Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зруб звичайний :)

chipmunk

Рекомендовані повідомлення

  • 3 місяці потому...

Вчора приїхала фура з черепицею Creaton Titania. Ще й потрапила у дорозі в ДТП, але на щастя всі цілі крім пошкодженого легкового авто, яке в'їхало в зад і залишило у фурі трохи побитого скла.

 

Вирішив відмовитися від снігозатримувачів та снігорізів. Виходи в мене тільки зі сторони фронтонів, навісів та хозбудівель по сторонам скатів не буде. Не думаю що хтось там буде ходити коли буде багато снігу, але якби й були снігозатримувачі думаю ходити там все одно не варто :)

 

Зробив заземлення. Вирішив придбати модульне Galmar на 10,5 м. Опір вийшов 2,9 Ом у тих кто встановлював та 3,5 Ом у обленерго (суглинок, вода глибоко). Начебто одним довгим електродом ефективніше чим та сама довжина декільками електродами та й менше залежить від сезону:

 

geektimes.ru/post/145125/

 

Вони там як декілька паралельно погано впливають один на одного і бажано побільше відстань між ними. Значно менша корозія ніж у звичайних сталевих електродів. Все б начебто добре, але я бачу один дуже істотний мінус - з'єднання цього електрода з провідом. Там болтовий зажим, який не допускається нормативами і хомут начебто зі звичайного металу, який з'їсть корозія і всі переваги на цьому закінчаться, а то може ще й гірше чим класичне заземлення зі зваркою. Воно хоч і ржавіє але рівномірно та прогнозовано :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Поклеїли піноскло, але в деяких місцях залишились пустоти.

 

Чим їх заповнити ?

 

- бітумна мастика

- монтажна піна

- герметик, але він не дістане в глибину щілин

 

attachment.php?attachmentid=555880&stc=1&d=1489767550

IMG_20170310_165003.jpg.7698034274a8d2cf86e1073082621db0.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там болтовий зажим, який не допускається нормативами

Может вопрос в странных нормативах? На немецких наборах штыревого заземления от OBO BETTERMANN тоже болтовой зажим. Может таки что-то знают...

хомут начебто зі звичайного металу, який з'їсть корозія і всі переваги на цьому закінчаться

Я покупал набор из нержавейки. И хомут тоже из нержавейки. И в завершение для самых переживающих производитель оснастил набор провощённой тканью, которой я и обернул место соединения. А сверху одел обрезанную пластиковую бутылку... В общем поступил как та монашка со свечкой и презервативом... Набор кстати отечественный и обошёлся полагаю дешевле чем Galmar.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Дом будет просто супер. Дикий сруб это просто заглядение! А где планы размеры? Да и цены тоже не плохо увидеть. На тему подписался. Вам удачи и успехов в возведении вашего теремка.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розмір 11x9 м, будинок вже приїхав до місця призначення. Вистачило 3-х фур. Фури застрявали коло ділянки й приходилось розгружати їх зовсім не там де нам хотілось :) Але деякі сусіди зовсім цього не розуміли й вимагали негайно прибрати фуру, бо вона стоїть перед їхнім подвір'ям. Але я не знаю швидкого способу прибрати фуру з 20т вантажу. Також вимагали з такою ж швидкістю відремонтувати дорогу, хоча фура ще навіть не поїхала. Я їм кажу що все відремонтую, але наші люди нічому не вірять :( Ями ми потім засипали, а на наступний день я привіз камаз щебню. А ще один сусід зарядив кулаком в бокове вікно моєї машини тільки за те що йому було страшно що колоди які вигружав кран пролітали досить близько до його паркану з металопрофілю і на його думку могли впасти і пошкодити його паркан ((((

 

Коробку монтують дуже швидко. Ось так було вранці в четвер:

 

attachment.php?attachmentid=557589&stc=1&d=1490463072

 

І ось так вже на наступний день:

 

attachment.php?attachmentid=557590&stc=1&d=1490463230

 

attachment.php?attachmentid=557591&stc=1&d=1490463236

 

attachment.php?attachmentid=557592&stc=1&d=1490463241

IMG_20170323_122446-001.jpg.b9ab9b644e392dd5d6804eb247e9c3ca.jpg

P1190004.JPG.29f51b46cc212b151884d7c5b70eaa22.JPG

P1190006.JPG.2a69575cfe31ad91667c65ead08adb87.JPG

P1190010.JPG.5eb72ed41070f82e26bfbdecbc7652ad.JPG

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще один сусід зарядив кулаком в бокове вікно моєї машини тільки за те...

