Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Яка вартість роботи прораба

Дощ

Рекомендовані повідомлення

tansss, зачем то надувает щеки, хотя те кто читают форум давно понимают что с ним дешевле и надежней

Спасибо на добром слове!

Попытаюсь объяснить почему таки надуваю...

У этой темы есть не только писатели но и читатели.

Так вот писатели темы назначают меня на моих же стройках прорабом, очерчивают круг обязанностей и регламентируют уровень оплаты! :) Потом... читатели в процессе общения в реальной жизни заявляют что ЧИТАЛИ ГДЕ ТО и я - уже должен!

Вы правы в том, что тот кто хоть чуть-чуть понимает - примет правильное решение, но таких увы, немного!

 

Добавлено через 13 минут

И я нисколько не стесняюсь - я говорю так как есть: как строитель, ты на уровне дилетанта, к тому же мошенник.

Зависть - нехорошее чуйство! за уровень дилетанта - спасибо, уже ж не "полный ноль":) а вот за мошенника... дорогая моя сплетница, Александру так и передай, чтобы не бздел, перестал писать людям в личку стал мужиком и написал в соответствующем разделе всё шо имеет предъявить. Там и разберёмся "хто из ху".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не, він не прораб. Він його бачив :lol:

 

Він дійсно не "прораб". Він замовник робіт, які стосуються життєдіяльності міста. Тому він і каже що якщо хтось назвався "прорабом" то це ще не коштує грошей. Є проект, який пройшов лержавеу експертизу, є кошторис за цим проектом де враховане все, навіть амортизація машин та механізмів та прибуток підрядної організації, вказано якими машинами та механізмами повинні виконуватись роботи, якою кількістю працівників та з якою кваліфікацією. Тому мені незрозуміло з якого біса хтось повинен ще платити якісь кошти якомусь незрозуміломі "прорабу".

Можливо питання не в "прорабі" а в тому, що таке проект та кошторис?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смета - это цена работ и материалов, по которым подрядчик выполнит обьем.

Не отличается ничем от прорабской писульки, кроме пафоса.

При этом смета делается «до начала работ»

По этому считать приходится все и закладывать корректировки.

Прорабская писулька - пишется по факту, но тоже включает все работы, так или иначе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мова про малоповерхове приватне будівництво.

Яка ціна питання проекту з державною експертизою, і кошторису по-ходу також з державною експертизою. Ну щоб по-дорослому а не шопопало

 

Добавлено через 19 минут

За логами системи доступу на об’єкт після закінчення будівництва можна буде розділити кількість відпрацьованих годин на площу будинку й отримати результат. Я лише навіві один з альтернативних варіантів . Їх, насправді, значно більше.

Никто не запрещает договориться с прорабом, например, что за постройку дома он получает 10K$ равными платежами на протяжении расчетного времени строительства дома. Да много еще других вариантов кроме % от сметы. Тоже мне проблема по другому вознаграждение посчитать. Главное к консенсусу прийти.

Думається результатом консенсусу всіх цих варіантів буде одна й та ж цифра, яка в % дорівнюватиме від 10 до 15

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мова про малоповерхове приватне будівництво.
А яка різниця яке саме будівництио? Хоч приватне, хоч багатоповерхівка, хоч вбиральня паркова, хоч промисловий об"єкт!

 

 

Яка ціна питання проекту з державною експертизою, і кошторису по-ходу також з державною експертизою. Ну щоб по-дорослому а не шопопало

 

Від 5 до 10 відсотків вартості будівництва в залежності від складності.

Це сам проект, прорахунок фундаментів та деталей конструктиву, кошторис в АВК.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не отличается ничем от прорабской писульки, кроме пафоса.

Відрізняється державною експертизою, а значить буде враховане все і навіть більше - з запасом на відкати, там не скажеш "а я знаю де дешевше і якісніше" бо що написано пером..., ну і пафос звісно, він нині дорого коштує.

 

Добавлено через 1 минуту

Від 5 до 10 відсотків вартості будівництва в залежності від складності.

Це сам проект, прорахунок фундаментів та деталей конструктиву, кошторис в АВК.

