Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Камин под лестницей???

soliss

Рекомендовані повідомлення

Добрый день.

Нужен совет. Хотел бы расположить камин под деревянной лестницей на

второй этаж. Топка G&S C700 с акумодулем, труба дымохода будет идти в стену в бок, короб будет из суперизола. Вопрос: Хватит ли обьема короба для нормальной конвекции воздуха и не будет ли перегреватся топка. фото прилагается.

20180327_090348.thumb.jpg.76fef3ec279fa268e9ce1382b8ddbd58.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да есть над чем задуматься. Просто мне кажется что с таким расположением камина тепло будет равномерно распределяться на первом и втором этаже.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да есть над чем задуматься. Просто мне кажется что с таким расположением камина тепло будет равномерно распределяться на первом и втором этаже.

Равномерно не будет.Большая часть уйдет на второй этаж.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деревянной лестнице будет кирдык однозначно. Даже не думайте туда совать топку
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене топка Jotul I18. встановлена на 1-му поверсі. над нею - панельне перекриття. топка обшита коробом з суперізолу. під стелею зроблена декомпресаційна камера. димохід йде у вигляді димохідного цегляного каналу, який розміщений у задній стінці (за топкою). так от - на 2-му поверсі в кімнаті над топкою, коли топимо, то на ламінаті один шов отримує зазор. чи це пов"язано з нагріванням димоходу, чи з нагріванням стелі (і відповідно підлоги на 2-му поверсі) - не знаю. але факт залишається фактом.

у вашому випадку, я впевнений, що сходам будуть кранти. ну а якщо добре постаратися, то і до бенгальського вогнику там недалеко.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Вашей картинке вообще все противоречит противопожарным правилам - снизу, с боков, сверху.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...