Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом из двух контейнеров

Le0

Рекомендовані повідомлення

Добрый день!

Думаю над строительством под Киевом дома из контейнеров. Основных причин три:

- Экономия. Как минимум, потому что серьезное строительство (больше всего импонируют комблоки) - это на десятилетия, а значит сразу рисуются потребности в большем количестве комнат (когда-нибудь будут дети, а значит две детские, гостевая…), гараж на 2 машины/мотоцикл, камин, второй свет и тд и тп. Соответственно только фундамент и коробка по самым предварительным расчетам дают сумму, которую сейчас не потяну

- Скорость. Хочется не растягивать это дело на годы, а уже в ближайшее время начать наслаждаться утренним кофе с видом на лесок))

- Интерес к необычным решениям.

 

Примерное видение: два 40HQ ставятся на расстоянии нескольких метров друг от друга, пространство зашивается и все утепляется снаружи (чтоб не терять пространство внутри) 20-30 см пенополистирола. Итого - около 80 м2 внутри. Входная дверь ставится между контейнерами, в одном срезается часть стены для более просторной гостиной и ставятся панорамные окна на вышеупомянутый лесок:) Лофт мне нравится, так что внутри стены думал оставить металлическими (кроме туалета и спальни, больше для звукоизоляции), проводку и вентиляцию пустить просто по стенам/потолку.

 

Планировка набросана за 5 минут - просто первая попытка визуализировать идею.

 

Собственно, вопросы:

- в целом плюсы и минусы?

- какой фундамент лучше? Из вычитанного (я не строитель ни разу) - для контейнеров подойдет и вполне экономный винтовой, но как тогда снизу утеплить контейнеры?

- если кто-то уже строил так - интересны подводные камни

- может ли кто-то посоветовать специалиста по таким сооружениям для консультации?

- а не маюсь ли я фигней, и лучше таки разбить строительство из комблоков на этапы и понемногу начинать?)

1792244110_2020-03-1515_23_52.thumb.png.d5bc1898011f72fc475f338acdd8bb4f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем? Экономить на каркасе?

 

Если контейнеры почти бесплатно и жить в Одессе :-) - вполне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если контейнеры почти бесплатно и жить в Одессе :-) - вполне

Да я когда-то был в такой дачке под Ильичевском, там сдуреть можно летом от жары.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

Думаю над строительством под Киевом дома из контейнеров. Основных причин три:

- Экономия. Как минимум, потому что серьезное строительство (больше всего импонируют комблоки) - это на десятилетия, а значит сразу рисуются потребности в большем количестве комнат (когда-нибудь будут дети, а значит две детские, гостевая…), гараж на 2 машины/мотоцикл, камин, второй свет и тд и тп. Соответственно только фундамент и коробка по самым предварительным расчетам дают сумму, которую сейчас не потяну

- Скорость. Хочется не растягивать это дело на годы, а уже в ближайшее время начать наслаждаться утренним кофе с видом на лесок))

- Интерес к необычным решениям.

 

Примерное видение: два 40HQ ставятся на расстоянии нескольких метров друг от друга, пространство зашивается и все утепляется снаружи (чтоб не терять пространство внутри) 20-30 см пенополистирола. Итого - около 80 м2 внутри. Входная дверь ставится между контейнерами, в одном срезается часть стены для более просторной гостиной и ставятся панорамные окна на вышеупомянутый лесок:) Лофт мне нравится, так что внутри стены думал оставить металлическими (кроме туалета и спальни, больше для звукоизоляции), проводку и вентиляцию пустить просто по стенам/потолку.

 

Планировка набросана за 5 минут - просто первая попытка визуализировать идею.

 

Собственно, вопросы:

- в целом плюсы и минусы?

- какой фундамент лучше? Из вычитанного (я не строитель ни разу) - для контейнеров подойдет и вполне экономный винтовой, но как тогда снизу утеплить контейнеры?

- если кто-то уже строил так - интересны подводные камни

- может ли кто-то посоветовать специалиста по таким сооружениям для консультации?

- а не маюсь ли я фигней, и лучше таки разбить строительство из комблоков на этапы и понемногу начинать?)

