Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шукаю розробника дизайн проекту 3-кімнатної квартири

ValeriiS

Рекомендовані повідомлення

Шукаю розробника дизайн проекту 3-кімнатної квартири (Київ)

 

Потрібен дизайн проект для 3-кімнатної квартири для сім'ї з 4 чоловік (2 дітей - хлопці 4 і 8 років).

 

Прохання відгукнутись дизайнерів, які заціквалені в цій роботі. Також, якщо хтось може порадити дизайнера, з яким Ви співпрацювали - поділіться контактами. Можна в цій гілці, або в особисті повідомлення.

 

860156082_Screenshot2021-01-18at20_06_40.thumb.png.0275edeeb5f1d3048b5a7fb6d6c24fab.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Рада виконати Ваше замовлення! Написала в ЛС!

сайт www/s-studio.kiev.ua

0973999333 вайбер ватсапп

З повагою, Надія

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

 

Ми - студія HB.UA (www.hb.ua), маємо великий досвід роботи.

 

Пишу вам в особисті, щоб домовитись про коротку зустріч для знайомства.

Змінено користувачем hb
відсутність посилання та помилка у тексті
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукаю розробника дизайн проекту 3-кімнатної квартири (Київ)

 

Потрібен дизайн проект для 3-кімнатної квартири для сім'ї з 4 чоловік (2 дітей - хлопці 4 і 8 років).

 

Прохання відгукнутись дизайнерів, які заціквалені в цій роботі. Також, якщо хтось може порадити дизайнера, з яким Ви співпрацювали - поділіться контактами. Можна в цій гілці, або в особисті повідомлення.

 

[ATTACH]710605[/ATTACH]

 

Добрый день.

Разработаю дизайн проект.

Мои работы здесь: www.instagram.com/dcor.pro/

В состав входят рабочие чертежи для строителей и визуализации (по 3-4 ракурса на помещение).

В качестве бонуса выполню расчет шумоизоляции и освещенности.

По ссылке есть пример состава проекта.

Работаю с бригадой толковых строителей.

Срок выполнения проекта: 1,5 месяца.

Мой телефон: 0637676323, Павел

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Доброго дня, 

щоб не створювати нову тему, хочу приєднатися.

Потрібен дизайн проект для 3-и кімнатної, дворівневої квартири за адекватні гроші.

Дуже хотілося б отримати рекомендації від задоволених клієнтів))).

Пропозиції краще писати в телеграм або вайбер, к.т. О67 224 I2 О8 Вячеслав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, vchernyuk сказал:

Доброго дня, 

щоб не створювати нову тему, хочу приєднатися.

Потрібен дизайн проект для 3-и кімнатної, дворівневої квартири за адекватні гроші.

Дуже хотілося б отримати рекомендації від задоволених клієнтів))).

Пропозиції краще писати в телеграм або вайбер, к.т. О67 224 I2 О8 Вячеслав

Интересный запрос! А какая цена за дизайн проект считается адекватной для Вас? Ведь цены разные, смотря что будет входить в состав проекта, стилистическое направление, сроки и бюджет. Чтобы клиент остался довольным надо прислушиваться к совету дизайнера и желательно без сторонних советчиков. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, design3s сказал:

Интересный запрос! А какая цена за дизайн проект считается адекватной для Вас? Ведь цены разные, смотря что будет входить в состав проекта, стилистическое направление, сроки и бюджет. Чтобы клиент остался довольным надо прислушиваться к совету дизайнера и желательно без сторонних советчиков. 

Підкажіть, Ви хочете запропонувати свої послуги чи просто цікавитесь? Свої контакти я надав, Ви запропонуйте щось і я з радістю з Вами поспілкуюся. А то Ваші повідомлення в даній темі не несуть інформативного характеру, більше схожі на тролінг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, vchernyuk сказал:

Підкажіть, Ви хочете запропонувати свої послуги чи просто цікавитесь? Свої контакти я надав, Ви запропонуйте щось і я з радістю з Вами поспілкуюся. А то Ваші повідомлення в даній темі не несуть інформативного характеру, більше схожі на тролінг.

Для того чтобы предложить решение надо понимать задание. Я здесь пишу не только для Вас но и для других участников которые впервые сталкиваются с подобной услугой и не знают с чего начать. Тема то открыта. Я так же искала исполнителей по электрике через эту платформу и прикрепляла файл с описанием, чтобы смогли оценить объем работы. Шас наберу, только не кидайте в меня тапками☺️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 07.07.2021 в 11:57, vchernyuk сказал:

Підкажіть, Ви хочете запропонувати свої послуги чи просто цікавитесь? Свої контакти я надав, Ви запропонуйте щось і я з радістю з Вами поспілкуюся. А то Ваші повідомлення в даній темі не несуть інформативного характеру, більше схожі на тролінг.

человек самоутверждается) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dcor сказал:

человек самоутверждается) 

Та я ему звонила в тот же день. В ответ я вам перезвоню и тишинааааа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...