...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да-а-а...... Запутана якась історія получається з Торкрафтом. Напевне все-таки не ризикуватиму А що на рахунок Херманн? Зараз у них непогані акції, і стандартний розмір мені підходить (пройом 3000х2500). Мені озвучили, що на українському ринку зараз ворота Херманн не ті, що раніше - китайського виробництва у економ-варіанті...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да-а-а...... Запутана якась історія получається з Торкрафтом. Напевне все-таки не ризикуватиму А що на рахунок Херманн? Зараз у них непогані акції, і стандартний розмір мені підходить (пройом 3000х2500). Мені озвучили, що на українському ринку зараз ворота Херманн не ті, що раніше - китайського виробництва у економ-варіанті...

Сейчас можно и не такое услышать)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да-а-а...... Запутана якась історія получається з Торкрафтом. Напевне все-таки не ризикуватиму А що на рахунок Херманн? Зараз у них непогані акції, і стандартний розмір мені підходить (пройом 3000х2500). Мені озвучили, що на українському ринку зараз ворота Херманн не ті, що раніше - китайського виробництва у економ-варіанті...

 

Если у вас инфа о том что у Алютеха панель 35 мм, то у Хермана наверное не более 10 мм!!!:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да-а-а...... Запутана якась історія получається з Торкрафтом. Напевне все-таки не ризикуватиму А що на рахунок Херманн? Зараз у них непогані акції, і стандартний розмір мені підходить (пройом 3000х2500). Мені озвучили, що на українському ринку зараз ворота Херманн не ті, що раніше - китайського виробництва у економ-варіанті...

 

Вот это правильное решение. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за увагу до моїх запитань. Я так розумію, з Хорманом все спокійно і без нюансів (на рахунок якості)? До речі, якщо вказують стандартний розмір воріт 3000х2500 - то це розмір пройому, на який вони встановлюються, чи це ворота в чистоті - а пройом відповідно повинен бути трохи меншим?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ворота трохи більші роблять. 3000х2500 - розмір отвору. Бажано - розмір твердої поверхні. Не пінопласт, а саме кладка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ворота трохи більші роблять. 3000х2500 - розмір отвору. Бажано - розмір твердої поверхні. Не пінопласт, а саме кладка

 

Дякую за лікбез. Маю чергове розчарування - виявляється акційні Hormann ідуть лише в товщині 20 мм. Блін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за лікбез. Маю чергове розчарування - виявляється акційні Hormann ідуть лише в товщині 20 мм. Блін.

 

У Вас гараж отапливается?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас гараж отапливается?

Гараж наполовину вбудований в будинок, буде опалюватись градусів до 5-10.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...