Кошторис окремо?

 

Добавлено через 52 секунды

А яка різниця яке саме будівництио? Хоч приватне, хоч багатоповерхівка, хоч вбиральня паркова, хоч промисловий об"єкт!

В приватному немає обов’язковості даного дійства

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яка різниця яке саме будівництио? Хоч приватне, хоч багатоповерхівка, хоч вбиральня паркова, хоч промисловий об"єкт!

 

что вы такое говорите разница есть и большая...не пойдет человек с приватного на высотку...хотя би потому что за....ся бегать и чертей давай

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В приватному немає обов’язковості даного дійства

 

Не тільки в приватному, а точніше все що підлягає будівництву по будівельному паспорту.

 

Що стосується кошториса зробленого в АВК5, тобто пораховано по цінах держбуда, любий директор буд фірми чи прораб буде будувати залюбки. Там є поле для маневру і все враховано. Сенс кошториса це отримати договірну ціну та зафіксувати види робіт, матеріали. А на основі кошторосу замовник буде торгуватися за ціну обтекта, а не колупати кожну розцінку....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот читаю и понять не могу, скорее потерял нить

Если говорить про прораба в классическом понимании то я вообще не понимаю какие его функции ?

Ну вот не в обиду будет сказано @Скромный прораб, , периодически выдает варианты решения из 80х ну там поставить конвекторы в спальнях потому что теплый пол не дотапливает

 

@tansss, зачем то надувает щеки, хотя те кто читают форум давно понимают что с ним дешевле и надежней

 

И вот вернемся к главному

 

На скидках Татьяны я уверен что мог бы сэкономить от 5% на стройке в целом, ближайший пример Леспром мне скидок не дает хотя по моему мнению я купил много 300+ квадратов по их мнению я обыватель :-) в целом так и есть, или если пойти дальше я водосточку покупал со скидкой 40% думаю Татьяна покупает с такой же, или больше и дальше посчитать все материалы и логистику то с Менеджером проекта выйдет дешевле сумма итого

 

И к чему я :-)

Роль менеджера проекта который на этом специализируется мне понятна

Роль Бригадира понятна которому утром поставил задачу материалы привез вечером проверил тоже понятна

а Вот роль прораба в частном строительстве нет, в массмаркете понятна но мы тут вроде про единственный дом который должен быть первым что бы построить третий :-)

Вы просто не понимаете, что такое комбинированное отопление, для чего и зачем. Так, что я точно не обижаюсь, но тема не об этом.

Ну не приезжает на объект МОЙ заказчик по утрам, не общается с бригадиром, не ставит задач и не контролирует выполненную работу вечером и, тем более, не занимается закупкой материалов, некогда. Бывает такое..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не тільки в приватному, а точніше все що підлягає будівництву по будівельному паспорту.

 

Що стосується кошториса зробленого в АВК5, тобто пораховано по цінах держбуда, любий директор буд фірми чи прораб буде будувати залюбки. Там є поле для маневру і все враховано. Сенс кошториса це отримати договірну ціну та зафіксувати види робіт, матеріали. А на основі кошторосу замовник буде торгуватися за ціну обтекта, а не колупати кожну розцінку....

А я що написав?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для начала прийти бы к пониманию кто такой прораб. Вот взял от нечего делать перевёл "прораб" и "бригадир" на немецкий. Одинаковое слово в немецком " vorARBEITER" тобишь передовой рабочий.

 

Его задача руководить и отвечать за выполненную работу. Не входит в его задачу чтото покупать, назначать оплату рабочим, вести какието переговоры с заказчиком и тд.

Как можно прийти к общему знаменателю, если у нас прораб, это и тот который "бригадир" а у других прараб это уже и архитектор, технадзор, бугхалтер,экономист в одном лице ?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для начала прийти бы к пониманию кто такой прораб. Вот взял от нечего делать перевёл "прораб" и "бригадир" на немецкий. Одинаковое слово в немецком " vorARBEITER" тобишь передовой рабочий.

