Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Альтернатива Kratki Zuzia 16 кВт

lasgo13

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте!

Планирую установку закрытого камина. Подрядчик рекомендует Kratki Zuzia 16 кВт. Какая альтернатива может быть за в этой ценовой категории +- 25% стоимости?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подрядчик рекомендует Kratki Zuzia 16 кВт

Я б радив не підпускати його до роботи над каміном взагалі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

Планирую установку закрытого камина. Подрядчик рекомендует Kratki Zuzia 16 кВт. Какая альтернатива может быть за в этой ценовой категории +- 25% стоимости?

якщо не принципово сталь - чавун, то радив би вже краще варіанти від Romotop, G&S, Lehma, Hitze. Правда не аналізував чи в кожної з цих фірм є варіант +25% по ціні Зюзі. З чавунних Dovre, але це вже дорожче.

Я теж починав вибір з Краткі, передумав, виглядають так собі, в знайомого є Краткі за 800 євро ( не знаю модель) два рази розпалив, більше не пробує, димить, коптить. Інші ж навпаки відгукуються нормально, що служить. Залежить, напевно, в кого які вимоги, найкраще шукати відгуки реальних користувачів, на цьому форумі Краткі не жалують)) Найдешевший Ромотоп десь 900Євро

згідний із Sheridan

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а які переваги ці виробники мають над Kratki

потрібні вихідні дані, яка задача Вашого каміну, режим використання? естетична чи більш опалювальна? площа будинку чи кімнати, де камін, конвекція чи водний контур, як плануєте зашивати? по ходу будуть інші виникати, тоді можна з чимось порівнювати. я вибираю в першу чергу візуально, а тоді вже читаю характеристики, тому що активно використовувати камін не планую, Краткі відкинув після першого ж побачення)

тут на форумі багато хто з автомобілями порівнює)) Вам рабочу лошадку чи так пару раз в рік покататись?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потрібні вихідні дані, яка задача Вашого каміну, режим використання? естетична чи більш опалювальна? площа будинку чи кімнати, де камін, конвекція чи водний контур, як плануєте зашивати? по ходу будуть інші виникати, тоді можна з чимось порівнювати. я вибираю в першу чергу візуально, а тоді вже читаю характеристики, тому що активно використовувати камін не планую, Краткі відкинув після першого ж побачення)

тут на форумі багато хто з автомобілями порівнює)) Вам рабочу лошадку чи так пару раз в рік покататись?

1. Камін буде використовуватись як додаткове, швидше форс-мажорне, джерело опалення.

2. Площа будинку 150 кв.м., 1 поверх. Площа кімнати 40 кв.м. + киридор 18 кв.м.

3. Камін в кутку, без водияного контуру.

4.Зашивати - максимально просто - гіпсокартон + рамка навколо топки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Камін буде використовуватись як додаткове, швидше форс-мажорне, джерело опалення.

2. Площа будинку 150 кв.м., 1 поверх. Площа кімнати 40 кв.м. + киридор 18 кв.м.

3. Камін в кутку, без водияного контуру.

4.Зашивати - максимально просто - гіпсокартон + рамка навколо топки.

в мене схожі вимоги. я планую стальну топку, вони акуратніші в більшості випадків.

просто гіпсокартон не вийде, потрібна ізоляція, і бажано не мінвата. я планую камеру з 5сантиметрової плити типу шамотки ( на пам"ятаю назви). основне тепло буде від скла і від решіток вентиляційних над топкою, шамот ще буде трохи акумулювати. Товстіші стінки напевно не варто, тому що треба буде багато часу і дров спалити.

Зюзя 400Євро, цю топку плануєте? треба збільшити бюджет напевно, я планував топку до 1000Євро, коли вник в суть, то вирішив, краще взагалі без каміну ніж неякісну. Тому зараз схиляюсь до Austroflamm 75x57 чи Шпатерм, це суттєво дорожче ніж планував на початку, але топка це на роки, ну і враховуючи вартість будівництва це несуттєва витрата. З дешевших ще Ромотоп розглядаю з кутовим склом, прямі біля 1000Євро. Візуально сподобалась Lehma, але відгуків не знайшов.

