Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обмен-возврат по гарантии

nata12008

Рекомендовані повідомлення

Подскажите, если вдруг присылают товар с браком, как поступать? Хочу первый раз автозапчасти заказать через интернет, а я такой перестраховщик, сначала побольше узнать стараюсь) какую гарантию на них обычно дают?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12/print - тут відповіді на усі ваші запитання. Приємного читання.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там в теорії. По факту залежить від адекватності продавця і покупця.

 

Було, помпу на тур повертав успішно куплену в інтренеті (Вибачився, пояснив, спитав чи можливо, звісно на умовах продавця, виконав умови - повернули).

А буває, що і втулять нагло чи відмовлять бо лінь бавитись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там в теорії. По факту залежить від адекватності продавця і покупця.

З мого досвіду ще не було жодного продавця, який би відмовив в гарантійних зобов’язаннях. По факту можуть вішати лапшу, але не довго й дуже швидко під вагою аргументів хутко виконують вимоги Закону. Треба просто показати що ти не лох - і все відразу налагоджується.

лінь бавитись.

Оце єдина причина, чому Закон може бути не виконаний - якщо покупцеві лінь бавитися. Ну й звісно ще якщо продавець невідомий - тоді, зрозуміло, й претензії нікому пред’являти. А, згадав, був один випадок коли відмовили в гарантії - ну так я й сам винен, бо придбав у вконтакті без будь-яких документів. Звісно там мене хутко забанили й писати можна було хіба що в рельсу.

Ждем рекламы интернет-магазина...

Усе під контролем. Як буде реклама - відразу буде скарга.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По факту можуть вішати лапшу

 

Вот из-за этого и спрашиваю, спасибо за закон, пойду читать. Просто иногда почитаешь, как люди в таких случаях разговаривают, там уже аргументы отработанные, тогда легче лапшу снимать)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...