 

 

Да все все поняли после первого же сообщения ТС, кого он имеет ввиду. Но так же хотелось срача :pozor:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да все все поняли после первого же сообщения ТС, кого он имеет ввиду. Но так же хотелось срача :pozor:

 

Без срачу тут би ніхто і нічого не писав))))

Цікавості б не було до теми.а так 10 сторінок...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відрізняється державною експертизою, а значить буде враховане все і навіть більше - з запасом на відкати, там не скажеш "а я знаю де дешевше і якісніше" бо що написано пером..., ну і пафос звісно, він нині дорого коштує.
Тобто ви важаєте що держбудекспертиза вставляє у кошторис відкати? Це дуже сильне висловлювання!

Але ви праві в одному - коли є проект з кошторисом, що пройшов експертизу, то замовник до початку робіт до копійки знає що будівництво не може бути дорощим, ніж вказано в експертному вісновку. А провівши тендер, серед будівельних фірм, може отримати договірну ціну, що буде нижчою відсотків на 15-25 ніж по проекту. Це ті кошти, які будівельники готові не брати. Ну а далі - технічний та авторський нагляд слідкують за точністю за проектом та якістю виконаних робіт та об"ємами. Ну і закриття КБ-2, КБ-3, накладні, товарнотранспортні.

 

Кошторис окремо?
Кошторис - один з обов"язкових роздідів проекту.

 

В приватному немає обов’язковості даного дійства

Не тільки в приватному. Обов"язковість лише при використанні бюджетних коштів. Але при отриманні сертифікату готовності до експлуатації об"єкт виконаних з дотриманям вимог та де спробували "зекономити" в ДАБІ сприймаються по різному.

 

 

Ще раз наголошую, що будівництво за проектом з кошторисом та надзором в кінцевому стані дешевше, якісніше і скоріше ніж з "прорабом", який рахує дуже приблизно та завжди на свою користь.

 

На сусідському участку робили дах. Лісо-матеріалу зосталося кубів до 20. Як вважаєте хто за дрОва заплатить? "Прораб", що "трохи невгадав" чи замовник?

 

Добавлено через 8 минут

что вы такое говорите разница есть и большая...не пойдет человек с приватного на высотку...хотя би потому что за....ся бегать и чертей давай

 

Не зовсім так. Скоріше на іше не візьмуть, бо нема ані світи, ані спеціалізованих знаннь, ані досвіду роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этот пользователь сказал Спасибо МаТраС за это ахренительно полезное сообщение в этой теме: :)

 

да ради Бога:beer:

а вы много видели тем помимо политики, пару тем по электрике и брак,что так зуесосят друг друга?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Ще раз наголошую, що будівництво за проектом з кошторисом та надзором в кінцевому стані дешевше, якісніше і скоріше ніж з "прорабом", який рахує дуже приблизно та завжди на свою користь.

 

уявіть на хвилинку, що ви зі всім своїм штатом замість одного об'єкту на 10 000 м2 зайшли на 100 об'єктів по 100 м2 в різних кінцях хоча б області по індивідуальним проектам. І в кожного замовника свої таракани і вам ще треба їх навчати цивільним будівельним відносинам.

 

І пора***те скільки коштів потягне весь штат менеджерів, ІТР і т.д. для опрацювання цього паровозу по тій же моделі, що в ваших умовах з АВК, повними проектами і рожевими поні.

 

В мілкому приватному будівництві і в великих комерційних об'єктах економіка трохи різна

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сусідському участку робили дах. Лісо-матеріалу зосталося кубів до 20. Як вважаєте хто за дрОва заплатить? "Прораб", що "трохи невгадав" чи замовник?

Звичайно прораб, якщо кошторис робив він. А якщо "хтось" то з прораба який спрос?

 

Ще раз наголошую, що будівництво за проектом з кошторисом та надзором в кінцевому стані дешевше, якісніше і скоріше ніж з "прорабом", який рахує дуже приблизно та завжди на свою користь.

Згоден щодо великих/складних об’єктів, коли складно врахувати всі деталі.

Але в приватних (малоповерхових, на підставі буд паспорті (до 500м2) в принципі можна порахувати все заздалегідь в межах прийнятної для сторін статистичної похибки, і виправити по факту.

