Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Що робити зі спадком?

zvolodymyr

Рекомендовані повідомлення

Нам у спадок переходить 180000 у.о. та тесть - одна штука:). Тестя потрібно взяти до себе. У нас є три кімнатна квартира, але людина яка все життя прожила у власному домі, не зможе бути високо над землею. Що робити? Ми зараз думаємо над тим щоб купити ділянку та будуватись. Правда ще не знаємо в якому районі, головне щоб потім можна було в ньому і самим жити, тобто це повинен бути нормальний дім з цегли, до 200 кв. м., недалеко від Києва (25 км). Готовий вислухати всі раціональні поради.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хтось може сказати ми зможемо за ці гроші купити землю та поставити будинок? Скільки з цієї суми можна витратити на землю, щоб вистачило на будинок?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за думку. Розглядали оголошення по готових будинках. Нормальних цегляних будинків, будованих на совість, для себе, не продають (я б також у сьогоднішніх умовах не продавав), а якщо і трапляється, то дорожче цієї суми.

Майже все, що є на ринку, таке враження, будоване спеціально на продаж, тобто будь-як та з будь-чого. Також будоване на продаж звичайно має маленьку - 6-8 сот. - ділянку.

Думаємо, якщо будуватися, то виберемо план, матеріали самостійно, проконтролюємо якість - будемо знати всі плюси і мінуси тої будівлі, що матимемо на виході. Та не впевнений, чи вистачить суми на ділянку + якісне будівництво. Не хочеться вв'язатися, а на виході отримати заморожені кошти та коробку не придатну для життя, + тестя, що буде нудитися в квартирі (ну дуже він любить грядки, пташок, природу - виріс в селі).

Змінено користувачем Валерий Валентинович
очепятка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щойно подивився - ключова проблемка участок

Киевская обл. г. Бровары — Олимп.

участок 5сот. Дом 160кв. м. под чистовую отделку.

Все коммуникации в доме. Доводим до 100%готовности за 1месяц.

цена 98тыс. у. е.

 

Більше підходить (ссылка устарела), але тут і ціна відповідна. Тому і зараз намагаюсь вияснити чи можна отримати те саме за менші гроші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більше підходить (ссылка устарела), але тут і ціна відповідна. Тому і зараз намагаюсь вияснити чи можна отримати те саме за менші гроші.

Приєднуюсь до думки, що якщо "живі" гроші, то треба шукати готовий варіант. Обіцянки будівельників множте на два, щонайменше. І я думаю, що в Погрібах, коли побачать реального покупця, підуть на великі поступки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за думку. Розглядали оголошення по готових будинках. Нормальних цегляних будинків, будованих на совість, для себе, не продають (я б також у сьогоднішніх умовах не продавав), а якщо і трапляється, то дорожче цієї суми.

Майже все, що є на ринку, таке враження, будоване спеціально на продаж, тобто будь-як та з будь-чого. Також будоване на продаж звичайно має маленьку - 6-8 сот. - ділянку.

.

 

думаю вы пока плохо искали. если поставить конкретную цель то найти можно. Да это может займет и месяц и два и пол года но как говорится кто ищет тот найдет!

сейчас стоим на пороге стройки дома для комфортного проживания. Участок покупали с небольшим сельским домиком. на тот момент денег на большой участок с хорошим большим котеджем не было. Поэтому взяли то что потянули по финансам. Сейчас же морально настраиваем себя на стройку и все понимаем насколько это трудно. Даже подумывали может продать все и купить готовый. Но уже наверное рука не поднимиится. И сад под себя заложили и участок облагородили так как нравится.

а были бы на момент покупки деньги даже не задумывались бы искали готовое! ну вернее с чистовой отделкой, чтоб хоть пол стеныы сделать как нам хочется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок на який я давав ссилку вже проданий (іншого такого за трошки дорожче не пропонували:)). Вчора вночі чи то пак, вже сьогодні сидів підраховував. Накрита коробка на два поверхи без цоколя з цегли (стіна в 2 цегли+утеплення 100мм) називали ціну в середньому 300000 грн. Нехай закладемо 70000$. Недавно робив ремонт в трикм. квартирі на 100 квм. Готовий чистовий ремонт з меблями та технікою обійшовся в 35000$. Грубо кажучи на будинок піде ще 70000$. Разом 140. Тобто на участок можна виділити 40. Для себе зробив висновок - буду шукати ділянку у вказаних параметрах і шукати готовий дім. Покритикуйте мої розрахунки, де я помиляюсь. Змінено користувачем zvolodymyr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок на який я давав ссилку вже проданий (іншого такого за трошки дорожче не пропонували:)). Вчора вночі чи то пак, вже сьогодні сидів підраховував. Накрита коробка на два поверхи без цоколя з цегли (стіна в 2 цегли+утеплення 100мм) називали ціну в середньому 300000 грн. Нехай закладемо 70000$. Недавно робив ремонт в трикм. квартирі на 100 квм. Готовий чистовий ремонт з меблями та технікою обійшовся в 35000$. Грубо кажучи на будинок піде ще 70000$. Разом 140. Тобто на участок мощна виділити 40. Для себе зробив висновок - буду шукати ділянку у вказаних параметрах і шукати готовий дім. Покритикуйте мої розрахунки, де я помиляюсь.