Вы похоже добрый самаритянин... Я бы в ответ зарядил соседу минимум в грудину. Оно и по делу и заодно заставит не быковать в дальнейшем...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы похоже добрый самаритянин... Я бы в ответ зарядил соседу минимум в грудину. Оно и по делу и заодно заставит не быковать в дальнейшем...

 

Ну скло якимось дивом витримало, а якби не витримало то прийшлося б визивати поліцію :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думал только у меня были проблемы с соседями. А в ответ не ударили и правильно сделали. У меня прошлой зимой в субботу днём приехала машина плитку привезла на весь первый этаж и санузел, на участок заехать не смогла и стояла на дороге, я и мой отец (прибывший мне на помощь) пытались быстро разгрузить машину. И тут соседу с дружбаном который находится в нескольких участках от меня приспичило ехать на машине в супермаркет подъехали и сказали чтоб убрали машину сиюсекунду, на что мой отец им вежливо ответил дайте нам 10 минут и машина уедет. Им ответ не понравился они сразу кинулись его в двом пинать ногами ,мол они" цари и боги". Мне ничего не оставалось я схватил первое попавшийся предмет (это оказалась совковая лопата) и остановить обидчиков. В результате оба без сознания . Главное наступило потом когда они оклимались, сразу вызвали полицию и накатал на меня заявил. Долго с ними бодаться в судах.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Красиво как !!!

Вот уж в который раз убеждаюсь, что сруб и черепица прямо созданы друг для друга

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось так виглядає дах.

 

Проїжджаючи повз вашого будівництва, гадав: чи не церкву часом будують :D. Дуже впадала в очі нетиповість новобудови. Але коли з'явився дах - усе стало на місце :pardon:. Виглядає дуже стильно. А як плануєте захищати деревину?

 

 

P.S. Я будуюсь поряд, на Кишинівській. :beer:

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проїжджаючи повз вашого будівництва, гадав: чи не церкву часом будують :D.

 

Ви не перший хто так думав :) Підходили і питали. Remmers робить продукти для захисту деревини. Ними й буду захищатись.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
  • 1 рік потому...

Будинок відстоявся на фундаменті, прийшов час доробляти під ключ.

Почали з шліфовки та покраски зовнішніх стін:

 

 

image1(5).jpeg.9e69d6321113e5e0db49b5c370629773.jpegimage2(1).jpeg.2985e989b975b52d53af9f948329edda.jpegimage3(1).jpeg.51fccce8f826ebfeddcbdf9c8d777107.jpeg

 

 

Вийшло дуже гарно :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

В мене вже є вікна від ЧП Ненашев

Все зробили вчасно і саме з ними вдалося знайти оптимальне рішення по розсувним системам. На герметичність встановлення ще не перевіряв, бо ще не запустили опалення. На першому поверсі підлога з підігрівом, але плитку зовсім не хотілося, дерево теж гріти не годиться, тому обрали мармолеум - це такий лінолеум без ПВХ.

 

 

Хто робить зруб і хоче великі вікна - то робіть пройоми для вікон дуже великі і з великим запасом :) Спочатку наче були величезні пройоми, але поки все дійшло до кінця, вікна вийшли не такі вже й великі, а деякі маленькі так аж занадто маленькі вийшли :) По-перше зруб сів не менше ніж на 10см вкравши висоту від розрахованої, а по-друге в пройоми вставляють обсадні коробки, які ще зменшуть пройом по периметру, а по вертикалі ще й з додатковим запасом 10см на майбутню усадку, а потім вже тільки вікна, які теж мають товсті рами. В результаті верхній край скла вікон точно на рівні моїх очей і щоб гарно видно з нього було треба трохи присідати :)

 

 

attachment.php?attachmentid=682928&stc=1&d=1581252288

 

 

 

 

attachment.php?attachmentid=682930&stc=1&d=1581252372

 

 

 

 

attachment.php?attachmentid=682929&stc=1&d=1581252373

IMG_20191220_114819.jpg.58c9aadedad5713db0d7ed695c2f16ac.jpg

2019-11-15_11-04-14.jpg.0b4602e982fe6a20bc7a3eff765fa14a.jpg

2019-11-15_11-04-48.thumb.jpg.242c25bbf172ad2d11eb5007cbd4c88c.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...