А оте 15-25% від яких начебто відмовляються будівельникиу ні що інше як... допишіть самі, бо можуть і не відмовитись.

 

Що маємо в залишку - додатково 25% переплати по кошторису, 10% за держекспертизу, 2,5 за технагляд, + % за ГАП в обов’язковому порядку.

Втім останні два пункти можна виключити бо їх виконає сам замовник (на приватному, малоповерховому об’єкті) або сторонні за ті ж гроші. Генпідрядні (прорабські) хай будуть ті самі 10-15%

У чистоті +35% + купа накладних витрат, амортизація і т.д. - в чому економія? :unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

уявіть на хвилинку, що ви замість одного об'єкту на 10 000 м2 зайшли на 100 об'єктів по 100 м2 в різних кінцях хоча б області по індивідуальним проектам.

 

І пора***те скільки коштів потягне весь штат менеджеррів, ІТР і т.д. для опрацювання цього паровозу по тій же моделі, що в ваших умовах з АВК, повними проектами і рожевими поні.

 

Економіка трохи інша

А якщо не 100 об"єктів в різних кінцях області, а 100 000 обїектів в різних кутках земної кулі?

 

Чомусь прийшов на пам"ять старий анекдот коли у Василфя Івановича Петька питав чи зможе той керувати всіма державами.

 

Невелика будівельна фрма може одночасно вести до десятка невеликих об"ектів якщо добре організована логістика. Сам колись працював саме так. Один об"єкт- земляні роботи, інший фундамент, інший - цегляні роботи, наступний - покрівля, наступний - інженерка, ще - внутянка та внутрішнє оздоблення, ще об"єкт - зовнішнє оздоблення та андшафт.

Доречі все це робиться маючи в штаті до десяти осіб, та винаймаючи спеціалізовані фірми на окремі етапи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі все це робиться маючи в штаті до десяти осіб, та винаймаючи спеціалізовані фірми на окремі етапи.

Ну, ось він, "умовний прораб" (генпідрядник, керівник проекту етц).

А як же оте все?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Що маємо в залишку - додатково 25% переплати по кошторису, 10% за держекспертизу, 2,5 за технагляд, + % за ГАП в обов’язковому порядку.

Втім останні два пункти можна виключити бо їх виконає сам замовник (на приватному, малоповерховому об’єкті) або сторонні за ті ж гроші. Генпідрядні (прорабські) хай будуть ті самі 10-15%

У чистоті +35% + купа накладних витрат, амортизація і т.д. - в чому економія? :unknown:

 

А чому б для краси не написати що експертиза 100 відсотків від будівництва? Ну звучить же?

 

Я вкотре пишу що економія досягається за рахунок того, що роботи не переробляються, матеріалів закуповується стільки, скільки потрібно. Тому економія сягає до 30 відсотків. Уе вже перевірено.

 

Ну і доречі, замовник має повну інформацію ще до початку робіт скільки буде коштувати йому закінчене будівництво, чого при "прорабі" нема аж іяк.

 

Добавлено через 3 минуты

Ну, ось він, "умовний прораб" (генпідрядник, керівник проекту етц).

А як же оте все?

 

Умовний прораб не відповідає ні за шо. Накрався - на другий день на роботу не прийшов і картку в телефоні змінив. Коли є договір з фірмою, то є відповідальність. Звісно, ящо фірма на один день.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сусідському участку робили дах. Лісо-матеріалу зосталося кубів до 20. Як вважаєте хто за дрОва заплатить? "Прораб", що "трохи невгадав" чи замовник?

Слухайте, ну то Ви вже геть забрехалися:lol: В середньому на дах потрібно 10-15 кубів, а у Вас залишилось майже 20...:pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Умовний прораб не відповідає ні за шо. Накрався - на другий день на роботу не прийшов і картку в телефоні змінив. Коли є договір з фірмою, то є відповідальність. Звісно, ящо фірма на один день.

Так це не умовний прораб, а якийсь конкретний.

