Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю ділянку біля Львова

Qaz

Рекомендовані повідомлення

подивись село Ременів 16 км від Львова 5 від окружної 20 від центру міста! 10 сотих можна взяти за 6...8 тисяч вічнозелених паперів!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подивись село Ременів 16 км від Львова 5 від окружної 20 від центру міста! 10 сотих можна взяти за 6...8 тисяч вічнозелених паперів!

 

Ні ні ні ні ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подивись село Ременів 16 км від Львова 5 від окружної 20 від центру міста! 10 сотих можна взяти за 6...8 тисяч вічнозелених паперів!

 

Ого! У Вислобоках сотка коштує 1850 у.е.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
за такі гроші ви хіба уявну землю ближче купете))) удачі вам)

 

дві ділянки по 6 соток в дачних кооперативах навколо Львова - чим не варіант ?

Вишеньки-Черешеньки - окружна між Рясне і Рудно - в районі 1000уе ..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дві ділянки по 6 соток в дачних кооперативах навколо Львова - чим не варіант ?

Вишеньки-Черешеньки - окружна між Рясне і Рудно - в районі 1000уе ..

 

ну пробуйте.....ато з тими дачними участками мороки якщо газу нема то провести дорого а обєднати участки не все легко....в мене друг має два учатки за солонкою в коперативі так обєднати недають кажуть шо має бути забор між ними и ти немаєш права його зносити!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....їхати на вихідні - шукати голів коперативів , і на місці виясняти деталі- що, як і по скільки .

з парканами такої дурні в нас (кооператив "Весна") точно немає :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продают. Но дорого.

 

А перспективой коммуникаций и ценой до 1К за сотку надо смотреть на удаленность от 20...25 км.

 

Ременів вроде как перспективно и можно найти разумную цену, но я думаю, что то огромное количество запланированной застройки коттеджными городками даст одну болшую проблему для того района, которая будет краеугольным камнем - наличие канализации. На сколько я вижу, вопрос этот там не решен и его решение будет тянуться, откладываясь в долгий ящик. Ибо очень дорого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
ціна до 1000 у.е., не далі чим 15 км від міста

Біля мене продають пару ділянок,вроді дешевше ніж 1000,напрямок Шоломия-Звенигород,(то за Давидовом)світло газ при ділянці.До Сихова їхати 25 мінут на маршрутці(автобус Богдан 40 км/год):Dякщо на машині то скорше,цікавить-дзвоніть:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну пробуйте.....ато з тими дачними участками мороки якщо газу нема то провести дорого а обєднати участки не все легко....в мене друг має два учатки за солонкою в коперативі так обєднати недають кажуть шо має бути забор між ними и ти немаєш права його зносити!

 

З яркого переляку не можна знести забор? В мене на дачi його взагалi нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
З яркого переляку не можна знести забор? В мене на дачi його взагалi нема.

В мене, наприклад, він є в ТП, якщо знесу, то теоретично можуть бути проблеми.

 

Купив ділянку 6 соток, 30 км від Львова з будинком майже під знос за 3000 у.о., в оголошенні просили 4500.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене, наприклад, він є в ТП, якщо знесу, то теоретично можуть бути проблеми.

Це щось нове, а якщо Вам захочеться інший забор, а ще через рік ше інший? БП робити?:D Може це просто межа вказана?

Купив ділянку 6 соток, 30 км від Львова з будинком майже під знос за 3000 у.о., в оголошенні просили 4500.

Трохи далекувато.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Привіт, продаю участок біля львова. Село Ков'ярі. Це біля газової заправки, за Солонкою. Там ще біля вїзду стоїть готель Європа. Ділянка 6 сотих, газ і світло можна підвести. На ділянці будинок який потрібно переробляти. Якщо цікавить то пишіть. Ціна 9к.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господи,та и цены у вас во Львове.

У нас в Днепре в черте города дешевле,чем тут за 15 от черты..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас в Днепре в черте города дешевле,чем тут за 15 от черты..

Очевидно, на то есть причины. Даже цены на квартиры в Днепре просто смешные, а во Львове - фактически 1:1 к киевским ценам. Тут ничего личного, стростые законы рынка: в Днепре нет ни спроса, ни денег, ни желающих. Рынок недвиги умирает вместе с городом.

А вот желающих купить недвижимость во Львове дофига, и становится все больше, и деньги у них водятся.

По своему опыту-разница между Днепром и Львовом колоссальная. Переехал в Днепр по работе из Киева в этом году в апреле, и по работе часто езжу и живу по паре недель во Львове. От Днепра я в ужасе был уже после первой недели, и за 3 месяца никак не могу смириться с этим городом, жду как на иголках когда смогу поднять вопрос о своем перемещении отсюда или назад в Киев, или во Львов.

А вот Львов я очень долго недолюбливал, но наблюдая как стремительно он развивается последних лет 8, я внезапно для себя стал рассматривать его как город для переезда и планирую купить там квартирку в перспективе года.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все обсуждение перенес сюда-

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=200641

 

Милости прошу!

 

Во время подсуетились

Типа где евровиденье разворачивать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друже, якщо тебе ще цікавить ділянка, напиши мені в приват. Я дивився недавно одну ділянку в 13км. від Львова, то як їхати на Жовкву, через Грибовичі. Мені не сподобалось розміщення, може тобі норм буде!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...