Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как я подключался к Киевобленерго.

deel

Рекомендовані повідомлення

Какой кабель к дому? Они отвечают за кабель ДО счетчика, а после счетчика - уже "Ваши проблемы":unknown:

А имею ли я право лезть на опору и проводить там какие либо монтажные работы по закреплению отводного кабеля в дом? Опора это собственность Киевобленерго.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А имею ли я право лезть на опору и проводить там какие либо монтажные работы по закреплению отводного кабеля в дом? Опора это собственность Киевобленерго.

 

Нет, конечно. Вы в своей собственности- домашнем щитке не дадите работникам РЭСа ковыряться , да ещё и под напряжением , почему они вам в своём хозяйстве должны разрешить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. получается я подключаю кабель у себя, тяну до опоры, бросаю бухту на землю и жду пришествия електриков? :) Потому что мне до сих пор непонятна процедура подключения "последней мили". В РЕСе отправляют со всеми вопросами на колл-центр, а там удивляются и отправляют по обратному адресу.

Проблема в том что после обращения, они могут приехать и через час, а могут и через две недели, а кабель возле опоры пролежит в лучшем случае до утра т.к. на объекте по понятным причинам никто не живёт.

После прошлого обращения, обещали приехать в течении недели и перед приездом ПОЗВОНИТЬ дабы всё было готово. Приехали через час, всё опломбировали и уехали. На вопрос, почему не предупредили, т.к. привезти кабель это дело 15 мин. внятного объяснения я не услышал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та чіпляйте на опору, кому вона там впала, все зробіть а тоді викличте хай включать
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вклинюсь, бо знаходжуся приблизно там же де топік стартер). У мене 25кВт, 3 фази. Заплатив 1 серпня, за законом у них був місяць на якісь рухи.. Сьогодні, в неділю, зранку мені подзвонили з їхньої бригади, спитали, чи я випадково не на будівництві (ні, був далеко), бо вони хочуть ставити лічильник. Стовб був непотрібний, є на межі з сусідом. Туди вони лічильник причепили, опломбували і поїхали. Сказали, що тепер я маю провести від себе і інша бригада все підключить.

Проектну документацію по внутрішньому електропостачанню замовляв у них, але разом з технічними умовами вони її не передавали. Тобто її зараз на руках у мене немає, дзвонитиму, узнаватиму. Як я зрозумів, вона складається від фонаря, служить лише для затвердження? Тобто реально я можу підключитися так як вважаю за потрібне і проігнорувати її? Чи все ж маю замовити нормальний проект внутрішнього електропостачання (і заземлення?) і також його затвердити? І тільки після цього проводити?

Якщо неважко, може хтось скинути як все ж таки виглядає їхня ПД по внутрянці. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я зрозумів, вона складається від фонаря, служить лише для затвердження?

Принаймні в договорі прописано, що проектна документація затверджується в частині що стосується влаштування вузла обліку.

Ви будете чіпляти кабель на опору чи вони самі цим займатимуться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Принаймні в договорі прописано, що проектна документація затверджується в частині що стосується влаштування вузла обліку.

Ви будете чіпляти кабель на опору чи вони самі цим займатимуться?

хлопці що чіпляли лічильник сказали що тепер я маю провести кабель зі свого боку, потім інша бригада вже їх з'єднає, перевірить. Я б не зі стовба, а під землею тягнув краще, от і цікавить чи є їм діло до того як саме я тягнутиму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хлопці що чіпляли лічильник сказали що тепер я маю провести кабель зі свого боку, потім інша бригада вже їх з'єднає, перевірить. Я б не зі стовба, а під землею тягнув краще, от і цікавить чи є їм діло до того як саме я тягнутиму.

 

Нет. Им все равно.

У нас под землей до столба (а где-то в проекте тоже написано под землей, только я там еще какие-то красные ленточки да таблички должна была повтыкать:lol: )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені навіть пропонували щоб тягнув під землею) так би мовити, естетика, все таке:).. Але на даному етапі на першому місці в мене вартість, та й ніби легше повітрям вести, тому замовив всі комплектуючі для ПЛ, сіп 30м, крюки, затискачі... десь +/-1000 грн обійшлося.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет. Им все равно.

