Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Запрещают летом проводить строительные работы на даче.

astrex

Рекомендовані повідомлення

Насмыкайте, это же просто

Це простіше ніж Ви вважаєте, тим більше представляєте як досягнення, але по суті Ваші "вмотивовані поради" - тупік, вони абсолютно не несуть корисного навантаження, містять зайву інформацію і неправдиві твердження, принаймні у цих двох темах, в інших не знаю бо не маю звички ходити слідком і копирсатись у чиїхось дописах.

А по сути можете написать, насмыкать цитат из интернета и дать план действий по данном вопросу

Для ТС я вже достатньо написав щоб прийняти рішення.

 

Для Вас особисто я б міг накидати простиню з приводу повноважень органів місцевого самоврядування, розписати процедуру накладення адмін стягнення у даному контексті, дії прокуратури у випадку надходження звернення чи скарги на орган влади і т.п. але не бачу причин це робити. Справа в тому що, така робота вимагає трохи часу, а я не маю наміру його витрачати на доказування якомусь юзеру в інтертнеті своєї правоти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це простіше ніж Ви вважаєте, тим більше представляєте як досягнення, але по суті Ваші "вмотивовані поради" - тупік, вони абсолютно не несуть корисного навантаження, містять зайву інформацію і неправдиві твердження, принаймні у цих двох темах, в інших не знаю бо не маю звички ходити слідком і копирсатись у чиїхось дописах.

...

 

Снова, ни о чём. Как и ваши советы:) Не Вам судить о полезности и сути, так как Вы не можете объяснить на что Вы ссылаетесь. Я У вас спрашивал

..Під "тощо" можна дописувати типу естетичне забруднення...

 

Потрудитесь дать дефиницию понятия -естетичне забруднення- где Вы эту ересь взяли - требую ссылку :)

 

...

Для ТС я вже достатньо написав щоб прийняти рішення.

 

А, я считаю, что недостаточно:) Вы же написали про прокуратуру

Можете оскаржити рішення ради наприклад в прокуратурі..

 

Потрудитесь объяснить , процесс привлечения прокурора к данному вопросу:)

 

...Для Вас особисто я б міг накидати простиню з приводу повноважень органів місцевого самоврядування, розписати процедуру накладення адмін стягнення у даному контексті, дії прокуратури у випадку надходження звернення чи скарги на орган влади і т.п. але не бачу причин це робити. Справа в тому що, така робота вимагає трохи часу, а я не маю наміру його витрачати на доказування якомусь юзеру в інтертнеті своєї правоти.

 

Я для меня , лично, ничего делать не нужно:) А для форумчан и ТС объясните, что такое - естетичне забруднення- и как привлечь прокурора?? Прокуратуру, можем отставить, чтобы поберечь Ваше время, но дефиницию -естетичне забруднення- будьте добры, снизойдите, уж очень хочется расширить горизонт знаний:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы не можете...

Потрудитесь дать...

требую ссылку...

 

Потрудитесь объяснить...

 

А для форумчан и ТС объясните...

 

снизойдите

Ха, слід вказати що тут ніхто нікому нічого нє должен. Я пишу рівно стільки скільки вважаю за потрібне. І не треба апелювати до форумців абощо, тут всі дорослі люди і можуть самостійно визначити яка інформація для них корисна, а яка ні.

Я дав алгоритм як закінчити будинок з найменшими фінансовими і репутаційними втратами, Ви ж даєте пораду як втягнутись в процес без розуміння кінцевого результату. До речі як і в тій минулій, Вами наведеній темі. Підозрюю право Ваш основний вид діяльності або хобі, і чим більше таких справ у стадії рецесії - тим більше у Вас оплачуваної роботи або самовдоволення від лайків. Ну а поки такої немає, роздаєте на форумі тіпа компетентні безкоштовні поради, які, як відомо, нічого не коштують але обходяться дорого.

А, я считаю, что недостаточно:)

Що Ви особисто там счітаєте і думаєте мені глибоко монопісуально, від слова абсолютно. Не хочете читати моїх "безтолкових" дописів - не читайте, а ще можна скористатись кнопочкою "ігнор" (тією що машку за ляжку), яка точно вирішить цю Вашу проблему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ха, слід вказати що тут ніхто нікому нічого нє должен. Я пишу рівно стільки скільки вважаю за потрібне. І не треба апелювати до форумців абощо, тут всі дорослі люди і можуть самостійно визначити яка інформація для них корисна, а яка ні.

