Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как настроить автоматику Horman?

Karalex

Рекомендовані повідомлення

Автоматика Horman Supramatic VDE0700. Старенька, але все працює. Є три пульти. Ось і вирішив її собі на гаражні ворота поставити. Ось тільки ніде не знайшов, як її кінцеві положення настроювати. В неї один кінцевик є, там де вал автоматики виходить на шину.

 

Вниз все нормально до низу доходить, а ось вверх трохи не дотягує і зупиняє. Ось і хочу трохи добавити. Вона стояла на двухметрових воротах. Шини вистачає, але зупиняється.

В ютубі інше управління, а такого не знайшов.

ПС. Ще попутне питання до спеців. На роспашні ворота є тільки один пульт. Genius254. Запропонували такий замість нього - WHY EVO TX4 SIM-SIM универсальный обучаемый мультичастотный 315/330/433.92/868Mhz [RF UNIVERSAL]. А він рідний пульт воріт не бере. Horman копіює, а цей не бере. Коли ввожу його в процес копіювання, то на пульт воріт він не короткими блиманнями реагує, а навпаки засвічується постійним світлом. :(

horman.thumb.jpg.ca95c3a0aab6fa688320ac82876aff9c.jpg

horman2.thumb.jpg.17cc46ce81f49379fd7bc033a8b33d0c.jpg

Змінено користувачем Karalex
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Karalex, у Вас привод SupraMatic S, на него нужно искать инструкцию. У меня такой в архиве не оказалось. Если не найдете инструкцию в интернете обратитесь на Хёрманн, думаю помогут.

По китайским пультам не подскажу, опыта не имею.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Після копіювання кнопки на клон треба її прописати в приймач Nice. Цей пульт особисто копіював до Nice, все працює.

По Хорману- вас ворота якого розміру. Подібно, що сили двигуну не вистачає. Перевірте ворота, змастіть при необхідності роліки та завіси, тільки віськи. Підтягніть прохи пружини. Викрутіть зусилля на двигуні на макс. Якщо ще актуально, можу інструкцію вислати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...