 

Выложите расчеты по коробке. Думаю 300 т. Вам не хватит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плану як такого ще немає, орієнтовно фундамент, без цоколя, несучі стіни в 2 пустотілі цегли+утеплення, збірні перекриття, облаштування даху з МЧ (без внутрішньої чорнової штукатурки та розведення комунікацій, без вікон і дверей) - різні бригади називали 300000 грн+-50000грн. Я в своїх розрахунках заклав 560000грн (70000$).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плану як такого ще немає, орієнтовно фундамент, без цоколя, несучі стіни в 2 пустотілі цегли+утеплення, збірні перекриття, облаштування даху з МЧ (без внутрішньої чорнової штукатурки та розведення комунікацій, без вікон і дверей) - різні бригади називали 300000 грн+-50000грн. Я в своїх розрахунках заклав 560000грн (70000$).

 

Это уже реальнее цифра. На окна и вх.двери около 40 т. Комуникации - внутренняя разводка - ерунда, а вот завести на участок:o. Люди пишут, что эл. за 15 т.$ проводят и газ. Поэтому обязательно интересуйтесь наличием эл. и газ. линии, а при отсутствии узнавайте, сколько будет стоить завести на участок. Думаю тыс. 10-15 $ на отопление, сантехнику и электрику - разводка внутри (с материалом). Потом начинается самое интересное: внутренняя штукатурка, чистовые работы, зашивка лестницы.... Что с фасадом? Лицевой кирпич? Штукатурка?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам у спадок переходить 180000 у.о. та тесть - одна штука:). Тестя потрібно взяти до себе. У нас є три кімнатна квартира, але людина яка все життя прожила у власному домі, не зможе бути високо над землею. Що робити? Ми зараз думаємо над тим щоб купити ділянку та будуватись. Правда ще не знаємо в якому районі, головне щоб потім можна було в ньому і самим жити, тобто це повинен бути нормальний дім з цегли, до 200 кв. м., недалеко від Києва (25 км). Готовий вислухати всі раціональні поради.

Считаю, что вполне можно. И землю если не 60 соток, конечно, можно меньше чем за 50 тыс. купить. Новый я бы не брала: насмотрелась не строительство не "для себя", когда даже бетон на фундамент подешевше льют. А тех, кто строил для себя, так сразу и не распознаешь. В принципе, у меня знакомые, у которых живые деньги были (примерно такая же сумма, чуть меньше), за полгода строились. Если вникать во все материалы на строительство, то вполне получается. Ну, может, не в каждом углу плазменный телевизор будет висеть:D.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам у спадок переходить 180000 у.о. та тесть - одна штука. Тестя потрібно взяти до себе

 

За половину суммы заберу тестюху к себе! У меня как раз маман на выданье!:D

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам у спадок переходить 180000 у.о. та тесть - одна штука:). Тестя потрібно взяти до себе. У нас є три кімнатна квартира, але людина яка все життя прожила у власному домі, не зможе бути високо над землею. Що робити? Ми зараз думаємо над тим щоб купити ділянку та будуватись. Правда ще не знаємо в якому районі, головне щоб потім можна було в ньому і самим жити, тобто це повинен бути нормальний дім з цегли, до 200 кв. м., недалеко від Києва (25 км). Готовий вислухати всі раціональні поради.

 

Що можу сказати - друзі за 14 місяців побудували будинок на 160 кв. м. до стану заходь і живи. Будинок з газобетону, 2-й поверх мансардний. Багато робіт і все внутрішнє оздоблення робили самі.

На цю справу у них пішло близько 120 тис. $.

 

Ділянку від 10 соток в Броварському районі можна знайти і за 30 тисяч.

Моя думка, якщо є де жити і є час на будівництво - треба будувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За половину суммы заберу тестюху к себе! У меня как раз маман на выданье!:D

 

Неа, такая корова нужна самому :) Тесть красивый, ухоженный, пробег небольшой, 58 года выпуска, щас таких не делают :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неа, такая корова нужна самому Тесть красивый, ухоженный, пробег небольшой, 58 года выпуска, щас таких не делают

 

Жаль :sad: Мы его почти успели полюбить...:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неа, такая корова нужна самому :) Тесть красивый, ухоженный, пробег небольшой, 58 года выпуска, щас таких не делают :lol:

 

Жаль :sad: Мы его почти успели полюбить...:D

 

Чистил флуд в ветке. На ваши посты "рука не поднялась". :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не может быть тесть флудом, потому что он часть спадка :) На вопрос, что делать именно с этой частью спадка, я бы посоветовала вывезти тестя....на встречу форумчан и форумчанок 14 мая. Может, и не надо будет Вам после этого искать ему грядки для окучивания :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на встречу форумчан и форумчанок 14 мая

 

Тонкий намёк на толстые обстоятельства. :rolleyes:

Надежда - респект! :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми з дружиною якраз і хотіли напроситись на форумську майовку. Тепер у нас немає морального права не поїхати:). Тесть зараз живе у Львові, якби він тільки знав, що пропускає...:beer::beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запропонували (ссылка устарела)

Хочу запитати шановного товариства, чи варто розглядати цю місцевість з огляду на ТБО-5, яке розташоване поруч (ось точне розташування будинку у прикладеному малюнку) і якщо так, то за скільки його варто купувати. Ціна 210 це "захцянка" власника, підкажіть реальну ціну на Ваш погляд? (може є зміст виділити в окрему тему?)

map.jpg.f4e1ec7dcb99a4bcaf4bdbab7dfc1979.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запропонували (ссылка устарела)

Хочу запитати шановного товариства, чи варто розглядати цю місцевість з огляду на ТБО-5, яке розташоване поруч (ось точне розташування будинку у прикладеному малюнку) і якщо так, то за скільки його варто купувати. Ціна 210 це "захцянка" власника, підкажіть реальну ціну на Ваш погляд? (може є зміст виділити в окрему тему?)

судя по обявлению - посредники. Я бы попробовал на хозяев выйти.

Да и понятие СРОЧНО обычно предполагает нормальный торг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...