Зараз "прораби" просунуті пішли, як мінімум ФОПи, працюють по паперових договорах і т.д. Або як мінімум з репутацією, але відхиляємось від теми і скочуємось до офіційно/неофіційно, мова не про те.

 

А чому б для краси не написати що експертиза 100 відсотків від будівництва? Ну звучить же?

 

Я вкотре пишу що економія досягається за рахунок того, що роботи не переробляються, матеріалів закуповується стільки, скільки потрібно. Тому економія сягає до 30 відсотків. Уе вже перевірено.

 

Ну і доречі, замовник має повну інформацію ще до початку робіт скільки буде коштувати йому закінчене будівництво, чого при "прорабі" нема аж іяк.

Ну то цифра ж ваша, я спитав яка ціна експертизи.

Але не можу зрозуміти про 30% економії, я тут думав що з генпідрядником +/- (швидше трохи +) те саме що сам, а виявляється що сам - попадос на 30% :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слухайте, ну то Ви вже геть забрехалися:lol: В середньому на дах потрібно 10-15 кубів, а у Вас залишилось майже 20...:pozor:

 

Саме так. Дров залишилося більше половини. І якби хазяїн не поставив свого охоронця, то мабуть вже б вивезли кудись на інший об"єкт.

 

Добавлено через 9 минут

Ну то цифра ж ваша, я спитав яка ціна експертизи.

Останній невеличкий проект з ремонту покрівлі багатоповерхівки експертизу закрили 12 000 грн. Сам кошторис близько мільйон двісті тисяч.

 

Але не можу зрозуміти про 30% економії, я тут думав що з генпідрядником +/- (швидше трохи +) те саме що сам, а виявляється що сам - попадос на 30% :shock:

В кошторисі написано 17 700 штук цегли. Прораб завозить 25 000 бо так машину повну загрузять.

Трохи вище - прораб трохи нерозрахував та замовник купив лісу як на дві покрівлі. Клали камінь - не дуже дивились на рівність стіни, почали штукатурити, то виявилось що деякі місця треба штукатурити більше ніж 5 сантіметрів товщиною, почали робити електрику, закупили не того дроту. Після цього розводили опалення порвали електрику бо заважала і таких ситуацій скільки завгодно. А це все гроші замовника.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найцікавіше, що "ВИКОНРОБ"-це штатна одиниця будівельної компанії, людина на зарплаті,яка відпрацьовує певні години роботи чи певний обумовлений з керівництвом обєм, а не возить "своїх людей" по обєктах і збирає гроші з замовників.

 

І я ніяк не зрозумію чому виконроби на приватних будівництвах до цих пір себе називають виконробами, а не керуючими будівництвом чи генпідрядниками будівництва, бо по суті вони і є будівельною компанією і не важливо в варіанті ФОП чи ТОВ,

 

Добавлено через 7 минут

 

 

не хочу образити стосовно граматики, але майже всі тире в вашому опусі зайві), а слово "также" пишеться в цьому варіанті разом.

"Кого то" пишеться через дефіс.

В останньому реченні неправильно розставлені коми...взагалі неправильно

 

PS Як можна звинувачувати когось в правописі і граматиці , а самому...

І взагалі що за мода перевіряти граматику на форумі?

Значит то, что вышеупомянутый "конструтёр" в неадеквате, и бросается на людей, как цепная шавка - это для вас нормально? А то, что "пися" с телефона, еще и Т9 "помогает" - тут уж. :unknown:

 

ПыСы. Не хочу обидеть касательно грамматики, но все тире, абсолютно к месту, а вот к чему был ваш опус - вопрос открытый. :unknown:

 

Добавлено через 38 секунд

Зависть - нехорошее чуйство! за уровень дилетанта - спасибо, уже ж не "полный ноль":) а вот за мошенника... дорогая моя сплетница, Александру так и передай, чтобы не бздел, перестал писать людям в личку стал мужиком и написал в соответствующем разделе всё шо имеет предъявить. Там и разберёмся "хто из ху".
Чему завидовать - непонятно. А с неизвестным мне Александром, разбирайся сама, старая мошенница.:lol:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...