Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Недостатній тиск води в будинку

Cicero75

Рекомендовані повідомлення

Є така ситуація. Приватний будинок, під'єднаний до свердловини сусіда. Відстань до сусіда десь близько 100 м. Труба 40 мм. Загалом до свердловини під'єднано 9 будинків. До моєї вітки - 4. Продуктивність глибинного насоса (за словами сусіда) 6 м3/год. Висота підйому 300 м. Тиск в нього виставлений близько 4,5 атм. Манометр на вході так і показує. На вході встановлено механічний самопромивний фільтр Honeywell HS10S-1AA з сіткою 20 мкм. При закритих кранах тиск но обидвох манометрах приблизно однаковий - 4,5 атм. Коли відкрити якийсь кран, наприклад, на кухні, тиск на вхідному манометрі незмінний, а на манометрі після фільтра - падає до 3 атм. Якщо одночасно відкрити ще один кран, скажімо в санвузлі, тиск після фільтра падає до 2 атм. За відчуттями тиску мало. Якщо на другому поверсі одночасно двоє людей приймає душ, дуже некомфортно. Вчора змонтували лінію автоматичного поливу. Полив іде не через фільтр, а напряму. Тиску бракує катастрофічно - форсунки не вискакують.

Відповідно питання: чи вирішить проблему встановлення насоса для підвищення тиску? Якщо так, то який мав би бути насос і де його врізати? Буду дуже вдячний за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповідно питання: чи вирішить проблему встановлення насоса для підвищення тиску? Якщо так, то який мав би бути насос і де його врізати? Буду дуже вдячний за допомогу.

Да, решит. Но появится проблема у соседей. И начнется у Вас соревнование насосов.

Правильней решать этот вопрос всем вместе, но я ни разу не видел, что бы у нас соседи смогли договорится.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-попробуйте разобрать и почистить сетку в фильтре.

-не помешает установить гидроаккумулятор литров не меньше 50 после фильтра и обратный клапан до фильтра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фільтр має вбудований зворотній клапан. Сітка чиститься автоматично. Інтервал виставив вже щопівгодини. Над гідроакумулятором думаю...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фільтр має вбудований зворотній клапан. Сітка чиститься автоматично. Інтервал виставив вже щопівгодини. Над гідроакумулятором думаю...

 

..да хоть до минуты, ее надо ручками чистить:beer:

п.с. это тот что с редуктором?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я би перед тією гілкою, яка йде до хати, поставив гідроакумулятор літрів на 200, а перед лінією поливу - теж якийсь резервуар, можна той же єврокуб.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, з редуктором

 

Добавлено через 3 минуты

...перед лінією поливу - теж якийсь резервуар, можна той же єврокуб

Якщо єврокуб, то треба насос відповідно перед поливом чи тисковий резервуар?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я би перед тією гілкою, яка йде до хати, поставив гідроакумулятор літрів на 200,

А я бы сначала попробовал пересчитать гидравлику этой системы, всей, целиком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, з редуктором

 

Добавлено через 3 минуты

 

Якщо єврокуб, то треба насос відповідно перед поливом чи тисковий резервуар?

 

Я просто думав, що у Вас полив від свого (спеціально призначеного для цього) насоса. Якщо ні, і треба вирішити проблему лише з незручністю користування водою в хаті, тоді вистачило б лише гідроакумулятора. Але так його підключити, щоб з нього не поливалося. Мені здається, на полив потрібні такі об'єми, що жодного гідроакумулятора не вистачить.

 

Добавлено через 2 минуты

А я бы сначала попробовал пересчитать гидравлику этой системы, всей, целиком.

 

Правильный подход, конечно. Но человек же хочет решить проблему в доме. В любом случае на всю систему гидроаккумулятора не настачишься.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильный подход, конечно. Но человек же хочет решить проблему в доме.

Как по Вашему, сколько в этой системе уже стоит насосов для повышения давления в конкретном доме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как по Вашему, сколько в этой системе уже стоит насосов для повышения давления в конкретном доме?

 

Я не знаю. Это вопрос к чему? :)

 

Вы писали о возможных проблемах у соседей. Здесь Вы правы. Но если гидроаккумулятор достаточной емкости, его хватает достаточно надолго, а насос включается всего на несколько минут, так что и соседи не сильно пострадают. :)

 

А Вы какой решение предлагаете? :) То, где соседи договариваются и решают все вместе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но если гидроаккумулятор достаточной емкости, его хватает достаточно надолго,

Это миф, что ГА предназначен для запаса воды. Правильно настроенный ГА выдает 30% от своего объема.

 

Добавлено через 2 минуты

А Вы какой решение предлагаете? :) То, где соседи договариваются и решают все вместе?

Не вмешиваться. Не один раз пробовал решать аналогичные вопросы, не получается даже начать. Соседи просто не могут между собой договориться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это миф, что ГА предназначен для запаса воды. Правильно настроенный ГА выдает 30% от своего объема.

 

"Правильно настроенный" - это какой?

 

У меня в доме гидроаккумулятор на 300 л. Подключены к центральному водопроводу. Иногда у соседей пропадает вода, а мы этого даже не замечаем, если успевают починить в течение нескольких часов. Не знаю, возможно, неправильно настроен.

 

Добавлено через 49 секунд

Не вмешиваться. Не один раз пробовал решать аналогичные вопросы, не получается даже начать. Соседи просто не могут между собой договориться.

 

Согласен, с этим бывает нереально трудно. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как по Вашему, сколько в этой системе уже стоит насосов для повышения давления в конкретном доме?

наразі жодного немає

 

Добавлено через 9 минут

Я просто думав, що у Вас полив від свого (спеціально призначеного для цього) насоса. Якщо ні, і треба вирішити проблему лише з незручністю користування водою в хаті...

треба вирішити проблему як таку :) не лише в будинку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наразі жодного немає

 

Добавлено через 9 минут

 

треба вирішити проблему як таку :) не лише в будинку

 

полив - емкость, насос

дом - почистить фильтр,нет улучшения,+ гидробак. нет улучшения,+насос.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не вмешиваться. Не один раз пробовал решать аналогичные вопросы, не получается даже начать. Соседи просто не могут между собой договориться.

ок. Але все ж таки, який правильний шлях розв'язання проблеми?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

полив - емкость, насос

дом - почистить фильтр,нет улучшения,+ гидробак. нет улучшения,+насос.

 

Плюсую - тоже так бы действовал.

 

Добавлено через 1 минуту

треба вирішити проблему як таку не лише в будинку

 

А які проблеми з поливом? Теж тиску не вистачає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

полив - емкость, насос

дом - почистить фильтр,нет улучшения,+ гидробак. нет улучшения,+насос.

з фільтром зрозуміло. гідробак після фільтра? насос до гідробака чи після?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приватний будинок, під'єднаний до свердловини сусіда.

 

А можна нескромне запитання? Які у сусіда тарифи (якщо не секрет)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гідробак після фільтра? насос до гідробака чи після?

 

Мій варіант:

Фільтр, потім зворотний клапан, потім насос, потім гідробак.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна нескромне запитання? Які у сусіда тарифи (якщо не секрет)?

конкретизуйте питання :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, теж бракує тиску

 

Тоді теж насос. Я би ставив окремий, аде це вже Вам вирішувати - бюджет не гумовий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій варіант:

Фільтр, потім зворотний клапан, потім насос, потім гідробак.

фільтр має вбудований зворотній клапан і редуктор тиску це щось змінює?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...