Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як правильно утеплити перекриття по балкам в мансардній квартирі

mepps

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть розібратися, як правильно утеплити, а саме - які плівки і де розмістити.

Старий будинок на 3 поверхи, проводиться реконструкція горища, на четвертому планується мансардна квартира з окремим входом, тобто окремий четвертий мансардний поверх.

Перекриття між третім поверхом і горищем - деревяні балки 30(35)*25см.

Прийнято рішення для 4-го поверху перекриття зробити по металевим двутаврам №16 повністю незалежним від перекриття 3-го поверху. Підлога квартири на 4-му поверсі в двох рівнях. Частина квартири біля входу - підлога на рівні сходової клітки, підняти проблема, є вхідні двері. Тут розбирається дощатий настил по існуючим балкам перекриття і двутаври розміщуються між ними, так щоб верх двутаврів був трохи вище деревяних балок. Схематично спробував намалювати:

 

 

Плівки - вітробарєр та пароізоляція виділені зеленим.

Підлога в іншій частині квартири на см 40 вище. Тут існуючий дощатий настил залишається, на нього набиваються бруски з відходів так, щоб на них розстелити нижню плівку (думаю вітробарєр) на 10 см нижче двутаврів і дати 10 см вати. Далі 15 см вати між двутаврами, на двутаври лаги і 10 см вати між лагами. Поверх - пароізоляція під чорновий пол з дошок або фанери.

 

Прошу пояснити правильність розміщення плівок (зеленим) в обох випадках. На третьому поверсі знизу жилі квартири.

IMG_20181225_174858.thumb.jpg.43cf791a70b4f1afc862d7c260de5d2e.jpg

IMG_20181225_174844.thumb.jpg.de4653ad9919b661275cad363421f40f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если я всё правильно понял - Вы планируете закладывать вату в перекрытие между 3-им и мансардным этажами.

Возникает вопрос - мансарда не будет отапливаться?

Если будет жилое помещение (соответственно отапливаться), то пленка (паробарьер) не имеет особого смысла, и вата будет нести звукоизолирующую функцию, а не теплоизоляционную.

В таком случае правильнее было-бы закладывать утеплитель между стропил (учитывая вентиляционный зазор), а потом уже подбивать и проклеивать паробарьер.

Если 4-й этаж не будет отапливаться, то всё верно, за исключением того - что паробарьер должен защищать не только утеплитель, но и дерево (избыточная влага пользы ему не принесет).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу пояснити правильність розміщення плівок (зеленим) в обох випадках. На третьому поверсі знизу жилі квартири.

Парозащитные материалы нужны в тех случаях, где между этажами есть разница температур.

В вашем случае этого не будет. Пароизоляция не нужна и не будет работать толком.

Можете просто постелить плёнку под вату для ПЫЛЕзащиты и защиты от перемещения запахов.

 

Гидроизоляционные мембраны нужны только там, где есть наклон. Т.е. на перекрытии им тоже делать нечего.

Да, диффузные мембраны могут выполнять ещё роль ветроизоляции и защищать от выдувания тепла из утеплителя, но опять таки: нет перепадов температур - нет и теплопотерь.

 

Всё правильно сказал Николай: у вас вата будет как звукоизолятор и вам нужно отталкиваться от того, какой звукопоглощающий эффект она даёт, в первую очередь

 

Добавлено через 44 секунды

Заполните пространство максимально ватой и не переживайте

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради.

 

 

Так, мансардний поверх буде жилим та опалюватися.

Різниця температур, як я розумію, буде на більшій частині полощі (там де рівень вищий). Там залишається повітряний простір десь 30-35 см між стелею нижнього поверху та дощаним настилом на горищі і ще 10 см повітря від дошок до нижнього краю вати.

 

 

Пароізоляцію я хочу (якщо це правильно!!!) розстелити зверху по 2 причинам:

1. на більшості сайтів виробників вати в рекомендаціях вказано, що паробарєр має бути зі сторони теплого приміщення, тобто моєї квартири

2. має бути захист від попадання частинок вати/ пилу/ випаровувань в середину приміщення.

 

 

Да, і на рахунок теплих приміщень знизу - там 2 квартири. Більша з них - живе 1 пенсіонерка і отоплює лише кухню. Інші кімнати неопалюються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...