Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Паркан

tobias

Рекомендовані повідомлення

паркан - що він символізує, як змінювався протягом віків, як характеризує своїх власників?

китайський

image002.jpg

%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%802.jpg

славянський

0_213bb_d509b333_L

американський

thumb_tj-3_cape_cod_concave.jpg

thumb_horse_fence_3.jpg

український

1502611.png

японський

image008.jpg

африканський

image020.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- У країнах Західної Європи вже давно навколо осель саджають зелені рослини, роблять великі живоплоти, за якими зручно й легко доглядати, - каже Андрій Борисович. - Натомість в Україні ще дотепер ставлять величезні триметрові залізні чи кам'яні паркани, за якими не видно ні хати, ні подвір'я.
(ссылка устарела)

467469_1_534.jpg

Комунальні служби асфальтують тротуар і будують новий паркан біля приватного будинку на вулиці Менделєєва в Черкасах. Територію прибирають до приїзду Віктора Януковича. Наступного тижня тут мають відкрити обласний діагностично-консультативний центр
gazeta.ua/articles/ukraine-newspaper/467469

Українці люблять паркани. Люблять великою і відданою любов’ю. Якщо десь поселиться українець - він обов’язково поставить паркан. А з часом ще один, потім ще один, і так далі. Кожна дорога, стежка чи прохід буде перегороджена воротами із замком чи шлагбаумом. А якщо українець розбагатіє, то він зробить свій паркан у тричі вищим. Російський прикордонник із бородатого анекдоту, який прочитав на в’їзді в Україну «Нєх..й шастать» замість «Нехай щастить» - виявився пророком.

Раніше, коли я не знав, що таке київські приватні будинки, то думав, що високими парканами захоплюються лише політики і олігархи: всілякі клюєви, януковичі, литвини, симоненки і прочая.

Переселення з квартири на землю відкрило мені очі. Паркани - це не хиба еліти, це - пристрасть кожного.

У Києві є чудова місцинка над Дніпром, серед чистих озер і всього лише в 40 -50 хвилинах їзди громадським транспортом від Хрещатика. Це дачі на Осокорках. За західними мірками - район в серці країни. Багато хто мешкає тут цілий рік. Ваша уява, мабуть, вже малює ідилічну картинку з реклами: охайні будиночки і затишні вулиці, все у зелені і квітах. Насправді ж, тон тут задають бетонні паркани і різні загорожі, які красуються вздовж і впоперек неасфальтованих і неосвітлених вулиць.

Чим вищий і огидніший з естетичної точки зору паркан, тим багатший хазяїн живе за ним. Як правило, у найбагатших - бетонна огорожа, така, як навколо київських будівництв.

Люди із середнім достатком живуть за середніми парканами, а зовсім бідні - переважно дачники-пенсіонери - огороджують свої наділи сіткою. Для багатьох з них відгородитися - це мрія: щойно з’являться гроші, вони в першу чергу поставлять паркан.

Охайні огорожі у квітах і зелені - це не для нас. Круті мужики люблять бетон. У них і морди такі. Якщо середнячки ще можуть прикрасити свою огорожу квітками чи якоюсь зеленню, то для багатіїв це - жорсткий моветон.

Парадокс: дай українцям свободу - і вони почнуть зводити паркани.

 

thumbnail.php?file_guid=35168&size=large

За парканом ліворуч шикарний маєток Волкова, екс-правої руки Кучми. І чому б не зробити більш естетичну загорожу?

texty.org.ua/pg/article/editorial/read/35169/Parkany_v_golovah?a_srt=&a_offset=7

40b0feb-1.jpg

www.pravda.com.ua/news/2011/11/13/6751278/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Парадокс: дай українцям свободу - і вони почнуть зводити паркани.

Інакше інші «свободні» будуть шастати по ділянці як у себе вдома. Немає у нас такого європейського/американського явища, як треспас, та доброго зичаю — треспасера вбивати на місці. Тому — або паркан 4 м, або вишка з кулеметом та кулеметником при ньому (інакше і вишку поцуплять, і кулемет). Да, самий паркан у нас також можуть вкрасти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

або вишка з кулеметом та кулеметником при ньому (інакше і вишку поцуплять, і кулемет).

хтось ставив, допомагає?

- бувалі радять ставити 2 кулемети

- навіщо?

- щоб не перегрівались!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хтось ставив, допомагає?

Неможливо перевірити: права злочинців охороняються законом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
С увиденных заборов меня больше всего поразил увиденный в с. Рудыки (Козин). Трехметровый бутовый забор где-то с километр...Ж-). Кто со старообуховской поворачивал на указатель "Рудыки" обязательно его видел... Говорят что Клюевы за ним живут.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

навіщо будувати таке одоробло?

В темі «Дачные воры, достали уроды!» я вже писав, чому таке будують.

ЗЫ Сам я взагалі без паркану би обійшовся, але відсутність його на деяких безмізких діє як запрошення зайти і що-небудь сперти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Считаю, что если нет сигнализации, то высокий забор - рай для воров. Если знают, что дома никого нет, то можно пробраться, спокойно прошастать по дому, собрать, что приглянулось в мешки, подтащить все добро к забору, складировать там все ЭТО какое-то время. Потом перекунуть через забор и деру на машине. Другое дело, если территория просматриваемая. Уже есть шанс быть замеченным
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Считаю, что если нет сигнализации, то высокий забор - рай для воров. Если знают, что дома никого нет, то можно пробраться, спокойно прошастать по дому, собрать, что приглянулось в мешки, подтащить все добро к забору, складировать там все ЭТО какое-то время. Потом перекунуть через забор и деру на машине. Другое дело, если территория просматриваемая. Уже есть шанс быть замеченным

 

На своем участке можете так и считать.

