Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автоматика управления камином MSK

DimaXXX

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Куплена топка Kratki AQUARIO M12 для помощи электрокотлу. Так как система отопления планируется закрытой, то остро стоИт вопрос безопасности. В связи с этим есть мысль купить автоматическое управление камином MSK. Есть реальные владельцы данного аппарата?

pol_pl_30041761-Mikroprocesorowy-sterownik-kominka-MSK-PLUS-z-przepustnica-fi-100-41761_2.jpg.390be0e03522d8847fe8376ebf7a8143.jpg

Змінено користувачем DimaXXX
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Куплена топка Kratki AQUARIO M12 для помощи электрокотлу. Так как система отопления планируется закрытой, то остро стоИт вопрос безопасности. В связи с этим есть мысль купить автоматическое управление камином MSK. Есть реальные владельцы данного аппарата?

 

Это базовая простая и самая оптимальная по цене автоматика для акватопок очень часто используем именно ее для своих монтажей нормально работает

kaminhouse.com.ua/materials/item/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2-msk-%D1%84100-%D1%84125-%D1%84150-2

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Куплена топка Kratki AQUARIO M12 для помощи электрокотлу. Так как система отопления планируется закрытой, то остро стоИт вопрос безопасности. В связи с этим есть мысль купить автоматическое управление камином MSK. Есть реальные владельцы данного аппарата?

Ми їх поставили овер 200. Автоматика хороша, працює справно, відсоток поломок дуже малий (близько 1/100). Слід звернути увагу на те, що автоматика має цілий ряд недокументованих параметрів, які напряму і суттєво впливають на роботу топки. Якщо візьмете - будь-ласка повідомте, щоб я надіслав Вам рекомендовані значення. Без них автоматика не завжди веде себе адекватно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так как система отопления планируется закрытой, то остро стоИт вопрос безопасности.

К безопасности сама автоматика имеет весьма отдаленное отношение.

Эти вопросы закрываются группой безопасности (сброс давления) и аварийным контуром охлаждения. Всякие бесперебойники, аккумуляторы и пр. в безопасности не учитываются, системы должны быть автономными и не зависеть от внешних факторов, напр. отсутствие Икричества.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К безопасности сама автоматика имеет весьма отдаленное отношение.

Эти вопросы закрываются группой безопасности (сброс давления) и аварийным контуром охлаждения. Всякие бесперебойники, аккумуляторы и пр. в безопасности не учитываются, системы должны быть автономными и не зависеть от внешних факторов, напр. отсутствие Икричества.

Дана порада не просто хибна, а й шкідлива. В аспекті безпеки автоматика відіграє одну з ключових ролей. У випадку зникнення енергопостачання, надмірного росту температури та ін., автоматика перекриває доступ повітря для горіння, завдяки чому топка гасне і кипіння, скоріш за все, навіть не розпочнеться, що суттєво збільшує ресурс групи безпеки та зменшує фактор ризику. В аспекті багаторазовості саме автоматичне регулювання є м'якою системою безпеки.

Що стосується аварійного контура охолодження, то подібне твердження теж є хибним і аварійний контур не є ефективним способом уникнення аварійності. Це пов'язано з двома факторами: по-перше, для спрацювання аварійного контура охолодження необхідне постійне водопостачання. У більшості приватних будинків водопостачання пов'язане з наявністю електроенергії і її зникнення гарантує втрату достатньої кількості води; по-друге, термостатичні клапани з часом втрачають свої властивості, підкипають сіллю, або починають підтікати, тож їх слід сприймати виключно як одну з систем безпеки.

Що стосується групи безпеки, то її багаторазова надійність завжди буде під сумнівом внаслідок швидкого формування накипу на зривному клапані, що з часом може призвести до закисання.

Твердження щодо енергонезалежності, як можна здогадатись, є також хибним, адже блок безперебійного живлення не тільки дозволяє уникнути аварійної ситуації, а й підтримувати систему в робочому стані, зберігаючи циркуляцію тепла та комфорт. Не одна система від тимчасово неробочої переходила до постійно неробочої через швидке охолодження та підмерзання.

Єиною енергонезалежною системою опалення є гравітаційна система, за будь якого теплоносія. No exceptions.

Будь-ласка, перегляньте демонстраційне відео для кращого розуміння важливості автматичного регулювання:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К безопасности сама автоматика имеет весьма отдаленное отношение.