У нас под землей до столба (а где-то в проекте тоже написано под землей, только я там еще какие-то красные ленточки да таблички должна была повтыкать:lol: )

Ясно, дякую!) Отже можна щось робити самостійно.. Червоні стрічечки то здається щоб знали де воно під землею є, маркери, ніде вживу не бачив, всі забивають)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ясно, дякую!) Отже можна щось робити самостійно.. Червоні стрічечки то здається щоб знали де воно під землею є, маркери, ніде вживу не бачив, всі забивають)

Я вкладав. Ціна питання тих стрічечок - 100 грн рулон. Забивають недалекі люди, ну то таке, життя навчить

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@deel, ще питання по будинку, який підключаєте. Як я розумію з сайту, договір про електропостачання можна підписати коли сам будинок здано в експлуатацію. (У разі нового будівництва або реконструкції об'єкта ... договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії укладається ... за умови завершення процедури приєднання до електричних мереж.. та надання споживачем...копії декларації про готовність об'єкта до експлуатації або відповідного сертифіката.) . У Вас з цим як? По опису будинок старий і розбитий.

Питаю тому що у мене нове будівництво, і я хочу підключити електрику уже в сам будинок, щоб доробляти ремонт в кімнатах, нічого великого уже не робитиметься. Заяву на підключення відправляв в електронному вигляді, у них з форми на сайті, і не ставив флажок біля "будівельні механізми". Натомість вибрав що введення в експлуатацію планується ближче до кінця року. Як я й писав, отримав ТУ на житловий будинок, проплатив, зараз є лічильник. Але схоже що зараз буде ситуація коли мене не підключать, бо будинок в експлуатацію не введений, і ввести в експлуатацію я не можу без електрики і ремонту.

Може хтось підкаже як бути в такій ситуації?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Всем спасибо за внимание и советы:beer:. Сегодня пошли первые киловатты:hlop:

Электричество подключено.

Итого с момента подачи заявления, 20 июня, прошло 82 дня, т.е. почти три месяца:pozor: За это время получен определенный опыт, хотя сомневаюсь что он мне ещё когда то пригодится...

IMG_20200911_152517.thumb.jpg.2c41832b373725f422c585268210eac5.jpg

Змінено користувачем deel
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@deel, ще питання по будинку, який підключаєте. Як я розумію з сайту, договір про електропостачання можна підписати коли сам будинок здано в експлуатацію. (У разі нового будівництва або реконструкції об'єкта ... договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії укладається ... за умови завершення процедури приєднання до електричних мереж.. та надання споживачем...копії декларації про готовність об'єкта до експлуатації або відповідного сертифіката.) . У Вас з цим як? По опису будинок старий і розбитий.

Питаю тому що у мене нове будівництво, і я хочу підключити електрику уже в сам будинок, щоб доробляти ремонт в кімнатах, нічого великого уже не робитиметься. Заяву на підключення відправляв в електронному вигляді, у них з форми на сайті, і не ставив флажок біля "будівельні механізми". Натомість вибрав що введення в експлуатацію планується ближче до кінця року. Як я й писав, отримав ТУ на житловий будинок, проплатив, зараз є лічильник. Але схоже що зараз буде ситуація коли мене не підключать, бо будинок в експлуатацію не введений, і ввести в експлуатацію я не можу без електрики і ремонту.

Може хтось підкаже як бути в такій ситуації?

 

Когда я пошла подавать документы на новое подключение (в прошлом году) в облэнерго (на Стеценка) спросили есть ли у меня строительный паспорт. Объяснили, что без него можно подключиться только "для строительства", а потом все заново оформлять (после введения в эксплуатацию), а с паспортом можно сразу как на дом подключать. Т.к. паспорт я должна была получить "на днях" я решила подождать и подавать сразу как на дом.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда я пошла подавать документы на новое подключение (в прошлом году) в облэнерго (на Стеценка) спросили есть ли у меня строительный паспорт. Объяснили, что без него можно подключиться только "для строительства", а потом все заново оформлять (после введения в эксплуатацию), а с паспортом можно сразу как на дом подключать. Т.к. паспорт я должна была получить "на днях" я решила подождать и подавать сразу как на дом.

Я був у Вишневому сьогодні, забрав проект внутрішнього електропостачання. Сказали що якщо будинок не введений в експлуатацію, буде підключено тимчасово. Але принаймні буде. Про паспорт теж щось прозвучало, але не дуже однозначно. Коротше, зараз головне що електрику схоже все ж подадуть, а далі буде видно. Поки що задача прокопатися по ділянці, протягнути кабель).

