Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обратный забор воздуха понад полом

igor_d70

Рекомендовані повідомлення

Т.е. радиаторы отопления и внутрипольные конвектора нужно под потолком монтировать?

 

Не знаю, но подача воздуха в воздушном отоплении идет сверху

 

vozdotoplenie9.jpg

 

Нет. Конечно можно организовать и нижний подвод тепла только тогда нагреватель прийдется ставить минимум на уровне, а лучше ниже уровня подачи - в подвале.

Но в любом случае забор воздуха в обратку идет с уровня пола, с самого холодного места. Будете забирать сверху будете мерзнуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, но подача воздуха в воздушном отоплении идет сверху

Не мешайте в кучу мухи и котлеты. Полноценная система воздушного отопления включает в себя одновременно и вентиляцию, и хорошо уживается в каркасных домах. Где по умолчанию должно быть небольшое избыточное давление в доме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо дивитися на американські системи опалення повітрям, то першим ділом потрібно звернути увагу на регіон, в якому експлуатується система.

 

Якщо це Техас, то повітропроводи розводять по стриху і вдув за забір на стелі. На півночі центральний калорифер стоїть в підвалі і там же розводять повітропроводи подачі, відповідно решітки подачі є в підлозі, а забір на стелі, який потім спускається всеодно в підвал.

 

В Техасі переважно кондиціонований клімат, тому нема підвалів і треба подавати холодрне повітря зверху. На півночі переважно опалювавльний клімат, тому коди виманають фундамент нижче глибини промерзання грунту. Якщо є такий фундамент, то під цілим будинком роблять підвал, в якому знаходиться інженерка.

 

Я жив в штатах і зі свого досвіду скажу, що опалення повітрям — це шматок лайна. По комфорту воно і близько не стоїть біля радіаторного опалення, вже не кажучи про теплі підлоги

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогие форумчане

Я задал конкретный вопрос - какие могут быть ньюансы при описаном в стартовом сообщении конструкции воздухозаборника и безканальной конструкции обратки. Большое спасибо ответившим по существу.

 

Мнения насчет преимуществ/недостатков воздушного отопления меня не интересуют.

Без обид.

Как и диспут по поводу обратного забора под потолком

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полсантиметра пылью забъется? А сколько надо что б не забивалось?

Полюбому забьются (может ещё и свистеть начнут), лучше меньше дырок, но крупноформатных и чуть выше уровня пола. А вообще стандартно роль обратки выполняет щель под дверью (или просто открытая дверь)

vp6.thumb.jpg.72dccb3ae445681b398772c416123c26.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...