а, ну і Dovre з чавунних гляньте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

Планирую установку закрытого камина. Подрядчик рекомендует Kratki Zuzia 16 кВт. Какая альтернатива может быть за в этой ценовой категории +- 25% стоимости?

 

если + 25 % и топка чугунная есть варианты по французам что уже будет лучше краток зюзя. У Французов даже бюджетных по крайней мере хоть задние стенки 2ные идут и дымосборники цельные

a_957793e23322424327f90e92fc17f498.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть варианты по французам что уже будет лучше краток зюзя.

Поряд Ви пропонуєте Шпатерм та Ромотоп. Рівень цих продуктів та уніфламів-лауделів взаємовиключний. Буде печально, якщо виявиться, що Вам все-одно, що продати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поряд Ви пропонуєте Шпатерм та Ромотоп. ...

А що з Ромотоп не так? На вигляд пристойний продукт

 

Добавлено через 9 минут

Краткі відкинув після першого ж побачення)

 

А які моделі Ви дивились? На що звернути увагу під час вибору топки?

Наприклад kratki.com/sklep/pl/produkt/1549/nadia-13 Аустрофлам один в один (на вигляд)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що з Ромотоп не так? На вигляд пристойний продукт

Я й не казав, що з ними щось не так. Читайте уважніше повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А які моделі Ви дивились? На що звернути увагу під час вибору топки?

Наприклад kratki.com/sklep/pl/produkt/1549/nadia-13 Аустрофлам один в один (на вигляд)

__________________

я навіть не вникав в модельний ряд, їх було кілька в салоні, підгонка деталей, сам метал, не викликають довіри, а про моє відношення до копіювання я писав в темі "Непростий вибір топки".

Якщо Ви порівнюєте по фото в неті ( як по Вашому посиланню на Надю) це неправильно. Я теж так спочатку зробив і по відфотошопленим фото мене цілком влаштувала топка від Robi-Ren за 1000 Євро з кутовим склом, вживу ж вона виглядала жахливо. Цей ущільнювач, який стирчить в різні сторони ніколи не забуду:(

Раджу зайти в салон, порівняти поруч Краткі чи Аустрофламм, думаю всі питання відпадуть самі собою. Ще раз повторю, моя дружина не читала форумів, але вибрала Аустрофлам і Хокстер, і відразу відкинула Краткі, Нордфлам, Робірен і т.д. Я не маю досвіду експлуатації топки поки що, може мені б підійшла і Краткі, але ризикувати заради тисячі євро, розвалювати потім піввітальні, вклавши в будівництво вже порядка 120 000Євро я не хочу.

 

Добавлено через 1 час 45 минут

А які моделі Ви дивились? На що звернути увагу під час вибору топки?

Наприклад kratki.com/sklep/pl/produkt/1549/nadia-13 Аустрофлам один в один (на вигляд)

ось знайшов гарний допис, де порівнюються ці топки.

Допис від maliyzone viewpost.gif

нет не понял, отопить сталью только от Austroflamm? А от такой к примеру Kratki Nadia 14/G или 10, или аналог... я замерзну, буду работать печником, сгорит она. пожар в доме и т.д.

Тогда я ваще не понимаю. ну хоть убей...

 

А что сравнивать – полная ИМИТАЦИЯ ФОРМЫ, НО НЕ КАЧЕСТВА! Не говоря уже о работе, о надежности, об эксплуатации!

 

Воздух вторичный вроде есть, но отрегулировать на поляке практически нельзя. Преобладает в основном – привычное горение с подачей в «нижнюю зону». Ни толку, ни красоты.

