Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Димохід в стіні із газоблока. Як правильно зробити

Gelembjuk

Рекомендовані повідомлення

Добрий день.

 

Будую дім. Дійшли до накриття. Але потрібно спочатку зробити димоходи, щоб можна було накривати.

 

Має бути 2 димоходи. Камір і твердопаливний котел (в різних місцях).

Я ще точно не знаю який саме буде камін я який конктерно котел. Хотів розібратися із цим пізіше.

А димоходи потрібно ставити вже.

 

Перед будівнийтвом провів "консультації". Вирішив що димоходи будуть із сендвіч труб. В стіні (гізоблок) залишили пази . Із розрахунку на 26 і 22 зовнішній діаметр (200/260 для каміна, 160/220 для твердопаливного котла)

 

Я почав розбратися із цими трубами. Там є різна товщина, ще є нерж/нерж та нерж/цинк

 

На що впдивають ці характеристики? к визначити правильну (оптимальну) товщину?

Потрібно відштовхуватися від площа опалення ? (значить потужності котла?)

 

Що ще потрібно щоб кріпити труби в середині стіни? Хомути чи якись інший тип кріплення? які вимоги до цього кріплення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Диаметр трубы зависит от мощности котла и высоты дымохода.

В характеристиках котла указывают диаметр выходного отверстия.

 

А зачем Вам сендвич, если дымоходы из газоблока.

Можно обойтись одностенной трубой.

Ставьте одностенные трубы из нержавейки.

Толщина 0,8 мм или 1 мм. От толщины зависит срок эксплуатации - чем толще , тем дольше прослужит.

 

Я крепил обычными металическими хомутами , газоблок выдержит вес труб, он не большой.

 

Так что я бы не тратился на седвич - это лишнее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.

 

Будую дім. Дійшли до накриття. Але потрібно спочатку зробити димоходи, щоб можна було накривати.

 

Має бути 2 димоходи. Камір і твердопаливний котел (в різних місцях).

Я ще точно не знаю який саме буде камін я який конктерно котел. Хотів розібратися із цим пізіше.

А димоходи потрібно ставити вже.

 

Перед будівнийтвом провів "консультації". Вирішив що димоходи будуть із сендвіч труб. В стіні (гізоблок) залишили пази . Із розрахунку на 26 і 22 зовнішній діаметр (200/260 для каміна, 160/220 для твердопаливного котла)

 

Я почав розбратися із цими трубами. Там є різна товщина, ще є нерж/нерж та нерж/цинк

 

На що впдивають ці характеристики? к визначити правильну (оптимальну) товщину?

Потрібно відштовхуватися від площа опалення ? (значить потужності котла?)

 

Що ще потрібно щоб кріпити труби в середині стіни? Хомути чи якись інший тип кріплення? які вимоги до цього кріплення?

 

Из нерж дымоходов рекомендую Versia Lux

 

Толщина нержы - 1 мм.

 

Если гильзовать голыми трубами то хомутов хватит для надежности советую ставить через каждые 3 м, сэндвич(утепленные) считаю не целесообразно использовать в гильзовке, так как если сделаете дымоход без возможности проводить ежегодную ревизию/чистку или решите что это лишняя трата денег , то внутренняя труба прогорит в момент загорания кризола и тогда все равно придется менять дымоход. Верхнюю часть дымоходы советую заканчивать элементом "окончание дымохода" + дефлектор ( это убережет канал от попадание осадков в саму шахту)

 

Также не забудьте предусмотреть стабилизатор тяги.

 

И да прибудет с Вами хорошая тяга!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увага! Важливо не тільки правильно спроектувати систему димовідведення, але і вибрати димохід, відповідний параметрам і характеристикам Вашого теплогенеруючого апарату.

 

Різні види палива створюють різні умови експлуатації димоходів:

 

за рівнем температури вихідних газів;

 

фізико-хімічних процесів , що відбуваються всередині димового каналу;

 

виділенню агресивного кислотного конденсату

 

Тому сталь, яка використовується у виробництві систем димовідведення, повинна відповідати вимогам теплогенеруючого апарату.

 

Правильно підібрана марка сталі значно збільшує термін експлуатації димаря і його надійність.

 

Основним матеріалом для виготовлення димоходів є нержавіюча сталь марки AISI 309, 316 , 304.

Отримати консультацію що краще вибрати можна по телеф. 0979198449

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увага! Важливо не тільки правильно спроектувати систему димовідведення, але і вибрати димохід, відповідний параметрам і характеристикам Вашого теплогенеруючого апарату.

 

Правильно підібрана марка сталі значно збільшує термін експлуатації димаря і його надійність.

 

полностью согласен

 

 

Основним матеріалом для виготовлення димоходів є нержавіюча сталь марки AISI 309, 316 , 304.

Не согласен

так как я уже столкнулся на собственном опыте, что трубы могут гореть

316 только для газа, как и 304. это уже точно.. у меня дымоход толщиной 1мм стоит из хорошей стали 321, все нормально...(у меня котел на дровах)

 

фотку как горит труба можно посмотреть на моей фотке, выкладывал тут на форуме... меня надули и поставили не ту сталь и не той толщины. пришлось менять трубы. сейчас все нормально работает

хотя вроде и 409 сталь для дровяных печей нормальная

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.

 

Будую дім. Дійшли до накриття. Але потрібно спочатку зробити димоходи, щоб можна було накривати.

 

Має бути 2 димоходи. Камір і твердопаливний котел (в різних місцях).

Я ще точно не знаю який саме буде камін я який конктерно котел. Хотів розібратися із цим пізіше.

А димоходи потрібно ставити вже.

 

Перед будівнийтвом провів "консультації". Вирішив що димоходи будуть із сендвіч труб. В стіні (гізоблок) залишили пази . Із розрахунку на 26 і 22 зовнішній діаметр (200/260 для каміна, 160/220 для твердопаливного котла)

 

Я почав розбратися із цими трубами. Там є різна товщина, ще є нерж/нерж та нерж/цинк

 

На що впдивають ці характеристики? к визначити правильну (оптимальну) товщину?

Потрібно відштовхуватися від площа опалення ? (значить потужності котла?)

 

Що ще потрібно щоб кріпити труби в середині стіни? Хомути чи якись інший тип кріплення? які вимоги до цього кріплення?

 

можно гильзовать голой 321 1мм и пустоту просыпать гранулами вермикулита

 

трубу в шахте можно отцентровать с помощью скоб и разгрузочной платформы а та же окончания дымохода

как на картинке

kaminhouse.com.ua/dimohod

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...