Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рулонные шторы с фотопечатью

БарБосс

Рекомендовані повідомлення

Решили установить в детскую рулонные шторы с фотопечатью. Подскажите какие нюансы могут быть? Стоит ли их заказывать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень большой разлёт цен: за одну и туже штору от 900 грн до 2100 грн. И все хотят готовый макет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я представник виробника ТМ Роліс. Так насправді макет надає замовник. Але за додаткову оплату, питання вирішується. А ось по ціні виготовлення, можна поспілкуватись.

Якщо якісні то нюансів не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я представник виробника ТМ Роліс. Так насправді макет надає замовник. Але за додаткову оплату, питання вирішується. А ось по ціні виготовлення, можна поспілкуватись.

Якщо якісні то нюансів не буде.

 

Укажите Ваш сайт. Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ролис достойный производитель рулонных штор. Про него очень хорошие отзывы. В пятницу договорились про замер. Картинки ( математика) выбрал и выкачал с файлохранилища. Предварительная цена приемлемая. Буду держать в курсе.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В гуглі набрати Роліс (Ролис,Rolis) , Ви знайдете Нас. Справа в тому що Ми реалізовуємо тільки через дилерську мережу. Майже в кожному місті України є дилери.

 

Не знаю як адміністрація портала віднесеться до лінка на сайт, тому вибачте ризикувати не буду.

Якщо Ви зробили замовлення у нашого дилера, то для Нас цікаво, дізнатись про результат його виконання, як Наші дилери працюють з кінцевим споживачем. Можливо виникнуть якісь питання, про які вони(дилери) не повідомлять нас, але завдяки спілкуванню з Вами, Ми, як виробник дізнаємося про них, і зробимо все щоб в майбутньому їх не виникало.

 

Якщо Вам потрібна додаткова інформація, повідомте, мене в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
Ролис достойный производитель рулонных штор. Про него очень хорошие отзывы. В пятницу договорились про замер. Картинки ( математика) выбрал и выкачал с файлохранилища. Предварительная цена приемлемая. Буду держать в курсе.

Подскажите, установили ли вы ролеты Ролис? И довольны ли качеством? Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Подскажите, установили ли вы ролеты Ролис? И довольны ли качеством? Спасибо.

 

Да, нормально ребята делают. Можете обращаться. На счет печати не подскажу, не встречал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...