Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю автоматы, узо, щиток

d1c0br4z

Рекомендовані повідомлення

Добрый день!

Нужны автоматы для квартиры, что-то из надежных и качественных производителей: ABB, Legrand, Schneider Electric, Hager и т.д.

 

Автоматы:

6А - 5 шт

10А - 3 шт

16А - 12 шт

25А - 1 шт

 

Выключатель нагрузки:

32А(40А) - 1 шт

 

УЗО(дифф. реле):

16А 10мА - 1 шт

32A(40А) 30мА - 3 шт

 

Щиток на 36 модулей - 1шт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автомати є в наявності шнайдер та ітон

УЗО 10мА по шнайдеру Домовой чекати 3-4тижні по ітону десь так само, лише ціна на нього буде значно більша(в 2-3рази)

Під замовлення можу зробити й хагер і абб) АББ багато польського, китайського, хЗ ще якого, не сильно рекомендую, колись мав, розпродав бо то стало як ІЕК з АСКО, ІМХО))

Щиток є ві-ко є хагер

ціни на сайті актуальні на все!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автомати є в наявності шнайдер та ітон

УЗО 10мА по шнайдеру Домовой чекати 3-4тижні по ітону десь так само, лише ціна на нього буде значно більша(в 2-3рази)

Під замовлення можу зробити й хагер і абб) АББ багато польського, китайського, хЗ ще якого, не сильно рекомендую, колись мав, розпродав бо то стало як ІЕК з АСКО, ІМХО))

Щиток є ві-ко є хагер

ціни на сайті актуальні на все!!!

 

Ахххахаха.

Сравниваете Итон (Мюллер) и Шнейдер Домовой, а на АББ говороте что Г..

До чего же смешно:lol::lol::lol:

1. Домовой это то же Г что и ИЕК, Итон лучше - но с Итон есть проблемы по складу и наличию

2. АББ действиетльно есть много Китай, тоже сталкивались, но это не значит что он плохой.

 

Посоветую, neoteh, возьмите Хагер или Легран - тут уж точно не ошибетесь и будете всегда уверенны в защите. Ну и на форуме можно купить со скидкой что будет очень приятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все куплено, спасибо всем за внимание

да нема за шо, странный какой то тендер....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ахххахаха.

Сравниваете Итон (Мюллер) и Шнейдер Домовой, а на АББ говороте что Г..

До чего же смешно:lol::lol::lol:

Чому ж Вам так смішно?) Це погана ознака)) Чому Вам не подобається порівняння 2х схожих продуктів, в дуже схожій ціновій категорії?)

Шнайдер Домовой та EATON PL4, по 4,5кА, ціни дуже схожі, пару % в ту чи іншу сторону...)) Є багато електриків, які гнуть в свій бік, хтось каже, що ітон круче, хтось що шнайдер... Я думаю, що це щось як bmw і audi...

 

1. Домовой это то же Г что и ИЕК, Итон лучше - но с Итон есть проблемы по складу и наличию

Домовий = ІЕК ?) Ви серйозно? Не кажіть таке, бо Вас "помідорами закидають")) Може Ви сплутали домовой з easy 9?

Одне з чим погоджуюся, що ітон круче, я особисто вважаю, що він кращий за всіх, абсолютно) Не те що подобається, багато випадків, коли решта іменитих автоматів "курили", "думали що робити", ітон/мюллер вибивав за 100-300м)))

 

2. АББ действиетльно есть много Китай, тоже сталкивались, но это не значит что он плохой.

Ну як це не значить?) Ви кумедні, вся частина країни, де я проживаю, тупо завалена китайським, польським абб)) Написано на них Made in Germany, на всіх! відрізнити від оригінала нереально, хіба розбирати) по суті від елементарного КЗ, валиться швидше ІЕК!!!

Ціна 1/16А 4,5кА в наших краях при покупці оптом рівна ціні ІЕКа!!! В роздріб їх по 50грн продають) Шнайдер Домовой продають по 90-100...wtf?

Тепер я купую на будинок собі автоматів, і гадати чи вибє він коли треба? Чи він оригінал? Це автомат? Це як Ви кажете Г....! Краще купити IEK за ті ж гроші, але то буде надія якась, ІМХО! Це як купити 100% копію iPhone за 5К, і якийсь оригінальний китаєць(мейзу, хуавей і т.д.) за 5К... Ціни з потолка для прикладу*

 

 

Посоветую, neoteh, возьмите Хагер или Легран - тут уж точно не ошибетесь и будете всегда уверенны в защите. Ну и на форуме можно купить со скидкой что будет очень приятно.

Дякую за рекомендацію, але по постам вище, може буде зрозуміло, я обрав собі "лідера на планеті з розподілення енергії", і встановив їх батькам 15років тому, а вже й собі недавно))

 

Хагер так, хороший автомат, підробок не бачив, ніхто за роки не запропонував, бачив польські Bшки(маю навіть) з пластиковим тримачем DIN, але теж хороші))

А legrand є теж підробка дуже хороша, є такі дистрибютори, як пропонують, зразу кажуть це ТОПкопія! відрізнити неможливо! Ціна солодка, хЗ що всередині, не рекомендую)) Кажуть береш і колотиш гроші, не на ітоні копійки мати :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...