Но у меня воровство прекратилось сразу после появления забора.

"Просматриваемость" участка может быть полезна только в том случае, если со всех сторон Вас окружают доброжелательные и наблюдательные соседи.

Те, кто задумал обворовать, сделают это и с забором и без забора. И сигнализация слабо поможет. А вот от всякой шпаны, которая может что-то потянуть "просто так" , забор очень даже помогает. Кроме того, он дает ощущение некоей защищенности своего личного пространства. Я, например, дискомфортно себя ощущаю, когда знаю, что меня просто могут спокойно наблюдать с улицы или окна соседнего дома. Чистая психология.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

высокий забор - рай для воров

+1

это аналогично тамбуру для блоков квартир.

учитывая говенные замки, которые на него ставят - особого времени двери тамбура у воров не занимают, но дают замечательные условия для спокойного взлома квартиры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажу про себе, навіщо мені паркан (понад 200м Ж-))

 

1. не шастають сусідські кури/гуси і т.д.

2. не шастають пси і т.д.

3. дітвора не забігає по яблука/малину/полуницю і т.д...

4. можу ходити хоч в трусах...моя територія...

5. захист від зайців зимою (для молодого саду ой як актуально)

6. є чіткі межі, які оформлені документально і узгодження перед спорудженням з сусідами...тепер ніхто не сперечається за ті сантиметри землі...

 

7. можу залишити поспішаючи на території якісь дрібні інструменти...типу лопати чи молотка...

 

звісно, від наееред спланованих злодіїв будь-який паркан не врятує...а от від такої дрібноти, яка є теж неприємною...захищає...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня дача огорожена с фронта и тыла плетнем. Плюсы: его не перелезешь, не свалив, а это сразу привлечет внимание охраны; он полупрозрачный, т.е. по крайней мере видно, кто подходит к калитке, да и уклон участка такой, что с середины участка видно все, что происходит за забором. И наоборот, так что я в трусах по территории не гуляю:D.

Со стороны одного соседа стоит капитальный забор высотой метра 2, но вполне цивильного вида, зато с другой сетка-рабица:); жду, пока объявится хозяин участка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заборы изначально были придуманы для защиты, и чем больше человек живет на земле тем лучше наши средства защиты (заборы)s21.postimg.org/liqssnaqb/79259378_1.jpg' alt='79259378_1.jpg'> kovanuy_zabor_2.jpg Zabor_dlya_dachi_kazhdomu_svoe1.jpg[/img]
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошая тема.

У нас по сей день нет фронтального забора. Причин несколько. Но самая главная- соседка напротив криволиненйно выпятила свой забор в сторону дороги. И теперь при наличии забора и ворот будет затруднён въезд машины. Боремся. Но соседка из "жлобобыдла" и аргументирует свой захват дороги просто и по-скотски: "так завжди було"...

 

Теперь про паркан. Люблю средиземноморский вариант- каменные муры с окошками.

 

p1110120807030.jpg

 

1_708389.jpg

 

Зачем? А нехрен думать, что у меня нет пулемёта!

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я, например, дискомфортно себя ощущаю, когда знаю, что меня просто могут спокойно наблюдать с улицы или окна соседнего дома. Чистая психология.

як же Ви в авто по місту без забору їздите? :D

 

Добавлено через 8 минут

Теперь про паркан. Люблю средиземноморский вариант- каменные муры с окошками.

на другому фото на дверях здається сліди плісняви... чи є проблеми в середземномор’ї з провітрюванням при таких парканах і невеликих віконцях? Звичайно море поблизу, сонце, вітер щодня ...

чи нема клаустрофобії у мешканців, наскільки комфортно в кам’яному мішку?

Хоч і екзотика, яку часто можна побачити в кіно, треба побувати щоб зрозуміти наскільки комфортно там жити.

Для нас, що звикли до поля та лісу, напевно буде мінімум незвично.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як же Ви в авто по місту без забору їздите?

 

Ну не знаю.

У мене машина - з дверцятами. А у Вас нє ?

 

пи.си. щодо середземноморських двориків. Вони дивовожно затишні. Надають не тільки відчуття захищеності, а й дивовижної естетики. Там дуже кайфово.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене машина - з дверцятами. А у Вас нє ?

але ж з вікнами і за Вами можна спотерігати з сусідніх авто :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але ж з вікнами і за Вами можна спотерігати з сусідніх авто

 

 

Виникло два питання.

1.Скільки Вам років?

2.Про що саме Вам хочеться зі мною поговорити ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. И наоборот, так что я в трусах по территории не гуляю:D.

а жаль.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ сейчас какой-то обозленный друг на друга. После развала союза, люди из всех одинаковых, поделились на багатых, средних, бедных, бедных-пьющих, бедных-непьющих и тп. Кто-то успел оторвать кусок от вагона застоя, а кто-то нет и пошла обозленность из зависти друг на друга, а друзья-соседи - это вообще из "красной книги", вот и хочется от них отгородиться повыше, что-бы менше видеть их доброжелательные физиономии. А трех метровые и выше каменные, и не только заборы в Козыне, Конче и тп. свидетельствуют о том что: - Вор боится не тюрьмы, вор снайпера боится.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Вор боится не тюрьмы, вор снайпера боится.
міномет, гранатомет,фауст-патрон, ракети повітря-земля :)

Від снайпера паркан точно не врятує - більшість випадків застосування останніх 60 років - міська забудова ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...