Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Аэрок Энерджи утепление стен газобетоном 150 мм. опыт монтажа и впечатления.

PROFITEC

Рекомендовані повідомлення

...

Вартість 10см еппс , та 10см енерджи приблизно однакова , а мороки було б навпаки набагато більше. Приклеїти еппс , потім під кутом його зрізати , потім монтаж профіля для першого ряду енерджи. Потім щоб вийти на 0 , мені потрібно підрізати кожен блок під кутом.

 

А пощтукатурить Аэрок (материалы+работа), а капельник посчитали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А пощтукатурить Аэрок (материалы+работа), а капельник посчитали?

штукатурити потрібно , і там , і там. Капельник також.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще один раз побачити , ніж довго та нудно пояснювати.

 

На данному етапі так.

 

8a73f6fbb77d.jpg

 

В кінцевому результату буде так.

 

7227243578ae.jpg

 

С инженером Аэрок общался по данной конструкции, сказал, что лучше избегать такого вида монтаж, так-как неизвестно, как может повезти такого вида конструкция со временем. Любой газобетон ниже уровня земли не рекомендуется к использованию, сильно капиллярно натягивает влагу и разрушается, если уже имеем подобное решение, то используем газоблок плотностью Д400-500 с дополнительной гидроизоляцией.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

штукатурити потрібно , і там , і там. Капельник також.

 

Мне кажется ЭППС под землей вел бы себя получше. Он водонепроницаем, не боится замораживания. Я у себя ЭППС отделил от грунта перфорированной мембраной. Больше ничего не делал. Все равно всё, что ниже уровня земли, со временем будет той же влажности, что и земля.

Ну а по ценам, ЭППС стоит 1680 грн/куб, а Энерджи 2300 грн/куб (у нас в Харькове). Перевозка ЭППС дешевле, складирование и пр. Его можно приклеить на клей-пену и поставить пару зонтов, дальше грунт сам его придваит и никуда он не денется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне кажется ЭППС под землей вел бы себя получше. Он водонепроницаем, не боится замораживания. Я у себя ЭППС отделил от грунта перфорированной мембраной. Больше ничего не делал. Все равно всё, что ниже уровня земли, со временем будет той же влажности, что и земля.

Ну а по ценам, ЭППС стоит 1680 грн/куб, а Энерджи 2300 грн/куб (у нас в Харькове). Перевозка ЭППС дешевле, складирование и пр. Его можно приклеить на клей-пену и поставить пару зонтов, дальше грунт сам его придваит и никуда он не денется.

 

В нас вартість ЕППс становить 1800гр. куб , а енерджи 1970гр. Так як енерджи та стінові блоки купляли за один раз , то вартість доставки можна в певні мірі ігнорувати.Якщо зробити нормальну гідроізоляцію , то волога ніяк не добереться до блоків. А навіщо Ви відділяли ЕППС від земді мембраною , адже ЕППС сам по собі достатньо водонепроникний.Не ворто було зонтами дирявити ЕППС , цим, Ви порушили гідроізоляцію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На конструкцию, в подземной её части, оказывает воздействие не только вода, но и сам грунт. И тут вопрос: сможет ли лёгкий хрупкий газобетон выдержать эти воздействия грунта?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас вартість ЕППс становить 1800гр. куб , а енерджи 1970гр. Так як енерджи та стінові блоки купляли за один раз , то вартість доставки можна в певні мірі ігнорувати.Якщо зробити нормальну гідроізоляцію , то волога ніяк не добереться до блоків. А навіщо Ви відділяли ЕППС від земді мембраною , адже ЕППС сам по собі достатньо водонепроникний.Не ворто було зонтами дирявити ЕППС , цим, Ви порушили гідроізоляцію.

 

Зонти ставили, щоб грунт не зірвав ЕППС.

 

Добавлено через 4 минуты

На конструкцию, в подземной её части, оказывает воздействие не только вода, но и сам грунт. И тут вопрос: сможет ли лёгкий хрупкий газобетон выдержать эти воздействия грунта?

 

Там ЭППС распределит частично нагрузку. Была идея утеплить пол 10 см Энерджи и сверху 10 см ЭППС. Пробовали положить на пол Энерджи и сверху ЭППС, все нормально. Потом отказались от нее по причине дороговизны Энерджи. ЭППС оказался лучше на полу по значению цена/качество. И под него не надо делать гидроизоляцию полов, тем более когда он будет лежать в два слоя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На конструкцию, в подземной её части, оказывает воздействие не только вода, но и сам грунт. И тут вопрос: сможет ли лёгкий хрупкий газобетон выдержать эти воздействия грунта?

У моєму випадку енерджи ставиться на фундаментну плиту , а ЕППС там в основному для захисту гідроізоляційного шару від пошкоджень , ну і бонусом додаткове утеплення та гідроізоляція.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моєму випадку енерджи ставиться на фундаментну плиту , а ЕППС там в основному для захисту гідроізоляційного шару від пошкоджень , ну і бонусом додаткове утеплення та гідроізоляція.