Я дав алгоритм як закінчити будинок з найменшими фінансовими і репутаційними втратами, Ви ж даєте пораду як втягнутись в процес без розуміння кінцевого результату. До речі як і в тій минулій, Вами наведеній темі. Підозрюю право Ваш основний вид діяльності або хобі, і чим більше таких справ у стадії рецесії - тим більше у Вас оплачуваної роботи або самовдоволення від лайків. Ну а поки такої немає, роздаєте на форумі тіпа компетентні безкоштовні поради, які, як відомо, нічого не коштують але обходяться дорого.

 

Що Ви особисто там счітаєте і думаєте мені глибоко монопісуально, від слова абсолютно. Не хочете читати моїх "безтолкових" дописів - не читайте, а ще можна скористатись кнопочкою "ігнор" (тією що машку за ляжку), яка точно вирішить цю Вашу проблему.

 

Если человек неграмотен- он неграмотен во всём!! счітаєте- на украинском пишется - рахуєте, вважажаєте; нє должен- на украинском пишется - не винен; тіпа- типу. О запятых ( комах)- промолчу:). И такое в каждом посте....

 

Не уважаемый - не я вас зацепил- Вы захотели блеснуть интеллектом, но не вышло:) Почитайте ветку с начала....

 

В какой процесс я советовал входить , процитируйте!! Это же проще чем найти дефиницию понятия -естетичне забруднення:)

 

Вы же писали про прокуратуру, про суд , а это уже процесс- процитировать-

...Можете оскаржити рішення ради наприклад в прокуратурі..

..А свої аргументи ви можете наводити в суді, оскаржуючи її рішення

 

Так, что Вы посоветовали, насчёт, достроить дом с наименьшими потерями?? Суд и прокуратура- это не процесс?? И заметьте, эти перлы, писали ВЫ- не я. Я писал -строиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

З.і. було б непогано щоб ger-cules відписався по як рухаються справи, але щось мені підказує що ніяк.

 

Отвечу за ТС - купила себе памперсы и сидит тихо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если человек неграмотен- он неграмотен во всём!! счітаєте- на украинском пишется - рахуєте, вважажаєте; нє должен- на украинском пишется - не винен; тіпа- типу. О запятых ( комах)- промолчу:). И такое в каждом посте....

 

Не уважаемый - не я вас зацепил- Вы захотели блеснуть интеллектом, но не вышло:) Почитайте ветку с начала....

 

В какой процесс я советовал входить , процитируйте!! Это же проще чем найти дефиницию понятия -естетичне забруднення:)

 

Вы же писали про прокуратуру, про суд , а это уже процесс- процитировать-

 

 

Так, что Вы посоветовали, насчёт, достроить дом с наименьшими потерями?? Суд и прокуратура- это не процесс?? И заметьте, эти перлы, писали ВЫ- не я. Я писал -строиться.

Отжеж, причепився як реп’ях до штанів... Мущіна, Ви мене починаєте утомлять і нєрвіровать.

 

Невже думаєте що я опускатимусь до того рівня буквоїдства щоб висмикувати зручні шматки цитат, полишаючи не зручні, типу "я, Ви, сказав таке, а такого я не гаваріл, що конкретно мав на увазі, роз’яснювати дефініцію, вибачте за тавтологію, і тому подібний брєд?

Перепрошую, я в цій демагогії брати участі не збираюсь.

Если человек неграмотен- он неграмотен во всём!! счітаєте- на украинском пишется - рахуєте, вважажаєте; нє должен- на украинском пишется - не винен; тіпа- типу. О запятых ( комах)- промолчу:). И такое в каждом посте....

Хочете про це поговорити? О, йя, йя, давайте поговорим про орфографію і пунктуацію. Ще можем про собак у яких є блохи :"":

 

з.і. та мова називаються олбанською, а ще хрестиком умію вишивати :lol:

 

Добавлено через 2 минуты

Отвечу за ТС - купила себе памперсы и сидит тихо.

Так наче то був він) чи вона?

 

І, треба припиняти, бо зараз всім вклеють стягнення за популярною статтею - флуд :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня такое впечатление, что топикстартер не очень хочет строиться и с помощью этого топика занимается прокрастинацией.