 

Якщо ви розглядаєте контейнери з точки зори економії при будівництві - одразу відкиньте цю думку. Щоб привести контейнери до стану придатного для комфортного постійного проживання - доведеться вкласти немало. Будівництво з контейнерів - це виключно модна фішка, якщо вам хочеться оригінальності, виділитись поміж інших, хочеться пригод. Ще може бути як дача або кемпінг, для періодичного проживання, бажано у теплу пору року. У решті випадків дешевше, простіше та зручніше буде розглядати інші технології будівництва. Якщо вже дуже хочеться спробувати на собі індустріальне будівництво - краще дивитись у напрямі модульних будинків.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ви розглядаєте контейнери з точки зори економії при будівництві - одразу відкиньте цю думку. Щоб привести контейнери до стану придатного для комфортного постійного проживання - доведеться вкласти немало. Будівництво з контейнерів - це виключно модна фішка, якщо вам хочеться оригінальності, виділитись поміж інших, хочеться пригод. Ще може бути як дача або кемпінг, для періодичного проживання, бажано у теплу пору року. У решті випадків дешевше, простіше та зручніше буде розглядати інші технології будівництва. Якщо вже дуже хочеться спробувати на собі індустріальне будівництво - краще дивитись у напрямі модульних будинків.

 

А можете деталізувати, у що вкладатися доведеться? За моїми оцінками, це зовнішнє утеплення (потрібне при будь-яких стінах), енергозберігаючі вікна/двері (також), теплий пол (те ж саме), внутрішні перегородки... тобто, всі елементи "приведення до комфортного постійного проживання" - такі ж, як і, наприклад, каркасних домах. Але при цьому я буду мати швидко встановлені надійні стіни

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можете деталізувати, у що вкладатися доведеться? За моїми оцінками, це зовнішнє утеплення (потрібне при будь-яких стінах), енергозберігаючі вікна/двері (також), теплий пол (те ж саме), внутрішні перегородки... тобто, всі елементи "приведення до комфортного постійного проживання" - такі ж, як і, наприклад, каркасних домах. Але при цьому я буду мати швидко встановлені надійні стіни

 

Доведеться вкладатись у вузли та деталі. Конетйнер це фактично металевий каркас, який робить його жорстким та металевий профільний лист - обшивка, яка захищає від опадів. Взимку там дуже холодно, влітку дуже гаряче. Теплоізоляція ж робиться для того щоб влітку та взимку було комфортно, тобто весь рік підтримувати температуру на рівні 18-20 градусів, при прийнятній вологості та вентиляції, та мінімальних витратах енергії. Так от, щоб забезпечити такий мікроклімат доведеться не просто утеплити той контейнер, а продумати щоб не було містків холоду (а їх у контейнера достатньо, одні тільки ребра жорсткості чого варті), щоб не було конденсату у певних місцях (волога на металі - це корозія). Окремим питанням йде примикання вікон та дверей до металу. Якщо нормально, то вам фактично у контейнері треба зробити окрему незалежну оболонку, всередині якої ви й будете жити, а сам контейнер буде просто обгорткою. Тобто якщо внутрішній розмір контейнера 2.35 метри, то утепливши його ви отримаєте в чистоті десь 2 метри, і це у кращому випадку. Це так, питання які у мене виникли моментально, а там ще таких нюансів багато буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доведеться вкладатись у вузли та деталі. Конетйнер це фактично металевий каркас, який робить його жорстким та металевий профільний лист - обшивка, яка захищає від опадів. Взимку там дуже холодно, влітку дуже гаряче. Теплоізоляція ж робиться для того щоб влітку та взимку було комфортно, тобто весь рік підтримувати температуру на рівні 18-20 градусів, при прийнятній вологості та вентиляції, та мінімальних витратах енергії. Так от, щоб забезпечити такий мікроклімат доведеться не просто утеплити той контейнер, а продумати щоб не було містків холоду (а їх у контейнера достатньо, одні тільки ребра жорсткості чого варті), щоб не було конденсату у певних місцях (волога на металі - це корозія). Окремим питанням йде примикання вікон та дверей до металу. Якщо нормально, то вам фактично у контейнері треба зробити окрему незалежну оболонку, всередині якої ви й будете жити, а сам контейнер буде просто обгорткою. Тобто якщо внутрішній розмір контейнера 2.35 метри, то утепливши його ви отримаєте в чистоті десь 2 метри, і це у кращому випадку. Це так, питання які у мене виникли моментально, а там ще таких нюансів багато буде.

 

А навіщо утеплювати зсередини? Я писав про зовнішнє утеплення - в цьому випадку і простір не втрачається, і точка роси зміщується, і містків холоду легше уникнути

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А навіщо утеплювати зсередини? Я писав про зовнішнє утеплення - в цьому випадку і простір не втрачається, і точка роси зміщується, і містків холоду легше уникнути

 

Побачив про зовнішнє утеплення. Але тоді який зміст з тих контейнерів, якщо їх доведеться ззовні обшити? Зсередини чим обробляти будете, чи так у металі і жити? Проводка, опалення, інженерію як вести будете? Та й контейнер варто було б десь підчистити, десь пофарбувати, він же ж не новий буде. Невідомо що возили у ньому, може він виділяє токсичні сполуки. Багато питань, на яких немає однозначної відповіді.

