Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Картофелекопалка

Svet_LED

Рекомендовані повідомлення

пользовался, как она в работе?

 

Незаменимая вещь для выкапывания картошки. Ходим собираем, рукой проверяем землю, земля рыхлая если часть картошки присыпана. Рекомендую. Недостатков картофелекопалки не заметил.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Незаменимая вещь для выкапывания картошки. Ходим собираем, рукой проверяем землю, земля рыхлая если часть картошки присыпана. Рекомендую. Недостатков картофелекопалки не заметил.

 

А Вы какой покупали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про веярную я знаю.Хотелось бы еще услышать мнение, может кто пользуется трясучкой.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
Вот бы еще фото увидать:oops:

 

Купил б/у нужно докупить шкив и приделать прицепное к моему трактору.

IMG-b96005ba0dae39f90673e9048976649a-V.thumb.jpg.e8dfee61b978bd0eef0bb16b7ce35614.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Користь подібного пристрою сильно залежить від типу грунту та якості копалки. Теща купила - доробляли, переробляли, вдосконалювали, ремонтували... До сраки, три роки більше бавляться з копалкою ніж її використовують.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найдите в ютюбе Юрий Сербин. Он там про грохотную копалку подробно показывает .Я такой пользуюсь 10 лет копаю до50 соток за сезон.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Користь подібного пристрою сильно залежить від типу грунту та якості копалки. Теща купила - доробляли, переробляли, вдосконалювали, ремонтували... До сраки, три роки більше бавляться з копалкою ніж її використовують.

 

От тому і купив б/у. Той в кого купляв, вже підлаштував її. Виставив угол ножа, та подоварювам прутки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...