Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нуждаюсь в совете по канализации (частный дом)

*KOLIAN*

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Живу у приватному будинку. Каналізація поки не робе. Зараз працюю над нею. І у зв"язку із цим виникли питання, бо я не спеціаліст. А саме прямий кут у приляганні стояка до (не знаю як її) горизонт труба із нахилом до септика. Здравий глузд підказує , що так не повинно бути, але вже є, і поки там нічого не тече хотілося б переробити так, щоб потім не вертатись і не переробляти. Буду дуже вдячним кожній пораді.

Коротко про гоовне: Зверху чорного кольору труба це чавун приблизно 100 зовн. Зверху виходить на підлозі ккотельної, а у підвалі вона входить у сталеву 120-125 зовн. потім вварюється також у сталеву горизонтальну яка через пів метра іде у чавунну. І в низу горизонтальна труба ще залита бетоном на половину діаметра. Що і як з цим краще зробити. Дякую за увагу)

IMG_1111.thumb.jpg.7583742f3d7aee28d2c54183ac301fa1.jpg

IMG_21.thumb.jpg.8a014abd029f418447c5a2a630d97a42.jpg

IMG_31.thumb.jpg.4cbfcd7680833a8f504663a36d28ccf7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Живу у приватному будинку. Каналізація поки не робе. Зараз працюю над нею. І у зв"язку із цим виникли питання, бо я не спеціаліст. А саме прямий кут у приляганні стояка до (не знаю як її) горизонт труба із нахилом до септика. Здравий глузд підказує , що так не повинно бути, але вже є, і поки там нічого не тече хотілося б переробити так, щоб потім не вертатись і не переробляти. Буду дуже вдячним кожній пораді.

Коротко про гоовне: Зверху чорного кольору труба це чавун приблизно 100 зовн. Зверху виходить на підлозі ккотельної, а у підвалі вона входить у сталеву 120-125 зовн. потім вварюється також у сталеву горизонтальну яка через пів метра іде у чавунну. І в низу горизонтальна труба ще залита бетоном на половину діаметра. Що і як з цим краще зробити. Дякую за увагу)

 

90 градусів це не страшно, але те що у Вас сталева труба - це точно не допустимо. З часом саме в цьому місці будуть постійні проблеми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...