З таким успіхом можна зібрати каркасний будинок, дерево, або ЛСТК, але там ви не будете обмежені геометричними розмірами контейнера, і це буде більше схоже на житло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Побачив про зовнішнє утеплення. Але тоді який зміст з тих контейнерів, якщо їх доведеться ззовні обшити? Зсередини чим обробляти будете, чи так у металі і жити? Проводка, опалення, інженерію як вести будете? Та й контейнер варто було б десь підчистити, десь пофарбувати, він же ж не новий буде. Невідомо що возили у ньому, може він виділяє токсичні сполуки. Багато питань, на яких немає однозначної відповіді.

З таким успіхом можна зібрати каркасний будинок, дерево, або ЛСТК, але там ви не будете обмежені геометричними розмірами контейнера, і це буде більше схоже на житло.

 

Внутри - где-то просто покрашенный металл, санузел и спальню обшить (больше для звукоизоляции)

Отопление - теплый пол. +какая-то печка для подстраховки

Проводка/вентиляция - наружные, примерно как на картинке.

img-20190303-wa0019.jpg

 

Моя мысль была в том числе, что проверить качество деревянного/металлического каркаса мне будет сложно, а тут сразу есть точный по размерам, герметичный, прочный каркас, сразу обшитый

img-20190303-wa0019.jpg.0959eef3bd6fee2ac993645cd181f7a2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внутри - где-то просто покрашенный металл, санузел и спальню обшить (больше для звукоизоляции)

Отопление - теплый пол. +какая-то печка для подстраховки

Проводка/вентиляция - наружные, примерно как на картинке.

img-20190303-wa0019.jpg

 

Моя мысль была в том числе, что проверить качество деревянного/металлического каркаса мне будет сложно, а тут сразу есть точный по размерам, герметичный, прочный каркас, сразу обшитый

 

Тепла водяна підлога вимагає утеплення знизу і певної товщини стяжки та теплоємного матеріалу зверху, щоб ефективно обігрівати приміщення. Це призведе до втрати і так незначної висоти. Пічка теж не надто ефективна буде. Тепла підлога та піч більш доречні для кам'яних будівель, оскільки це інерційні види опалення. Довго прогріваються, але і довго тримають тепло. Але вимагають теплоємних матеріалів. Для контейнера більш доречним буде повітряне опалення з рекуперацією.

 

Якщо не знаєте як перевірити якість каркасу - найміть спеціаліста. Точно так само ви не зможете перевірити якість каркасу контейнера. Може він падав і там геометрія порушена, або корозія у прихованих місцях. Я б порівняв це з перевіркою автомобіля на відсутність ДТП та цілісності силового каркасу. Також, у контейнерів є свої допуски, а в будівництві - свої. Для чого вам такий каркас, чи ви збираєтесь перевозити будинок?

 

Якщо взяти до порівняння автомобілі, то будівництво з контейнерів я бачу аналогом купівлі старого авто з метою переробки його у новіше. Наприклад купити якесь раритетне авто і потім замінити у ньому половину кузова, салон, мотор, коробку, ходову, встановити AirBag, ABS, та інше обладнання, щоб приблизити по комплектації, комфорту та безпеці до сучасного автомобіля. Фактично від старого авто у вас залишиться незначна частина, все решта буде новим. Доцільність у цьому я бачу виключно амбіційну, або коли це хобі. Фінансово це навряд чи вигідно буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Господа, а по остальным вопросам кто-то может подсказать? По фундаменту, например)

 

- какой фундамент лучше? Из вычитанного (я не строитель ни разу) - для контейнеров подойдет и вполне экономный винтовой, но как тогда снизу утеплить контейнеры?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа, а по остальным вопросам кто-то может подсказать? По фундаменту, например)

 

Спочатку потрібно зробити ескізний проект, потім вже його деталізувати, приймати рішення по фундаменту та решті конструкцій та вузлів. Ми ж не знаємо кліматичного регіону, параметрів ділянки (чи є перепад, який, ділянка у низині чи на горбі, які грунти). Надто багато невідомих, які є важливими.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Высота морского контейнера по наружной части 2580см.

По внутренней еще меньше.

Если по потолку пойдет разводка инженерии, не создаст ли это дискомфорт при ориентировочной высоте от пола до потолка после отделки в 2300см...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Высота морского контейнера по наружной части 2580см.

