Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте комерційний пиріжок/або бус

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Думал брать, владельцы отговорили - головняк не меньше моей газели :D

 

Да ладно. С нормаьным мотором ездят и ездят. Если попадаешь, то дороже, конечно. Но зато это точно не Газель :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там свого гімору вистачає...та і розхід реально 10 (дорогущої соляри)...то на ринку у всіх 5-6,5
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

норм. але сумніваюсь що за 5800 таке щастя знайдете.

 

 

стосовно завдань для авто - купіть старий Т4, хвалять як ремонтопригодний.

або будь який грузовий бус з 3 місцями який знайдете в цьому бюджеті

Абсолютно нормальна порада. Зараз саме дивлюсь в сторону т4. Попри те, що маю крафтер 12 року, такого ж року скудо і добло 2016.

Але один мінус - за ним треба їхати самому по німецьких селах - на мобіле вони дорогі, на лізингових аукціонах їх просто немає, бо старі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно нормальна порада. Зараз саме дивлюсь в сторону т4.

Тогда уже 2.4 дизель без турбины, трактор ) ). На крайняк 1.9 ТД 65-ку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что будет стоить растаможка древнего буса из-за бугра года примерно 2000-го или 2004-го?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ща раз кажу..роки беруть своє...мав ЛТ28...вроді і на ходу..але дивитися постійно треба було до всього....то радіатор потік, то трубка трісла, то генератор не заряджає, то в стартері щітки стерті, то підшипник ступиці заклинив..про ходовку з тими 2-ма ричагами мовчу (як в принципі і в Т4)..ну і хотелки в продаванів тих древніх Т4 вище криші...НЕ ВАРТО ВОНО ТОГО...НЕ ВАРТО

 

 

пробіги в тих дизеляк у всіх поза 300-400тис..щоб там на приборці не було і які б байки не трусив продавець....для кишенькових нових моторів то потолок ((((

 

 

короче за 2 неділі передивились 15 авто....по нулях ((((

 

Добавлено через 3 минуты

auto.ria.com/auto_fiat_doblo_pass_17065658.html

 

один з варіантів...такий же дивилися в Луцьку..але ж бл** знову метан ((( родичі виженуть з тим метаном....

 

ну і після перегляду того Добло на підйомнику і та довбана задня багаторичажна підвіска..щож теж бажання відбила....от нахера забирати ресорну, як була в попереднього Добло?? неа..треба влупити купу резинок, втулок і ін херні, яка вартує купу грн і буде сипатися на наших "дорогах" як горіхи в жовтні

 

Віваро непогані варіанти, якби не гіморна підкапотка і ті КоммонРейл....принаймні в нас на станціях..як тільки приїжджаєш на всяких бусіках, зразу +50% до вартості будь-яких робіт...за "обшкрябані ручки"...ну і в Віваро щоб будь-що поміняти треба морду скидати (((

 

по ходовій вроді там чуть надійніше ніж в нових Добло, на 1,9 100-ка 6ст там ще вроді просте сцеплення, без маховика...

 

КОроче хз...якби ті Віваро пили 7л/100..ще б помріяв..але 10-ку запрявляти Окко вської соляри я не готовий...при тому що Калина їздить на спирту від БРСМ по 20 грн і пє 6/10л...але в неї не завантажиш те, що мені потрібне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не можете решиться на старого немца - посмотрите китайский аналог тойоты

rst.ua/oldcars/groz/polarsun/groz_polarsun_8850525.html

На море рядом тусовался владелец такого авто. Брал его с нового для торговли и семьи, наездил 150 тыс без поломок. До этого имел разные бу бусы. Говорил новое есть новое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брал его с нового для торговли и семьи, наездил 150 тыс без поломок.

Так вот именно что с нового. Китайцы свою гарантию выезжают без проблем, а потом просто рассыпаются. Тогда уж лучше на хундай Н1 смотреть, они не дорогие.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Експлуатую Віваро. Пробіг з 168 добігає вже 250... Нічого страшного по ремонтам не було. Всі ремонти дрібні і по гаражам. Ніяких +50%... Взагалі ці буси популярні. Принаймні 2.0 cdti. Хаває по кругу 8л. звичайного не євро дизеля. Хоча шмурдяком з трактора звісно не любить. Запчастин море на любий бюджет. Їздили ним і по бездоріжжю. Але то не його стихія. Грузимо по паспорту до 1200 кг. Але разок тягли плитку 1500. Поставили 2 сідухи розборні для коротких перегонів (20 км) коли треба 2 вантажника брати і 2х цивільних. Але то незаконно і небезпечно.