 

Дверца вроде скопирована, но имеет перекос при эксплуатации в максимальном режиме. Две «Нади» уже такие видел.

 

Горение даже близко не дотягивает до «австрийца». Как горит – можете посмотреть на видео.

 

Попытка имитировать Keramott – не удалась. Обычные плиты из серого бетона. Который ой как не любит эксплуатацию в максимальных режимах.

 

Чистота футеровки у поляка – серо-черная зебра. Заявленное – одно, а реалии – другое.

 

Надежность? Пока вылезла проблема с дверцей у поляка. Запасаемся попкорном и наблюдаем дальше:grin::grin::grin:

 

Наверное, это как в автомобилях, когда китайцы копируют немецкий автопром, так и в каминах – поляки «копируют». Но до качества не дотягивают (как стальные Hajduk внешне имитирует Spartherm, чугунные Tarnava – Keddy двадцатилетней давности, Kratki копируют-имитируют все что увидели и узнали – поэтому так быстро меняется модельный ряд).

 

Хотя, споймал себя на мысли, после последней крупной выставки: а ведь внешний вид (дверцы с рамкой) почти у всех «одинаковы» и отличить производителя с расстояния сразу и не удастся! Как же тяжко выбрать будущему владельцу (тем более на постсоветском пространстве, где критерием выбора служит только ЦЕНА и ВНЕШНИЙ ВИД).

 

А будущему владельцу невдомёк – что копия только формы топки и внешнего вида (рамки топки). КАЧЕСТВО то РАЗНОЕ!!! По качеству, наверное, поляки лет через 5-10 догонят немцев, но тогда цена вряд ли будет отличаться от «современных и надежных» топок.

 

 

А в жизни , да и в природе, всегда так – кто-то всегда копирует и имитирует сильнейшего. Но только по ВНЕШНЕМУ ВИДУ!

 

А что сравнивать???

даже нечего сравнивать: качественный продукт и его имитацию.

 

я всі свої муки вибору описую в цій темі www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=207286

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж починав вибір з Краткі, передумав, виглядають так собі, в знайомого є Краткі за 800 євро ( не знаю модель) два рази розпалив, більше не пробує, димить, коптить.

При всем уважении к мнению любого человека, но я купил себе Kratki Aquario M12 и еще два знакомых(при чем, они топят уже один -год, второй- два) нареканий нет! И регулировки все работают и не дымит-коптит. Может конечно мы дети подземелья и ничего не понимаем в высоком?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При всем уважении к мнению любого человека, но я купил себе Kratki Aquario M12 и еще два знакомых(при чем, они топят уже один -год, второй- два) нареканий нет! И регулировки все работают и не дымит-коптит. Может конечно мы дети подземелья и ничего не понимаем в высоком?

может. я комплексів Вашого дитинства у підземеллі і уявлень про високе вирішити не можу. не моє це.

але я підійшов до вибору топки грунтовно наскільки дозволяє мій життєвий досвід. і ділюсь цим досвідом з тими, хто тільки почав вникати і не має стільки часу і бажання як я приділяти темі каміну. Прислухатись чи ні до моїх думок особиста справа кожного.

а взамін я отримую на форумі багато корисних порад. І, якщо Ви задоволені своїм вибором, то я з радістю почитаю Ваші відгуки, але не в формі абіженої атвєткі на мою думку про продукт, яким Ви користуєтесь.

так ось, повторю, Краткі, на мою суб"єктивну думку, виглядає стрьомно, більшість відгуків негативні, і, повірте, я б з радістю зекономив купивши дешевшу топку, зайвих коштів на будівництво немає. але мені важливий мій настрій кожного разу, коли я буду заходити у вітальню, а ще більше коли буду розпалювати камін.