По внутренней еще меньше.

Если по потолку пойдет разводка инженерии, не создаст ли это дискомфорт при ориентировочной высоте от пола до потолка после отделки в 2300см...

 

В розмір модулора ле Корбюзьє вписатись можна

AzKkwhDJAO0vX0nbqgP_B5KhMmr_flcRC4N89wnLqnnEz09iua65WC1eRFm-L-e4MqTBV9uzj-flJ0Kj_4OVjp1wRcqddTkWI0d0mPZLqOrojDcF

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа, а по остальным вопросам кто-то может подсказать? По фундаменту, например)

Вы посчитайте экономику.

По моим прикидкам два контейнера получаются как коробка из газоблока такого же размера.

Отделка в капитальном доме тоже может быть спартанской.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

https://www.youtube.com/channel/UCUujfNBK9uv3cIW-P5PX7vA/videos

 

У кого досвіт пошуку контейнерів є ?! Яким шляхом йти ?

Незабаром потрібно буде 2 шт. високих - під склад.

 

***

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не вижу смысла. Стены - самое дешевое в коробке.

 

А контейнеры решают лишь проблему стен (не фундамента и не крыши), добавляя проблем с утеплением металла.

 

Я как думаю про металл, сразу с ужасом вспоминаю свой металлический гараж 15 лет назад в Одессе - зимой дубняк, летом зайти нереально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я би розгляну такий варіант.

 

Перший поверх закінчити армопоясом.

 

Встановити та зафіксувати зварюванням на закладних зверху 3 або 4 - 20-ти футові контейнери.Бажано високі.

Метал обклеїти пінопластом, та обшити якимось матеріалом .

Залити підлогу другого поверху та дах другого поверху ж/б плитою - плоска кровля.

 

Щоб витримало вагу даху - треба з армопоясу першого поверху декілька колон Ж/Б випустити - щоб ті сприймали вагу плити даху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

dp.informator.ua/2020/03/06/v-tsentre-dnepra-razbirayut-tts-kubometr-chto-tam-proishodit-sejchas/

В центре Днепра разбирают ТЦ «Кубометр»

 

Так же есть смысл погуглить по названию CONTAINEX

 

По моему мнению использование контейнеров оправдано исключительно в случае (кратко)временного использования. В остальных случаях более приоритетный вариант в использовании легких блочных материалов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я би розгляну такий варіант.

 

Перший поверх закінчити армопоясом.

 

Встановити та зафіксувати зварюванням на закладних зверху 3 або 4 - 20-ти футові контейнери.Бажано високі.

Метал обклеїти пінопластом, та обшити якимось матеріалом .

Залити підлогу другого поверху та дах другого поверху ж/б плитою - плоска кровля.

 

Щоб витримало вагу даху - треба з армопоясу першого поверху декілька колон Ж/Б випустити - щоб ті сприймали вагу плити даху.

Посчитайте математику

3-4 контейнера, плюс пенопласт плюс «какой нибудь материал. (Только контейнеры затянут на 10-12 тыс)

И аналог - каркасный дом деревянный. Или газоблочный дом.

Также оцените планировку 4 комнаты 2.5*12.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оцените планировку 4

 

Якщо підлого другого поверху та кровля - це монолітні ж/б плити, які зроблені по незнімній опалубці - по підлозі та даху контейнеру, то планування ви можете зробити будь-яке.

 

Коли плити зроблені - ріжте контейнери як вам заманеться. Матеріал потім можна використати на паркан, наприклад.

 

Можна, навіть, одну кімнату - 10х12 метрів зробити та грати у футбол.

 

Каркасники мають право на існування, але я їх за об'єкт інвестування не вважаю.

 

***

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо підлого другого поверху та кровля - це монолітні ж/б плити, які зроблені по незнімній опалубці - по підлозі та даху контейнеру, то планування ви можете зробити будь-яке.

 

Коли плити зроблені - ріжте контейнери як вам заманеться. Матеріал потім можна використати на паркан, наприклад.

 

Можна, навіть, одну кімнату - 10х12 метрів зробити та грати у футбол.

 

Каркасники мають право на існування, але я їх за об'єкт інвестування не вважаю.

 

***

 

А жестяную бляху считаете? У каркасника будет больше ликвидность чем у вашей жб банки.

Проще уже взять трубу 100*100*5 или двутавр и сварить каркас дома, как высотки делают. Это будет и дешевле и конструктивно правильнее.

А так - мешать металл у которого жесткость конструкции достигается профилем стен, с бетоном, потом эти стены выпилять - смысл какой то странный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...