Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите подобрать насос/мотопомпу/etc

KpoT

Рекомендовані повідомлення

Не знаю правильный ли раздел выбрал :)

 

Нужна помощь в подборе девайса.

Сам не очень в этом понимаю, можем кто поможет советом.

 

Есть пруд за участком. Периодически берем из него воду, но местные рыбаки против (ну еще бы)

Насос сейчас - вибрационный Тайфун - громко и долго наполнять две кубовых емкости.

 

До точки забора воды - 70-80м

Перепад высот между точкой забора и емкостью ~9-10м

Шланг по-моему 3/4" сейчас, но можно до 1" проапгрейдиться.

 

Подскажите, чем можно быстрее и тише производить ту же операцию?

Смотрю в сторону поверхностного насоса или мотопомпы, но как правильно подобрать мощность - без понятия ...

Змінено користувачем KpoT
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мотопомпа будет однозначно громче, но быстрее. Есть у них патрубок 1 дюйм (25мм). Насосом тише, но медленнее :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мотопомпа будет однозначно громче, но быстрее. Есть у них патрубок 1 дюйм (25мм). Насосом тише, но медленнее :)

 

качав якось воду з озера в басейн, мотопомпа кентавр, під патрубок 50 мм.

 

шланг садовий 3/4", довжина приблизно 100-120метрів, перепад висоти +/- 8 метрів

дуже довго набирало воду, я так розумію важко було проштовхати через такий малий діаметр труби. пізніші підключив пожежний рукав 40 метрів, перепад висоти 6м, то набрав воду дуже швидко.

 

я думаю для автора теми як варіант купити шнековий насос для свердловин " "НВП 0,32-63У (Промэлектро "Водолей")" шнековий має більший допуск по більш брудній воді:" але незнаю чи можна його горизонтально використовувати, вроді на форумі щось було про те що в колодязь горизонтально але не впевнений. свій такий насос то горизонтально і не раз качав воду.

також купити трубу поліетиленову ПЄ так що в бухтах, діаметром 25чи32 мм, також кілька згонів ( якщо прийдеться скручувати то поділити ту довжину на кілька кусків б одним махом 100 метрів буде дуже незуручно)і т.д... якщо там можна прокласти трубу і її залишити щоб не скручувати то взагалі б було супер.

 

цей насос з тих варіантів буде найтихішим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...