 

Всем спасибо за внимание и советы:beer:. Сегодня пошли первые киловатты:hlop:

Электричество подключено.

Итого с момента подачи заявления, 20 июня, прошло 82 дня, т.е. почти три месяца:pozor: За это время получен определенный опыт, хотя сомневаюсь что он мне ещё когда то пригодится...

Схоже це досить нормальні терміни, враховуючи що від сплати у них є чесні 45-60 календарних днів (залежно від потужності) все зробити, а до того ще якийсь час на розгляд заяви. Вітаю)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні прийшла відповідь на моє питання до Київобленерго по електронній пошті. (я в шоці! додзвонитись неможливо, а по e-mail відповідають!). Хоча лист я відправив ще 11 серпня 2020 року...

 

Добрий день.

 

 

Підкажіть будь ласка на який термін укладається договір підключення електроенергії для будівництва житлового будинку господарським методом на власній земельній ділянці?

 

Які документи для цього потрібні?

 

І чи можна цей договір подовжити і на який термін?

 

Доброго дня!

 

У відповідь на звернення повідомляємо, що приєднання до електричних мереж ОСР будівельних струмоприймачів замовника або підрядної організації, які планується використати для будівництва, виконується відповідно до вимог Кодексу системи розподілу розділу 4.1.23. Точка приєднання будівельних струмоприймачів має бути розташована в діючих (вже існуючих) електричних мережах (об'єктах) ОСР та збігатись із точкою забезпечення потужності, замовленої до приєднання будівельних струмоприймачів.

 

Приєднання будівельних струмоприймачів здійснюється в установленому цим розділом порядку без справляння плати за приєднання.

 

Строк дії договору про надання послуги з розподілу електричної енергії для живлення будівельних струмоприймачів замовника не може перевищувати визначений проєктом забудови строк будівництва об'єкта (черги).

 

Підключення будівельних струмоприймачів замовника здійснюється відповідно до укладеного договору про нестандартне приєднання об'єкта забудови з визначенням строків та черговості його будівництва після оплати послуг за підготовку та видачу технічних умов на приєднання та підключення, а також після надання ОСР документів, що підтверджують укладення замовником відповідних договорів (або внесення змін до діючих договорів) згідно з вимогами, встановленими на роздрібному ринку електричної енергії, та документів, що підтверджують отримання замовником послуги з улаштування вузла комерційного обліку електричної енергії відповідно до вимог Кодексу комерційного обліку.

 

Технічні умови та технічне завдання на проєктування є чинними до завершення будівництва, реконструкції та/або технічного переоснащення електроустановок зовнішнього інженерного забезпечення та мереж внутрішнього електрозабезпечення та об'єкта замовника відповідно до умов договору про приєднання.

 

За ініціативою замовника об'єкта забудови будівельні струмоприймачі можуть бути заживлені від електроустановок інженерного (зовнішнього) електрозабезпечення об'єкта забудови після реалізації проєкту зовнішнього електропостачання об'єкта забудови. У цьому випадку видаються одні технічні умови на приєднання об'єкта забудови та будівельних струмоприймачів. Приєднання прийнятого в експлуатацію об'єкта забудови здійснюється на загальних засадах.

 

Вимоги щодо умов приєднання до електричних мереж ОСР будівельних струмоприймачів замовника або його підрядної організації, що планується використовувати для будівництва (реконструкції) об'єкта замовника, є невід'ємною складовою частиною технічних умов та договору про приєднання електроустановок замовника до електричних мереж за постійною схемою приєднання з урахуванням вимог цього розділу.

 

Хтось може розшифрувати відповідь Київобленерго? Бо вони якоюсь не зовсім людскою мовою пишуть як на мене...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

від електроустановок інженерного (зовнішнього) електрозабезпечення об'єкта забудови після реалізації проєкту зовнішнього електропостачання об'єкта забудови

 

Що мається на увазі під терміном "електроустановок (зовнішнього) електрозабезпечення об'єкта забудови"?

 

І що таке "зовнішнє електропостачання об'єкта забудови"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що мається на увазі під терміном "електроустановок (зовнішнього) електрозабезпечення об'єкта забудови"?

 

І що таке "зовнішнє електропостачання об'єкта забудови"?