Эти вопросы закрываются группой безопасности (сброс давления) и аварийным контуром охлаждения. Всякие бесперебойники, аккумуляторы и пр. в безопасности не учитываются, системы должны быть автономными и не зависеть от внешних факторов, напр. отсутствие Икричества.

Да, я знаю, но совершенно верно подметил Sheridan, что именно эта штука в случае отключения липистричества, закрывает доступ воздуха к топке ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дана порада не просто хибна, а й шкідлива.

Вэлкам в раздел котлов, там Вам быстро объяснят, шо шкидлыво.

Будь-ласка, перегляньте демонстраційне відео для кращого розуміння важливості автматичного регулювання:

А ничо не смущает, шо в ролике идет речь про ОТКРЫТУЮ систему.

Плюс все производители водяных топок рекомендуют открытый контур для топки, плюс теплообменник.

Скока по давлению держит ваша топка?

Твердження щодо енергонезалежності, як можна здогадатись, є також хибним, адже блок безперебійного живлення не тільки дозволяє уникнути аварійної ситуації,

Безумству храбрых - венки со скидкой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SON, я бы с удовольствием наверное делал открытую, но толковых мастеров по этим системам всё меньше и меньше, потому будет закрытая. Хотя в принципе КРАТКИ дает схему закрытого подключения.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... я бы с удовольствием наверное делал открытую, но толковых мастеров по этим системам всё меньше и меньше, потому будет закрытая.

Это отдельная долгая песня. Пока не чипаем. :D

Хотя в принципе КРАТКИ дает схему закрытого подключения.

Качаем/курим мануал по Кратки. :)

Там на двух страницах в картинках будет то, о чем я писал выше. Либо открытый первичный контур на топку, либо аварийное охлаждение из отдельной емкости с водой в разе закрытой системы.

Шоб потом не чесать репу, а чё ж ее (топку) порвало как тузик грелку. Это в лучшем случае. :D :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

либо аварийное охлаждение из отдельной емкости с водой в разе закрытой системы.

Шоб потом не чесать репу, а чё ж ее (топку) порвало как тузик грелку. Это в лучшем случае. :D :beer:

А чем не подходит подача воды в змеевик из водопровода в случае перегрева?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем не подходит подача воды в змеевик из водопровода в случае перегрева?

Подходит, тока она там не всегда есть. А случайности бывают чаще, чем закономерности. :)

По мануалу Кратки нельзя подключать непосредственно в закрытую систему, тока развязка через ТО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По мануалу Кратки нельзя подключать непосредственно в закрытую систему, тока развязка через ТО.

schemat_podlaczenia_kominka_wodnego_uklad_zamkniety.jpg

Саме тому на схемі зобразили без. Схема офіційна, тому добре було б розібратись, яку саме функцію забезпечує теплообмінник та чому такі виробники, як Brunner , Hoxter, навіть на навчаннях (а ще Шпатерм, Астрорфлам та інші, яких просто шкода часу подавати, а схема краткі перша на малюнку) подають закриту.

Щодо ємностей для охолодження, то на практиці:

- я не знаходив формул чи рекомендацій розрахунку необхідного об'єму та продуктивності потоку. Можна рахувати, тому добре, якби лобісти цього баку показали споживачам як (пруф?);

- передбачити місце для розташування, а його треба мати на вищих поверхах. Вже тоді можна замість такої штуки поставити теплоакумуляційний бак і зав'язати у гравітаційно-примусову систему, що на тій же ж практиці (тобто зав'язували і працює) показує себе якісно та безпечно;

SON, опираючись на конкретну інформацію чи мануали, будь-ласка, одразу постіть пруфи, щоб усі охочі могли з нею ознайомитись, а особливо ті, кому Ви її адресуєте. Я проти ринку не фахово і не обгрунтовано проконсультованих споживачів.

Щодо характеристик продукції компанії, яку я представляю, то відповідей на офтоп я давати не можу.

Зв'язку між функцією заслінки (дроселя) та типом системи я не прослідковую. Просвітіть.

Також прокоментуйте тут наступне: www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3919062&postcount=17, саме другу частину, адже це однозначно не офтоп і має зв'язок з предметом обговорення і може характеризувати мету Вашого перебування в цій темі.