 

Стосовно н1 від хундай. Маю знайомого власника. Питань по бусу небагато. Але він все таки непопулярний. Ціни завищені, вибору мало. Хаває воно більше трафіків точно. Не помню скільки але точно більше.

 

Мабуть шукайте джампі експерт або партнер берлінго добло кенгу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не можете решиться на старого немца - посмотрите китайский аналог тойоты

rst.ua/oldcars/groz/polarsun/groz_polarsun_8850525.html

 

только поставил газ , и сразу продаёт:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только поставил газ , и сразу продаёт

я не предлагаю именно это авто , Как пример. Пока не увидел таких в живую не знал,что они существуют. Насчёт газа - я тоже поставил газ и продал, что в этом криминального?

 

Добавлено через 2 минуты

Так вот именно что с нового. Китайцы свою гарантию выезжают без проблем, а потом просто рассыпаются. Тогда уж лучше на хундай Н1 смотреть, они не дорогие.

На вулканизации в Кропивницком была очередь и я разговорилс с таксистом на амулете. Второй хозяин , общий пробег авто более 500 тыс. Двигатель не трогал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Транзіти з 2,2...і корозійним кузовом...неа...з 2,3 на ланцюгу Івековський мотор..хз, кажуть кращий..але знову ж таки Віваро і компані в рази більше за Транзіти

 

Нюндаї - задньопривідні і розхід 12-14...для сіл з ожеледицями то ппц (знову ж таки досвід ЛТ28)

 

а чого Т5 такі "недооцінені"...знаю, що по зч на порядок дорожчі від жабокряків...чи такі ненадійні?

 

Добавлено через 1 минуту

Принаймні 2.0 cdt

от якраз ці і не хвалять....але видно як кому повезе...

 

всі "дрочать" на 1,9 100-ка 6ступка..типу оптимальний варіант...

 

Добавлено через 3 минуты

Хоча шмурдяком з трактора звісно не любить.

та ніхто з трактора і не пропонує лити (хоча думаю, з якогось модного Джан діра не отравився б ))) ) з нових фур є варіанти...там думаю точно не Євро 0...ну і так є підпільні заправки з білоруською дизелякою по ціні -3-4 від заправок...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А транзиты не рассматриваются вообще? :D

 

Якщо чесно то тут нічого серйозно не розглядається.

 

Так як читаю вимоги до авто та причини з яких бракуються кандидати то розумію що авто яке влаштує тс то є казка а не реальність.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чого Т5 такі "недооцінені"...знаю, що по зч на порядок дорожчі від жабокряків...чи такі ненадійні?

 

У меня Т5 уже 11 лет. Причем самый "проблемный", 2.5ТДИ. Зато ездит он классно. По ходовой - передние опоры слабоваты, но это не дорого. Мотор - 1.9ТДИ особо не достает, 2.0 ТДИ - еще лучше, но дороже. 2.5ТДИ потребовал замены маховика , распредвала и помпы. Это их прикол. Сейчас, думаю, уже все с замененными.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А транзиты не рассматриваются вообще? :D

Так чего на него смотреть,просто катаюсь с весны.Скудика для дома оставил,Фордиком по работе по всей Украине,бомбезное авто.Правда чтоб оно было бомбезным,то Нобелю над бюджет раза в 2-3 увеличить.

Но с его запросами и бюджетом вообще не представляю как можно что то выбрать.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А каков хоть бюджет у ТС? :D

 

Добавлено через 44 секунды

...просто катаюсь с весны..

 

А какой взяли? низкий, короткий 2,2 передний?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо чесно то тут нічого серйозно не розглядається.

а не..маю прийти викласти енну суму за хз що і купити? неааа

 

чого не серйозно..все якраз серйозно..серйозно їжджу дивлюся авто...читаю драйв2, раджуся з людьми і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пройшов 1 рік й 4 місяці...

і що..люди і більше часу вибирають...сраку возити зараз є на чому...тому вибір не спішний...

 

п.с. я мотоблок вибирав 2роки )))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бюджет - до 8 тис.у.е.

 

Странно. Я вот на днях взял ракету за меньший бюджет :)

 

Добавлено через 1 минуту

Сегодня масла и фильтры купил на 2,5 К :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А каков хоть бюджет у ТС? :D

 

Добавлено через 44 секунды

 

 

А какой взяли? низкий, короткий 2,2 передний?

2.2 средний,передний,заводской грузпасс 2012

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...