але ж від фундаментної плити волога проникне в енерджі? навіть якщо гідрофобний бетон)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але ж від фундаментної плити волога проникне в енерджі? навіть якщо гідрофобний бетон)

На перший ряд наносив шар гідроізоляції , стики між блоками також гідроізолював.

4c1be32d6e4b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

@andrey_ka, чи грунтували ви стіну і що буде по енерджі зверху - які шари?

 

Добавлено через 2 минуты

Також є аналог аерок енерджі але неавтоклавний зато з фіброю - кращий він чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@andrey_ka, чи грунтували ви стіну і що буде по енерджі зверху - які шари?

 

Добавлено через 2 минуты

Також є аналог аерок енерджі але неавтоклавний зато з фіброю - кращий він чи ні?

 

Ні , не грунтував , просто змітав пил та рясно зволожував. Там грунтовка не потрібна. Яке оздоблення ще не вирішили , але скоріш за все буде , армуюча штукатурка , грунт , фарба.

На рахунок аналога енерджи , поняття не мою , я не займаюсь виключно фасадами , а будую в цілому. Але на мою думку , якщо продукт новий , то краще не ризикувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скоріш за все буде , ... , грунт

Мені от кажуть що грунтуючи втрачається паропроникність.

 

 

Доречі а внутрішня штукатурка - яку плануєте? Чи вже є? Також що відносно вікон - які відкоси?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені от кажуть що грунтуючи втрачається паропроникність.

 

 

Доречі а внутрішня штукатурка - яку плануєте? Чи вже є? Також що відносно вікон - які відкоси?

 

Буду викорстовувати щось на кшталт , СТ 15 Церезит , EG 62 Quartz grunt Silicone . Все ж таки адегезія фінішного покриття до основи , це важливо.

Внутрішньої штукатурки ще не має . Поки що тех. завдання не поставлене.

Вікна в процесі замовлення , найближчим часом буду ставити. Відкоси звичайні , штукатурка , фарба. Обовязково розвернуті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Вітаю, на даний час закінчуємо монтаж утеплювача аерок енерджі, блоки монтуєм на клей для мін вати, а між блоками використовуєм піну. Планую зачикати в раноні трьох тижнів і почати штукатурні роботи, підкажіть які матеріали, яких виробників вибрати для даного утеплення: сітку та клей для базового армуючого шару, штукатурку для вирівнювання, грунтовку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю, на даний час закінчуємо монтаж утеплювача аерок енерджі, блоки монтуєм на клей для мін вати, а між блоками використовуєм піну. Планую зачикати в раноні трьох тижнів і почати штукатурні роботи, підкажіть які матеріали, яких виробників вибрати для даного утеплення: сітку та клей для базового армуючого шару, штукатурку для вирівнювання, грунтовку?

 

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=232455

 

Вот очень полезная тема на форуме. Возможно есть здесь ответ на Ваш вопрос и еще многие другие вопросы по этому материалу. успехов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=232455

 

Вот очень полезная тема на форуме. Возможно есть здесь ответ на Ваш вопрос и еще многие другие вопросы по этому материалу. успехов

 

дякую, перечитав цю тему повністю, багато цікавої інформації, але саме по штукатурних матеріалах мало, хотілося б хоч трохи узагальнити можливі варіанти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю колеги, все ще вивчаю методи оздоблення фасад із Аерок енерджі. Варіантів і матеріалів багато, зателефонувавши на технічну підтримку Церезіт мені запропонували такий періг

1) грунтовка ст 17 супер(чому супер, тому що в неї в 2,5 рази краща паропроникність)

2) штукатурка ст24(зі слів конс. мінімальна товщина шару 3мм)

3)армуюча сітка + клей ст 190

4)силіконовий грунт

5)силікатно-силіконова декоративна штукатурка

Хотілося б почути ваші думки з приводу такого пирога для Аерок енерджі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деякі мої враження від мотнажу аерок енерджи:

Завдяки своїй невеликій формі , маніпулювати блоками набагато краще ніж пінопластом ,чи ватою.

В мене блоки 600х200х100мм. По товщині суттєвої різниці не було , за весь час монтажу навіть не доводилось звертати на це увагу. По ширині , ВСІ блоки, мали різницю в розмірах , від 2мм. , до 4мм. Але під час кладки , я намагався розміщати блоки так , щоб перев´язка блока була посередині . Це нівілювало нерівність , і після кожного ряду обробляти теркою доводилось тільки невеличкі бугорки.

Торці не обробляв ніяк , не було потреби.

9b3b11089f33.jpg

Відходів практично не було , ось наприклад ця кучка , це залишок з 11м³ блоків.

1b6b66ce3ac7.jpg

Для механічного кріплення зробив ось таку не хитру приспособу. На тарілку дюбеля прикрутив шліф-папір , і так робив потай для дюбеля.

6d60e54dcdbc.jpg

Але на мою особисту думку , якщо енерджі ставиться на жорстку основу , наприклад фундамент ,і фінішне покриття легке , то механічне кріплення можна ігнорувати.