із всього що я зрозумів із спілкуванням з ними - зовнішнє - це до "лічильника на опорі". Цілком їхня зона відповідальності, і ми туди просто ніяким боком. Внутрішнє електропостачання це і власне будинок, механізми, врп і кабель від будинку до лічильника тощо. Це якраз і робить людина самостійно, але за проектом що узгоджується з ними. Можна проект і у них замовити, щоб точно пройшов. Коли все оплачено під'єднано, на останньому етапі (який я ще не пройшов), якщо будинок не введено в експлуатацію, підключають тимчасово, принаймні мені так і відповіли на пряме питання. Десь в темах писали що на рік з можливістю продовження. А взагалі розмовляти важко, часто на конкретні запитання - відповіді в стилі виписок з норм/законів, які складені.. ну власне отак як Ви скидали.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем спасибо за внимание и советы:beer:. Сегодня пошли первые киловатты:hlop:

Электричество подключено.

Итого с момента подачи заявления, 20 июня, прошло 82 дня, т.е. почти три месяца:pozor: За это время получен определенный опыт, хотя сомневаюсь что он мне ещё когда то пригодится...

 

Совпадение, но мне тоже на 82й подключили. Для интереса подаю на компенсацию за просрочку, посмотрим что из этого выйдет.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

82 это у меня получается со дня написания заявления. По регламенту у них отсчёт идёт со следующего дня после оплаты и до момента подключения электричества к узлу учёта. Чеки на оплату они мне выдали через 20 календарных дней я их сразу и оплатил, к счётчику подключили где то через 46-47дней т.е. по сути они в сроки почти вложились. И потом ещё 15 дней это возня с подключением отводного кабеля к дому.

Где они не вложились в сроки точно, то это при выдаче техусловий и договора. Я писал по этому поводу в НКРЕКП и получил ответ что с Киевобленерго причитается компенсация, но это 200 грн и то в счёт оплаты электроенергии)))

1252767261_Screenshot_20200914-062416182(1).thumb.jpg.49d48123e4cdf0efc6a383399627e345.jpg

Змінено користувачем deel
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.к. карантин, подали заявку через электронный кабинет. Сам кабинет работает пару раз в сутки, в основном показывает ошибку 404:flag1:

 

подскажите

connect.dtek-kem.com.ua/new-app/step-one - тут заявку делали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Astrolog_ua, це київські електромережі, а я робив на сайті мереж Київобленерго. Дивлячись в якому ви місті підключаєтесь, електронні кабінети по суті однакові.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Astrolog_ua, це київські електромережі, а я робив на сайті мереж Київобленерго. Дивлячись в якому ви місті підключаєтесь, електронні кабінети по суті однакові.

 

 

можно лінк будь-ласка. цікавлять Новосілки у Вишгородському районі.

Бо я щось у цих кабінетах не можу зрозуміти...

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

 

Подскажите кто сталкивался. В пятницу наконец то исполнитель привел провода и повесил коробку+ пакетник.

 

Поехал в КиевОблЄнерго. на Стеценко. Сейчас єто Дтєк уже :) Завезли каких то клуш хамовитых в инфоцентр.

 

Спрашиваю о дальнейших действия. Они - так вы должны были проект делать на внутренние сети. Я им - так я написал запрос и ни ответа ни привета. Они - так вам же нужен свет, вы и должны бегать, спрашивать. По факту проект есть, вчера дали счет. Сегодня заберу.

Теперь гонят меня в Бородянский РП, чтобы я там подписывалТезническое решение. Показал что есть, а они - это у вас технические Умовы, а должно быть техническое решение... Дурдом.

 

И второй вопрос. Кто и как покупает счетчик (хочу сразу под ЗТ делать) и какова процедура потом установки счетчика?

 

Заранее спасибо, а то с клуш инфо вытянуть не получилось

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект на внутреннее электроснабжение вы отдаете в рэс (в двух экземплярах) и через недели две они должны вам выдать техническое решение.

Счётчик заказывал у них, сразу с параметризацией и установкой, по идее так меньше гемора. Ставят массово счетчики GAMA, можно попробовать поставить и какой то свой, какой вам понравился, но мне прямо в рэс посоветовали так не делать:lol:.

Заранее позаботьтесь об отводном кабеле от счётчика в дом, это лично ваша забота, чтобы на момент пломбировки он уже был готов к подключению, а то я на этом моменте потерял более двух недель.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...