За это время уже можна было залить фундамент и оставить его тихонько затвердевать.:cool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Перепрошую, я в цій демагогії брати участі не збираюсь...

 

Хотите по сути- порву вас по сути :)

Итак, ваш пост #3

Комендант не може заборонити, а місцева рада може - в її повноваженнях, все правильно написали....

 

вы смотрели, на те законы на которые ссылается ОМС?

 

Я написал, намёк дал, но , так, как Вы неграмотный- не помогло :)

Первое на что они ссылаются в этом распоряжении, ст 42( единственная , конкретная статья, которая упоминается в распоряжении- остальное - ни о чём:)),

 

Распишу, ибо думать для вас , Дощ, сложно:) В запрете упоминается, пост # 2 ТС,

Добавляю скрин запрета, на что ссылаются

 

1. Про місцеве самоврядування в Україні- действующий zakon.rada.gov.ua/laws/show/280/97-вр#Text

 

2. Про врегулювання містобудівної діяльності- такого закона нет, есть ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності zakon.rada.gov.ua/laws/show/3038-17#Text

 

3. Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій природного середовища - такого закона никогда не было:). был ЗУ Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру zakon.rada.gov.ua/laws/show/1809-14#Text

Но, этот закон утратил силу в связи с принятием КОДЕКСа ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ zakon.rada.gov.ua/laws/show/5403-17#Text

 

4. Про забезпечення санітарно-епідеміологічної служби України - нет такого закона:) Есть ЗУ Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення zakon.rada.gov.ua/laws/show/4004-12#Text

 

5. Про застосування адміністративно-запобіжних заходів за порушення санітарного законодавства - нет такого нормативно правового акта :)

Была Інструкція про порядок застосування державною санітарно-епідеміологічною службою України адміністративно-запобіжних заходів (обмеження, тимчасова заборона, заборона, припинення, зупинення) zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0298-95#Text

которая утратила силу :)

 

Итого, из 5 НПА действующий 1!! 2 указан неверно!! 3-5 не действующие :) А Вы пишите, что всё правильно - вы гений!!

Комендант не може заборонити, а місцева рада може - в її повноваженнях, все правильно написали....

 

Прекращайте писать глупости. Я, уверен, все убедились в вашей неграмотности.

 

Хотя, "цейво", можете продолжать, посмеёмся :)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я, уверен, все убедились в вашей неграмотности

Ах, какая досада - візьміть з полиці пиріжок.

 

порву вас по сути

Мені так по барабану, що я Вам передать не можу, ну от чесно

 

Все отето Ваше рваньйо актуальне на судовому засіданні (може), а в даному контексті не принесе нічого крім зіпсованих відносин з сусідами і сільрадою. Всі ми люди і живемо в суспільстві, не думаю що заруба того варта, простіше формально погодитись з претензіями і добудувати будинок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ах, какая досада - візьміть з полиці пиріжок.

Мені так по барабану, що я Вам передать не можу, ну от чесно..

 

Честно- корень честь, у вас -чести нет. Обкакаться и продолжать писать - не каждый может. То, что вы неграмотный мы поняли, теперь, каждый ваш, лишний, пост - свидетельствует о глупости. Выбор ваш продолжим смеяться:)

 

..Все отето Ваше рваньйо актуальне на судовому засіданні (може), а в даному контексті не принесе нічого крім зіпсованих відносин з сусідами і сільрадою....

 

До судебных тяжб и испорченных отношений доходит, если процесс сопровождает, неграмотный, Дощ:).

 

У грамотных людей всё решается просто и комфортно для всех сторон. Я бы подошёл к руководителю ОМС, сообщил ему, что его подставляют его сотрудники ( готовившие распоряжение № 54 от 15 июня), что если дело дойдёт до суда - это может плохо закончиться, ибо решение подготовлено юридически безграмотно. А, согласно КАСУ, органу властных полномочий вменяется презумпция виноватости, ОМС придётся доказывать свою правоту, а доказать правоту невозможно, ибо решение состоит из 5 НПА 1 действующий 1!! 2 указан неверно!! 3-5 не действующие:)

Смотрим КОДЕКС АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДОЧИНСТВА УКРАЇНИ zakon.rada.gov.ua/laws/show/2747-15#Text

Стаття 4. Визначення термінів

7) суб’єкт владних повноважень - орган державної влади (у тому числі без статусу юридичної особи), орган місцевого самоврядування, їх посадова чи службова особа, інший суб’єкт при здійсненні ними публічно-владних управлінських функцій на підставі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, або наданні адміністративних послуг;

 

Стаття 77. Обов’язок доказування

 

1. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

 

2. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

 

И в суде ОМС проиграет. Зачем ОМС впрягаться в заведомо проиграшную ситуацию, зачем привлекать к себе внимание, если можно разрулить ситуацию тихо:)

 

... Всі ми люди і живемо в суспільстві, не думаю що заруба того варта, простіше формально погодитись з претензіями і добудувати будинок.

