Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Земля в селе. Что можно а что нельзя?

grafalex

Рекомендовані повідомлення

а ота межа - вона якої товщини?.

 

Здається 25 см

 

Добавлено через 3 минуты

Я не розумію, а який сенс? Відступити і збудувати 3м паркан? Я такого не зустрічала, але мені здається що буде як у попередньому прикладі

 

У 1 м від межі можна будувати господарські будівлі... Почав будувати хлів та й покинув, цегли не вистачило

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не розумію, а який сенс? Відступити і збудувати 3м паркан? Я такого не зустрічала, але мені здається що буде як у попередньому прикладі. Якщо висота паркану не перевищує регламентовані значення, то хоч 10 парканів на своїй території будуйте)

Геніями копіпаста важко зрозуміти деякі речі.треба ще мислення включати, а не копіювати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Геніями копіпаста важко зрозуміти деякі речі.треба ще мислення включати, а не копіювати

 

Если человек не может/хочет найти информацию по простому вопросу, мне несложно отправить ответ из уже сохранённой нормативки. А Вы что ответили исключительно с целью нахамить? Да уж, вот это глубина мысли :hlop:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если человек не может/хочет найти информацию по простому вопросу, мне несложно отправить ответ из уже сохранённой нормативки. А Вы что ответили исключительно с целью нахамить? Да уж, вот это глубина мысли :hlop:

 

Глибина м ЫСлі там де немає логічного мислення ,що за метр можна поставити стіну і прикріпити лопату наприклад. І дуже дивуватися при цьому. Що можуть бути проблеми.Так що яйце те у вас все таки фейкове

Копіпаста далі. Мабуть в ай ті це гарно учать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глибина м ЫСлі там де немає логічного мислення ,що за метр можна поставити стіну і прикріпити лопату наприклад. І дуже дивуватися при цьому. Що можуть бути проблеми.Так що яйце те у вас все таки фейкове

Копіпаста далі. Мабуть в ай ті це гарно учать

 

Ахаха, так это что Вы до сих из-за темы эмиграции дуетесь? Наверное сильно я ЧСВ задела? Ну и хорошо, страдайте дальше :))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ахаха, так это что Вы до сих из-за темы эмиграции дуетесь? Наверное сильно я ЧСВ задела? Ну и хорошо, страдайте дальше :))

 

Ну да:) думаю, ви пост прочитали цей. Висновки зробили. А там будемо дивитися, як мегабагаті айтішники мислять далі. Поки що, бачу копіпаст

 

Добавлено через 49 минут

Купуєте профнастил по пару листів різних кольорів , вішаєте білим до себе, а різнобій до сусіда. Ще можете до сусіда все яскраво червоним. Цей колір на психіку погано впливає

 

Да жалко його ц так. В нього будинок на метр нижче землі мого городу. Я якщо ввалю там два метри, то людина ц світла білого не побачить. )) Мені б ото щоб не дзирили на нас з дружиною і ми б були раді

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну да:) думаю, ви пост прочитали цей. Висновки зробили. А там будемо дивитися, як мегабагаті айтішники мислять далі. Поки що, бачу копіпаст

 

Наркоманите? Какой пост, какие выводы? Честно говоря, мне все-равно на что Вы смотрите и что видите, но если Вам нечего делать - занимайтесь)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наркоманите? Какой пост, какие выводы? Честно говоря, мне все-равно на что Вы смотрите и что видите, но если Вам нечего делать - занимайтесь)

 

Мені якраз є що робить. Стараюсь по ділу писати а не херню, як ви в своєму пості про споруду за метр від забору.

А вам я бачу точно немає чого робити. В яку тему не зайди ви відразу в Гугл шукати інформацію, копіювати і викладуаати:lol може ви супу чоловіку зварили б краще домашнього, якщо він взагалі є у вас.

: це ви так саомостверджуєтесь чи це велика місія Допомагати тим, в кого проблеми з гуглом?) Да щось зкопійоване не особо на практиці працює, якщо тільки дві комбінації клавіш нажтмати і дико дивуватися, що є ще варіанти другі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... може ви супу чоловіку зварили б краще домашнього, якщо він взагалі є у вас.

 

Не варто хамити. :evil:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене теж один конь є. Мов,до його трухлого дерев'яного забору не підходити ц не трогати.