І дякую за змістовні коментарі з побажаннями дешевих вінків. Мені важливі якість Вашої аргументації та рівень спілкування. Оцінка рівня розвитку ринку є невід'ємною частиною моєї діяльності на форумі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отвечу на Ваш посыл к инструкциям по обвязке импортных топок. Культура монтажа и дальнейшей эксплуатации, у нас, и у них, "несколько" различна. Поэтому, подрывной клапан и(или) контур охлаждения с накопительно-транзитной емкостью, либо открытая система или гравитационка, как у мну и реализовано. А подрывник, если правильно подобран по давлению-сработает в любом случае. Кстати, те шибера, которыми комплектуются кратки и др. топки, они(могу ошибаться(мой, так и валяется без дела) на шаговых движках и при пропадании напруги останутся в произвольном положении.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо специфіки - погоджуюсь, але яко опиратись на інструкцію, то специфіка нідочого.

Щодо заслвнки, то у всіх знайомих мені вона на індуктивності і за зникнення живлення повертається в закрите положення. Перегляньте вказане вище відео. Так само діє татарек та тех.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схема офіційна,

Обратите внимание на подрывник в 1,5 бар.

Вот еще две официальные схемы из мануала Кратки.

По-другому выложить не знаю как. Звыняйте. :) ПДФ тут не влазит.

11.doc 1111.doc

тому добре було б розібратись, яку саме функцію забезпечує теплообмінник

Гидравлическую развязку контуров.

При открытом первичном контуре, даж при остановке циркуляции теплоносителя , (нет икричества, заклинил/сгорел насос и т.д) давление не будет расти до критических пределов. Пошипит, побулькает, на этом собсно и закончится.

та чому такі виробники, подають закриту.

Да ради бога, ежли топка способна выдержать аварийное давление - то почему бы и нет.

- я не знаходив формул чи рекомендацій розрахунку необхідного об'єму та продуктивності потоку.

Зная мощность змеевика охлаждения, которое воПчем то неплохо указывать производителю топок, аварийный минимальный проток считается элементарно.

- передбачити місце для розташування, а його треба мати на вищих поверхах. Вже тоді можна замість такої штуки поставити теплоакумуляційний бак

Размеры аварийной емкости для топки, где реальная загрузка топлива невелика, будут меньше чуть-ли не на порядок, если проводить аналогию с ТА.

SON, опираючись на конкретну інформацію чи мануали, будь-ласка, одразу постіть пруфи,

В силу своего не совсем пионерского возраста я не знаю, что есть пруфы. :oops:

Зв'язку між функцією заслінки (дроселя) та типом системи я не прослідковую.Просвітіть.

Я про дроссель/заслонку даж нигде не заикнулся. :)

Ежли она действительно закрывается при пропадании сети - это огромный плюс.:good:

Також прокоментуйте тут наступне: саме другу частину,

Ежли ТТ-котлы заточены на работу под давлением, то не факт, что какая-нить топка не загнется сама по себе даж при правильной обвязке.

Оцінка рівня розвитку ринку є невід'ємною частиною моєї діяльності на форумі.

Вам как производителю этот рынок ессно интересен, и по поводу Вашей продукции я чуток высказывался. Видимо забыли/пропустили. :)

Ежли вкратце - как грит молодежь респект и уважуха. Снимаю шляпу как перед витчызняным виробником.:beer:

Сами топки меня практически не интересуют, но правильная обвязка, в т.ч. включая безопасную эксплуатацию, должна быть априори.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставив таку топку буду тестувати... тохи розчарований дорогизною...... нпдіюсь виправдається....

Ну, дороговизна то такое... По сравнению с Йотулами это бЭсплатно ))

Главное, чтоб работала хорошо. У моего знакомого сезон отбатрачила - никаких нареканий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А подскажите, это если нет света, то топку не растопишь, т.к. шибер будет закрыт?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А подскажите, это если нет света, то топку не растопишь, т.к. шибер будет закрыт?

 

Так, у тому й суть безпеки. Для негравітаційної системи циркуляції тільки так і має бути.

Якщо ж у Вас гравітаційна система, то можна встановити через трійник клапан, що дозволить вручну подавати повітря в топку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А подскажите, это если нет света, то топку не растопишь, т.к. шибер будет закрыт?

Прям как дети малые. :D

Холод не тетка, ежли припрет, то растопите и без Светы. Рукой заслонку повернете или дверку наглухо закрывать не будете. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, у тому й суть безпеки. Для негравітаційної системи циркуляції тільки так і має бути.

Якщо ж у Вас гравітаційна система, то можна встановити через трійник клапан, що дозволить вручну подавати повітря в топку.

В этой топке просто есть заслонка (может в других тоже есть), которая открывает верхний дефлектор и жар идет в обход водяной рубашки - работает как обычная топка. Вот и появился такой вопрос ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...