 

До заруб доходят , только, такие неграмотные , как Дощ:)

Да, все мы люди. И все мы равны. Поэтому нельзя ставить интерес одного собственника выше интереса другого собственника.

 

Я бы предложил руководителю ОМС, сделать всё по закону, чтобы "волки сыты, и овцы целы". А именно, смотрим ЗУ Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення zakon.rada.gov.ua/laws/show/4004-12#Text

 

Стаття 24. Захист населення від шкідливого впливу шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів

 

Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та громадяни при здійсненні будь-яких видів діяльності з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров'я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів зобов'язані:

 

здійснювати відповідні організаційні, господарські, технічні, технологічні, архітектурно-будівельні та інші заходи щодо попередження утворення та зниження шуму до рівнів, установлених санітарними нормами;

 

вживати заходів щодо недопущення впродовж доби перевищень рівнів шуму, встановлених санітарними нормами, в таких приміщеннях і на таких територіях (захищені об'єкти):

 

2) лікувальних, санаторно-курортних закладів, будинків-інтернатів, закладів освіти, культури;

 

Шум на захищених об'єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби.

 

У нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об'єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

 

Проведення на захищених об'єктах ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з двадцять першої до восьмої години, а у святкові та неробочі дні - цілодобово.

 

Я считаю, что дачный посёлок - это курорт( хоть это и не так, но соседей обижать грех:)) и обязуюсь 1. Не производить дыма; 2. Не производить неприятных запахов ( хоть и не понимаю откуда запах на стройке:)); Не проводить шумных работ с 19-00 до 9-00 и и с 13-00 до 15-00 ( пока люди находятся на " базе отдыха").

 

А, ОМС со своей стороны - отменяет свое решение подготовленное, условным, некомпетентным Дощом, и принимает новое согласно закону и достигнутым договорённостям.

 

Всё- интересы всех сторон учтены, ОМС не вляпался в историю, благодарен, что с ним поступили по людски, ( а могли бы раздуть :)); Соседям разъяснены интересы других соседей, которые также нужно учитывать. Все довольны :)

 

П.С. Дощ, советовал бы вам перестать писать глупости:) Но, выбор за вами

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

интересы всех сторон учтены

Не учтени. Не сільрада є ініціатором прийняття рішення, а інша сторона, яка формально не приймає участі у конфлікті, я думаю вони докладуть максимум зусиль щоб інтереси забудовника не стали вищими за їх.

Але то таке, хай буде гречка, цікаво було б почути як вирішила діяти ТС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не учтени. .

 

Вы , что-ли, кичитесь своей неграмотностью ? Вы мне воробья напоминаете - на него плюнь, он перышки отряхнул и дальше, рядом, скачет. Так и Вы , не можете остановиться- глупость так и прёт:)

 

.. Не сільрада є ініціатором прийняття рішення, а інша сторона, яка формально не приймає участі у конфлікті, я думаю вони докладуть максимум зусиль щоб інтереси забудовника не стали вищими за їх....

 

Какая разница, кто инициатор? За принятие незаконного решения несёт ответственность ОМС. Согласно ЗУ Про місцеве самоврядування в Україні

zakon.rada.gov.ua/laws/show/280/97-вр#Text

 

Стаття 74. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування

 

1. Органи та посадові особи місцевого самоврядування несуть відповідальність за свою діяльність перед територіальною громадою, державою, юридичними і фізичними особами.

 

Стаття 77. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед юридичними і фізичними особами

 

1. Шкода, заподіяна юридичним і фізичним особам в результаті неправомірних рішень, дій або бездіяльності органів місцевого самоврядування, відшкодовується за рахунок коштів місцевого бюджету, а в результаті неправомірних рішень, дій або бездіяльності посадових осіб місцевого самоврядування - за рахунок їх власних коштів у порядку, встановленому законом.

