Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір ділянки

aldir

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Рідко пишу але зараз розумію, що остаточно заплутався з вибором ділянки для будівництва будинку :)

Живемо у Вишневому, відповідно спочатку шукали у Гатному (тут виявилось занадто дорого за нормальні ділянки, орієнтовно 60к $ і вище) та Крюківщині (Оришки, тут не так багато ділянок в продажі є вартих уваги, з газом на вулиці, асфальтованим під"їздом).

Потім випадково занесло мене в Віту-Поштову з дітьми погуляти, і вразила тиша, спокій та природа :) Почав шукати там, по цінах +/- як в Гатному, але вже був готовий викинути 60к за 14сот. Потім випадково взнав, що там є багато проблемних ділянок, до документів і юристи не можуть підкопатися, а потім з"являються з претензіями. Знайомий друга там побудувався, викинув біля 300к у все, а потім прийшли добрі люди. Знову розчарування.

 

Повернувся до Крюківщини, є дві вартих для мене ділянки, але не ідеальні:

- 3222484001:01:019:0060 (Слов"янська вул.)- до ЖД дороги метрів 300-400, застав лише електричку, ніби і не голосно. Але от як буде коли товарняк їде?

- 3222484001:01:019:5028 (Козацька вул.) - більш проїзна і теоретично шумна, візуально з ухилом від дороги. А ще сьогодні взнав, що сусіди кіз, кур і гусей, літом аромати не дуже. Тому цю також відкидаю.

 

В цілому, я не обмежуюсь цими локаціями, головні вимоги:

- інфраструктура для дітей у близькій доступності, так як є 2 малят (4 і 2 роки). У Вишневому/Крюківщині/Гатному є все для їх розвитку - садки, гуртки, школи. Як державні так і приватні. Ні мені, ні дружині не потрібно їздити у Київ на роботу, тому це дуже важливо

- якась природа бажано в пішій доступності. Лісок, щоб прогулятися ...

- спокійне і тихе місце

 

Всім заздалегідь дякую!

 

P.S. Недавно відпочивали в с.Гора, сподобалась місцевість, але нічого не знаю про інфраструктуру.

Змінено користувачем aldir
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та годі Вам) Нормально все у Віті. Живуть знайомі і сам мав там ділянку. Правда все це в Глейках ( масив за вч). Але мені там і зараз дуже подобається. 60 - дуже кучеряво. Буквально сьогодні розмовляв з другом, питав чи продається щось поряд. Казав, що час від часу буває. 45 середній прайс за 15с. Це з асфальтом, доступним на загальних засадах світлом і кооперативним газом. До ковіду були ділянки і по 38 за 15 с.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буквально сьогодні розмовляв з другом, питав чи продається щось поряд. Казав, що час від часу буває. 45 середній прайс за 15с. Це з асфальтом, доступним на загальних засадах світлом і кооперативним газом. До ковіду були ділянки і по 38 за 15 с.

Якщо Глейки це там де красивий дитячий майданчик Кораблик, сторона навпроти стадіону, то мені там також дуже подобається :)

Якщо маєте якусь інфу по ділянках, буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глейки, це коли ви перед самим стадіоном повертаєте праворуч і через метрів 150 почнеться цей район.

Навпроти - Денді. І там дійсно 60 тисяч - це старт. Але всі мої обрали Глейки як альтернативу Денді. Природи там точно більше. Подивіться при нагоді.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глейки, це коли ви перед самим стадіоном повертаєте праворуч і через метрів 150 почнеться цей район.

Навпроти - Денді. І там дійсно 60 тисяч - це старт. Але всі мої обрали Глейки як альтернативу Денді. Природи там точно більше. Подивіться при нагоді.

 

А що там з інфраструктурою для дітей у Віті: школи, садки, позашкільні заклади та спортивні секції?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що там з інфраструктурою для дітей у Віті: школи, садки, позашкільні заклади та спортивні секції?

 

Боярка будет лучше для детей, имхо. Старая Боярка, она в 6 км от Виты, есть все. Но и застройка там пестрая. Смотря что и кто ищет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що там з інфраструктурою для дітей у Віті: школи, садки, позашкільні заклади та спортивні секції?

Не моніторив. Не актуально якось, виросли) Але якщо Ви про школу - тут все важко. Я пару років возив з Броварів на вул. Юності, потім ще три з тих же Броварів на Харківський, але воно того вартувало. Отже мріяти про хорошу школу що в Боярці, що в Віті марно. Кажуть в Путрівці якась особлива, але це не точно. Щодо гуртків-студій - ну які вони по селах? З Віти до теремків ймовірно їздити доведеться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не моніторив. Не актуально якось, виросли) Але якщо Ви про школу - тут все важко. Я пару років возив з Броварів на вул. Юності, потім ще три з тих же Броварів на Харківський, але воно того вартувало. Отже мріяти про хорошу школу що в Боярці, що в Віті марно. Кажуть в Путрівці якась особлива, але це не точно. Щодо гуртків-студій - ну які вони по селах? З Віти до теремків ймовірно їздити доведеться.

 

В Боярке отличная частная школа Леди (девочки, моя уже в 5м классе) и мальчикам Кадетство. А так же 7ая гимназия (гос), отличная по многим отзывам. Развиваек - куууча, англ, рисование, айкидо, музыка, все, чтт душе угодно. И все это прилично дешевле Киева и на очень достойном уровне.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, дійсно, боярський ліцей «Гармонія» займає третє місце по області і 141-ше по Україні.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Боярке отличная частная школа Леди (девочки, моя уже в 5м классе) и мальчикам Кадетство. А так же 7ая гимназия (гос), отличная по многим отзывам. Развиваек - куууча, англ, рисование, айкидо, музыка, все, чтт душе угодно. И все это прилично дешевле Киева и на очень достойном уровне.

 

Не чув про неї, дякую!

Цікаво на скільки ефективний online варіант.

Також як варіант розглядаємо INTEGRAL SCHOOL, яка раніше входила до ThinkGlobal.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вы все 100% уделяете детям и не имеете своих дел и задач - он лайн возможен. Я лично уже вешаюсь
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...