можливо, якби не форум я б і купив Краткі, і точно так само пізніше когось переконував)) але чи вдалось би мені переконати себе?:(

п.с.: і що мене добило в Краткі, так це система чистого скла, шматок с&каущільнювача вирізати, ненавиджу, коли так тупо впарюють

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

п.с.: і що мене добило в Краткі, так це система чистого скла, шматок с&каущільнювача вирізати, ненавиджу, коли так тупо впарюють
Где это такое? У меня цельный замкнутый шнур.

Не совсем понятно по поводу стремности качества... Ну серьезно, может я и вправду не туда смотрю, но 5мм котельная сталь сварена хорошо, ну реально без претензий. Камин декларируется как топка непрерывного горения, что подтверждается отзывом товарищей. Не знаю может у вашего знакомого дымоход собран неправильно или короткий, но у меня недостатка в тяге ни разу(даже при растопке) не было. Система подачи воздуха с улицы, правда канал еще не провел и горение поддерживает комнатный воздух - проложу канал-тяга еще лучше будет. Я тоже достраиваю дом и тоже каждая грн на счету. Возможно моя топка кому то покажется простой и неказистой, но и недокамином или еще как то ее можно назвать только если оценивать необъективно.

И да, посмотрев визуализацию вашей гостинной, согласен, что топка туда нужна нарядная и возможно Кратки таких моделей еще качественно делать не научилась, но все равно по-моему это не повод, чтобы делать заключение, что все Краки г..но.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И да, посмотрев визуализацию вашей гостинной, согласен, что топка туда нужна нарядная и возможно Кратки таких моделей еще качественно делать не научилась, но все равно по-моему это не повод, чтобы делать заключение, что все Краки г..но.
все, щоб завершити непорозуміння. дійсно, можливо я бачив не всі моделі Краткі, але ті, що побачив першими мені не сподобались і це стало визначальним. І шнура там не було вверху по центру. Якщо Ви уважно дочитаєте моє повідомлення про Краткі, то в наступном реченні йдеться, що інші користувачі задоволені і що потрібно автору теми шукати реальні відгуки власників. І саме Ваш розгорнутий відгук був би корисним. Тема ж почалась із Зюзі, а у Вас інша модель Акваріо, дорожча, напевно більш якісна, водяний контур. Мені було б цікаве порівняння і можливо я був неправий, коли всі Краткі загнав під одну грєбьонку :beer:. Але вони самі в цьому винуваті, в Аустрофлама ж якість стабільна для всіх топок, менеше чи більше наворотів, але якість рівна
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

reslato, мир :friends:

Кстати только что приехал со стройки, закончили отопление и обвязку камина, теперь можно и протопить как надо. Прикольно ))

Пока вид конечно не очень, но это пока без облицовки.

0-02-05-634e771d41322c60342c3e47c8bcf77aa545f7c345ff8106a6e3410e9dc829fc_full.thumb.jpg.17bcdcf29ef11e2cd3d38cd20a907981.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
если + 25 % и топка чугунная есть варианты по французам что уже будет лучше краток зюзя. У Французов даже бюджетных по крайней мере хоть задние стенки 2ные идут и дымосборники цельные

a_957793e23322424327f90e92fc17f498.jpg

.. ну і в Краткі димозбірникі цільні, наприклад в мене в Амелії - суцільна. Там з Краткі є інші "проблемки", а комусь це і не проблемки, але явно не з "куполом" :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.. ну і в Краткі димозбірникі цільні, наприклад в мене в Амелії - суцільна. Там з Краткі є інші "проблемки", а комусь це і не проблемки, але явно не з "куполом" :-)

 

значит у вас не такая как у всех:)

kratki_amelia.jpg

 

у Амелии дымозборник состоит из 3 частей и на фото это видно - нижняя часть прикручена шпильками к корпусу, средняя на 4 болтах, и горловина так же на болтах через герметик.

Били случай когда не понятно по каким причинам высыпался герметик со стыков и топка теряла герметичность и не реагировала на поддувало хоть она и так не очень то герметична. дополнительной задней стенки у нее так же нет.