В аналогичном случае после установки нами нового забора - через 2 дня, несмотря на "клятвенные" заверения соседа трухлый забор высотой 2 метра испарился.Три метра его стали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В аналогичном случае после установки нами нового забора - через 2 дня, несмотря на "клятвенные" заверения соседа трухлый забор высотой 2 метра испарился.Три метра его стали.

 

Ну три метра я дарити не буду. Впритик до того ж штахетника зроблю фундамент

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені якраз є що робить. Стараюсь по ділу писати а не херню, як ви в своєму пості про споруду за метр від забору.

А вам я бачу точно немає чого робити. В яку тему не зайди ви відразу в Гугл шукати інформацію, копіювати і викладуаати:lol може ви супу чоловіку зварили б краще домашнього, якщо він взагалі є у вас.

: це ви так саомостверджуєтесь чи це велика місія Допомагати тим, в кого проблеми з гуглом?) Да щось зкопійоване не особо на практиці працює, якщо тільки дві комбінації клавіш нажтмати і дико дивуватися, що є ще варіанти другі

 

Весеннее обострение? Да-да, и мужа у меня нет, и дома, и вообще я в маке работаю под прикрытием как агент ЦРУ, только тссссс... Сорри, общаться с неадекватами нет желания, поэтому дорога вам в игнор, всего хорошего, таблетки принять не забудьте!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весеннее обострение? Да-да, и мужа у меня нет, и дома, и вообще я в маке работаю под прикрытием как агент ЦРУ, только тссссс... Сорри, общаться с неадекватами нет желания, поэтому дорога вам в игнор, всего хорошего, таблетки принять не забудьте!

Причому тут дім?)

Аргументи закінчуються, людина зливається. Щасливої дороги і не забувайте про домашній суп , хай бідолага хоч попробує що це:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не розумію, а який сенс? Відступити і збудувати 3м паркан? Я такого не зустрічала, але мені здається що буде як у попередньому прикладі. Якщо висота паркану не перевищує регламентовані значення, то хоч 10 парканів на своїй території будуйте)

 

паркан з сітки чи чогось там, а це вже не "паркан" це невідомо що висотою 3 метри, і це вже не сусіда справа, норми по паркан 2 метри дотримані. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

паркан з сітки чи чогось там, а це вже не "паркан" це невідомо що висотою 3 метри, і це вже не сусіда справа, норми по паркан 2 метри дотримані. :)

 

Тут все складно... коли я вивчала ДБН щодо висоти паркану (бо маю приблизно таку ж ситуацію коли сусідня ділянка трохи нижча), то не знашла чіткої відповіді від чого відміряється ця висота. Але знайшла судову справу, і хоча в нас відсутнє прецедентне право, рішення всіх судових інстацій було одностайне, тож це дає деяке роз'яснення на тему 'що буде якщо сусіду Ваш паркан не сподобається' :) Та навіть якщо витримати висоту паркану по межі, а потім збудувати 'непаркан' по своїй території, все одно можно апелювати до ДБН 360-92 (Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень), де згадується про норми інсоляції для сусідніх ділянок і будівель (які 'непаркан' дуже ймовірно буде порушувати)

 

========================

Граничні розміри площі забудови і поверховості садового будинку та господарських будівель на ділянці встановлюється статутом садівницького товариства чи кооперативу за погодженням з місцевими органами архітектури та містобудування (районними чи обласними). Ці розміри встановлюються за умови забезпечення необхідної площі для ведення господарської діяльності на ділянці та дотримання вимог нормативної тривалості інсоляції територій суміжних ділянок

========================

Розташування і орієнтація житлових та громадських будинків повинні здійснюватись з урахуванням забезпечення нормативної тривалості інсоляції та норм освітленості відповідно до "Санитарных норм и правил обеспечения инсоляцией зданий и территорий жилой застройки" та СНІП II-4-79 "Естественное и искусственное освещение" як в будинках, що будуються, так і в сусідніх житлових і громадських будинках.

========================

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

паркан з сітки чи чогось там, а це вже не "паркан" це невідомо що висотою 3 метри, і це вже не сусіда справа, норми по паркан 2 метри дотримані. :)

 

Це агротехнологія:good: особливо якщо використовується за прямим призначенням згідно інструкції виробника

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...