Обробляти блоки одне задоволення , але потребують до себе обережного ставлення , занадто крихкі. В цілому матеріалом задоволенний.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деякі мої враження від мотнажу аерок енерджи:

Завдяки своїй невеликій формі , маніпулювати блоками набагато краще ніж пінопластом ,чи ватою.

В мене блоки 600х200х100мм. По товщині суттєвої різниці не було , за весь час монтажу навіть не доводилось звертати на це увагу. По ширині , ВСІ блоки, мали різницю в розмірах , від 2мм. , до 4мм. Але під час кладки , я намагався розміщати блоки так , щоб перев´язка блока була посередині . Це нівілювало нерівність , і після кожного ряду обробляти теркою доводилось тільки невеличкі бугорки.

Торці не обробляв ніяк , не було потреби.

9b3b11089f33.jpg

Відходів практично не було , ось наприклад ця кучка , це залишок з 11м³ блоків.

1b6b66ce3ac7.jpg

Для механічного кріплення зробив ось таку не хитру приспособу. На тарілку дюбеля прикрутив шліф-папір , і так робив потай для дюбеля.

6d60e54dcdbc.jpg

Але на мою особисту думку , якщо енерджі ставиться на жорстку основу , наприклад фундамент ,і фінішне покриття легке , то механічне кріплення можна ігнорувати.

Обробляти блоки одне задоволення , але потребують до себе обережного ставлення , занадто крихкі. В цілому матеріалом задоволенний.

По монтажу блоків все як ви розповідаєте))) "гуляє" тільки ширина блоків, боя в деяких палетах було до 20% але все розійшлось на підріз, як плануєте оздоблювати фасад далі?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як плануєте оздоблювати фасад далі?

Армуючий шар Anserglob ВСХ-40 з фасадною сіткою , шаром 2мм. не більше , не менше . Далі селіконовиий кварцгрунт , і фарба.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Армуючий шар Anserglob ВСХ-40 з фасадною сіткою , шаром 2мм. не більше , не менше . Далі селіконовиий кварцгрунт , і фарба.

Вітаю, ось таке вичитав в Руководсте пользователя Аерок 2020:

"Во избежание переувлажнения системы теплоизоляции и нарушения ее целостности запрещается покрывать теплоизоляционные плиты AEROC Energy прочными малопаропроницаемыми (μ≤0,1 мг/(м∙час∙Па)) клеевыми составами, в т. ч. кладочным клеем AEROC, клеями для приклеивания минераловатных и пенополистирольных плит, плотными полимерцементными штукатурками, штукатурками и красками на основе акриловых полимеров. Прочные штукатурные или клеевые смеси (прочность на сжатие свыше 5 МПа) имеют высокий модуль упругости по сравнению с пористым основанием из газобетона плотностью 150 кг/м³, что приводит к появлению напряжений на контакте ячеистого бетона и отделочного слоя, в результате чего может произойти отслаивание покрытия от основания."

Ваша Anserglob ВСХ-40 має показник на стиск мінімум 15МПа, отже вона не підходить, чи я тут щось не правильно зрозумів?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю, ось таке вичитав в Руководсте пользователя Аерок 2020:

"Во избежание переувлажнения системы теплоизоляции и нарушения ее целостности запрещается покрывать теплоизоляционные плиты AEROC Energy прочными малопаропроницаемыми (μ≤0,1 мг/(м∙час∙Па)) клеевыми составами, в т. ч. кладочным клеем AEROC, клеями для приклеивания минераловатных и пенополистирольных плит, плотными полимерцементными штукатурками, штукатурками и красками на основе акриловых полимеров. Прочные штукатурные или клеевые смеси (прочность на сжатие свыше 5 МПа) имеют высокий модуль упругости по сравнению с пористым основанием из газобетона плотностью 150 кг/м³, что приводит к появлению напряжений на контакте ячеистого бетона и отделочного слоя, в результате чего может произойти отслаивание покрытия от основания."

Ваша Anserglob ВСХ-40 має показник на стиск мінімум 15МПа, отже вона не підходить, чи я тут щось не правильно зрозумів?

 

ІМХО. Якщо нанести ВСХ 40 таким шаром як суху суміш аерок енерджи , то буде, "а,та,та" ,у мене ж шар товщиною всього 2мм , ніякого перезволоження та відшарування не буде. Ще ні разу не бачив відшарування такого тонкого шару від утеплювача. Якщо брати суху суміш Аерок енерджи , то відповідно її потрібно наностити , так як вони рекомендують шаром 6-10мм. , як на мене , перевитарата , як по фінансах , так і по роботі . Якшо її нанести шаром 2мм. , то по міцьності вона буде ніяка.

ПС...Пішов на свідомий ризик.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Підкажіть, може хто стикався з такою проблемою: поштукатурили фасад утеплений аерок енерджі штукатуркою Церезіт ст24 по маякам, минуло вже два тижні, все було добре і тут я помітив на стіні з сонячної сторони тонкі вертикальні тріщини, далі будем робити армуючий шар з сіткою, питання в тому чи стримає армуючий шар ці тріщини, і що взагалі з ними можна зробити? на інших стінах тріщин немає.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...