 

Добавлено через 7 минут

Sheridan

Поряд Ви пропонуєте Шпатерм та Ромотоп. Рівень цих продуктів та уніфламів-лауделів взаємовиключний. Буде печально, якщо виявиться, що Вам все-одно, що продати.

 

я считаю как то не корректно переключать клиента с бюджета в 400 евро на 3500 евро

если нет на ромотоп это не значит что нужно жить всю жизнь без камина в доме и откладывать на на Spartherm, ведь не все садятся с разу за руль мерседесов

а в соседней ветке запрос имел совсем другие параметры и возможности

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если нет на ромотоп это не значит что нужно жить всю жизнь без камина в доме и откладывать на на Spartherm, ведь не все садятся с разу за руль мерседесов

а в соседней ветке запрос имел совсем другие параметры и возможности

 

t-kiev, почему-то вы не владеете информацией о ценовом сигментировании рынка каминов - у Romotop есть линейка каминных топок (серия Heat) с ценником от 890евро. За руль Шкоды можно уже садиться прямо сейчас, не дожидаясь старости.:-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

t-kiev, почему-то вы не владеете информацией о ценовом сигментировании рынка каминов - у Romotop есть линейка каминных топок (серия Heat) с ценником от 890евро. За руль Шкоды можно уже садиться прямо сейчас, не дожидаясь старости.:-)

 

Дима тема называется Альтернатива Kratki Zuzia 16 кВт

вот я и предлагаю альтернативу

 

Цитата:

Сообщение от lasgo13 Посмотреть сообщение

Здравствуйте!

Планирую установку закрытого камина. Подрядчик рекомендует Kratki Zuzia 16 кВт. Какая альтернатива может быть за в этой ценовой категории +- 25% стоимости?

 

Ответ

если + 25 % и топка чугунная есть варианты по французам что уже будет лучше краток зюзя. У Французов даже бюджетных по крайней мере хоть задние стенки 2ные идут и дымосборники цельные

 

ну а 900 евро это далеко не 400:rolleyes:

 

если бы речь изначально пошла к примеру о +- Dovre, Nordpeis или Edilkamin я только за пообщаться про качественный продукт и поднять планку ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Привіт! Стояла в мене французька INVICTA 14Kw 5 років, топив зимою приблизно 1-2 рази в тиждень, тріснула задня стінка; в кума також був француз, тільки іншої моделі, то за 7 років потріскав в трьох місцях. Знаю ще один такий випадок. Я поставив собі Kratki Zuzia - вигляд нічим не гірший від француза (правда по ширині вужча на 5 см), по параметрам отоплення набагато потужніша Zuzia і це доволі відчутно, правда скло закопчується скоріше, ніж у француза (але виділити 10хв для миття раз в місяць-півтора для мене не проблема). Користуюсь другий сезон і все влаштовує, є знайомі, в яких стоять Zuzia та Olivia років з 5-7, і вони задоволені.

Для вашого варіанту я би взяв Kratki Olivia 16Kw з дверкою DECO (виглядає набагато стильніше та сучасніше). Не розумію людей, які викидають тисячі $$$ просто за розкручений бренд (Jotul, Dovre, Piazetta,...), є знайомий , в якого Dovre з подвійним дожигом за 1300Є, і він не задоволений :(.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значит у вас не такая как у всех:)

kratki_amelia.jpg

 

у Амелии дымозборник состоит из 3 частей и на фото это видно - нижняя часть прикручена шпильками к корпусу, средняя на 4 болтах, и горловина так же на болтах через герметик.

Били случай когда не понятно по каким причинам высыпался герметик со стыков и топка теряла герметичность и не реагировала на поддувало хоть она и так не очень то герметична. дополнительной задней стенки у нее так же нет.

 

Значить не така ;-) .

IMG_1.thumb.jpg.88701809796f87f9463c03240fa843f7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...