 

Если, я пришёл и объяснил, что это решение незаконное- Вы думаете та особа, которая подписала это решение будет думать об инициаторе? Да он (посадова особа) про свою дупу переживать начнёт ; просить будет не подавайте в суд я всё исправлю:) Своя рубашка ближе к телу; а инициатору посоветует решать свои нюансы с соседями в судебном порядке:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для того , чтобы не отдыхать рядом со стройкой не нужно отдыхать в дачном кооперативе. А ехать в места отдыха соответствующие ЗУ Про курорти :) zakon.rada.gov.ua/laws/show/2026-14#Text

 

Стаття 1. Визначення термінів

 

У цьому Законі терміни вживаються у такому значенні:

 

курорт - освоєна природна територія на землях оздоровчого призначення,

 

ТС чётко указала-что у них земля- рекреационная, а не курортная- но таким , как вы, интеллектуалам - разницы нет, они же законов не знают

..Категорія земель за основним цільовим призначенням, до якої належить земельна ділянка - землі рекреаційного призначення..

 

Тут , как говорил О. Бендер" Кому и кобыла невеста"

 

А, если вы приехали отдыхать, туда, где, земля под застройку, как утверждает ТС, тогда нюхайте запах :)

..

Цільове призначення (використання) земельної ділянки - для індивідуального дачного будівництва...

 

А, не хотите нюхать стройку - отдыхайте в местах специально отведённых :)

 

..Це ж як дишло) - якби ТС написала "катастрофа, у мене сезон валиться, а через паркан будівництво не дають заробляти, банкрутію" - було б те саме і з таким самим завзяттям тільки у зворотній бік, навіть статті були б ті ж :lol:

 

Если бы ТС написала такое, я бы посоветовал ей, совершенно другой алгоритм:). При такой ситуации вступает в силу статья криминального кодекса zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#Text

 

Стаття 206. Протидія законній господарській діяльності

 

1. Протидія законній господарській діяльності, тобто протиправна вимога припинити займатися господарською діяльністю чи обмежити її, укласти угоду або не виконувати укладену угоду, виконання (невиконання) якої може заподіяти матеріальної шкоди або обмежити законні права чи інтереси того, хто займається господарською діяльністю, поєднана з погрозою насильства над потерпілим або близькими йому особами, пошкодження чи знищення їхнього майна або захоплення цілісного майнового комплексу, його частини, будівель, споруд, земельної ділянки, об’єктів будівництва, інших об’єктів та незаконне припинення або обмеження діяльності на цих об’єктах та обмеження доступу до них за відсутності ознак вимагання,

 

Каждому нужно соблюдать закон- и дачнику застройщику и соседу предпринимателю, а если кто-то нарушил нужно искать компромисс, а не ущемлять чужие права, через сомнительные решения ОМС:)

Змінено користувачем Хохол
п2
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во вногих цивилизованных странах, прежде чем начать стройку или ремонт, нужно получить письменное согласие от соседей. И не важно, курорт это или обычнвюый регион. Важно, чтобы покой и комфорт людей был соблюдён.

 

Отсюда и появились всяческие технологии аля дом за неделю и т.п.

Ибо никто не подпишется на круглогодичный стук и шум вокруг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отвечу за ТС - купила себе памперсы и сидит тихо.

Нет, я достроила свой каркасник и сейчас делаю внутреннюю отделку. Уже готова одна комната, кухня и санузел. Сегодня переезжаем с мужем и ребенком на свою дачу.

Вчера та вредная соседка, которая на земле для индивидуального дачного строительства в нарушение законов построила "отель" на 4 номера и принимает туристов аж в одном номере, вякнула, что мой мастер громко пилит плитку ВНУТРИ моего дома. Я послала ее на хутор бабочек ловить. С остальными соседями я дружу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня такое впечатление, что топикстартер не очень хочет строиться и с помощью этого топика занимается прокрастинацией.

За это время уже можна было залить фундамент и оставить его тихонько затвердевать.:cool:

ваше впечателение ошибочно

245333566__1.thumb.JPG.abae8f8722f522251bc3141588088aee.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так бы сразу и написали, что внутрянку делают.Тогда шансон на всю катушку врубить и под него пилить плитку:grin:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...