Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть з трубами вентиляції та колокни

wexexort

Рекомендовані повідомлення

Поступово наближаюся до ремонту і починатиму з санвузла та кухні одночасно.

Дано: 1к хрущівка на 30 кв, кухня, санвузол, газова колонка та витяжка з кухні.

В планах знести стіну на кухні і зробити студію.

Основна проблема це що робити з трубами від вентиляції та газової колонки, які проходять з кухні через санвузол.

На кухні є газова колонка та вентиляція. Витяжка з кухні та труба з відходами для газової колонки йдуть через санвузол.

Мені даний варіант геть не подобається, оскільки не хочу мати відкриті труби у ванній.

Можливо я вузько дивлюся на цю справу, оскільки нема досвіду, але дійшов до декількох думок.

1. Вивести вентиляцію та газову колонку на вулицю (але чи раціонально це? чи не буде задувати та і стіни більше 50 см і робити 2 діри в старому хрущу...)

2. Залишити як і є, замінивши труби.

3. Замінити газову колонку на бойлер, а вентиляцію або вивести на вулицю, або прибрати (не дуже добре), або залишити як є.

 

Прошу поради як краще або альтернативних ідей. Вдячний за допомогу.

 

Фото як є:

Перше фото це кухня, 2-е - ванна.

photo5352560623243864382.thumb.jpg.e9a038535a35b0a2b63a84d1373e894b.jpg

photo5352560623243864383.thumb.jpg.bb3686dcc8553b609b43c8ea731d1dd4.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все должно быть по ТУ Горгаза в первую очередь, если хотите что-то радикально менять
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все должно быть по ТУ Горгаза в первую очередь, если хотите что-то радикально менять

 

ну це зрозуміло, що газові колонки і тд тільки через бюрократичне пекло в газ конторі, але це наступний крок, а ось як бути з першим? :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замінити газову колонку на бойлер,

Тут сами решайте.

а вентиляцію або вивести на вулицю, або прибрати (не дуже добре), або залишити як є.

Про вывести на улицу или убрать трубы забудьте.

В ванной две трубы перевести в одну плоскость и закрыть фальшпотолком из той-же ламинированной вагонки или ГКЛ. Трубу от колонки по ванной можно оставить без замены.

Как вариант перенести колонку ближе к стене ванной комнаты, но придется топать в газконтору для изменений в проекте. Но учитывая, что как правило проектов в старом фонде не наблюдается, возможно придется делать новый. Зачастую это недешево.

На фото не видать вентканала на ванную.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну це зрозуміло, що газові колонки і тд тільки через бюрократичне пекло в газ конторі, але це наступний крок, а ось як бути з першим? :o

ну если взвесили все, то в добрый путь... , а именно все перепланировки вностятся в докуменатцию БТИ и это все несется в Горгаз, в Горгазе делается новый проект по сегодняшним требованиям и мне кажется вся эта вентиляция транзитом через СУ никому в Горгазе не понравится.

Могу ошибаться, с квартирами давненько работал...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут сами решайте.

 

Про вывести на улицу или убрать трубы забудьте.

В ванной две трубы перевести в одну плоскость и закрыть фальшпотолком из той-же ламинированной вагонки или ГКЛ. Трубу от колонки по ванной можно оставить без замены.

Как вариант перенести колонку ближе к стене ванной комнаты, но придется топать в газконтору для изменений в проекте. Но учитывая, что как правило проектов в старом фонде не наблюдается, возможно придется делать новый. Зачастую это недешево.

На фото не видать вентканала на ванную.

 

якщо чесно не зрозумів що значить "две трубы перевести в одну плоскость", це об'єднати їх чи вшити в стіну?

 

чи можна буде ховати трубу від колонки під фальшстелею, а потім зверху плитку класти? просто, щоб потім не було сюрпризів коли прийдуть газовщики "перевіряти стандарти" і змусять розвалити всю конструкцію щоб отримати доступ до труби.

 

а чому про дірки в стіні на вулицю можна забути? я просто забув уточнити що 5й поверх з 5и і можна підібрати турбіновану колонку чи не в цьому проблема?

 

заміна газової колонки на нову - 100% потребує походу в газ контору, перепланування і тд обійдеться від 1к грн. (згідно цін на сайті обслуговуючої компанії), тому перенесення колонки в сторону ванної можливе, але тут нюанс, що газові труби і лічильник знаходяться в правій стороні (цього не видно, але якщо дивитися на фото, по середині колонка, а справа йде вікно і тільки біля вікна труби та лічильник).

 

вентканал у ванній в 5 см зліва від нижньої труби.

 

Добавлено через 9 минут

ну если взвесили все, то в добрый путь... , а именно все перепланировки вностятся в докуменатцию БТИ и это все несется в Горгаз, в Горгазе делается новый проект по сегодняшним требованиям и мне кажется вся эта вентиляция транзитом через СУ никому в Горгазе не понравится.

Могу ошибаться, с квартирами давненько работал...

 

та мені теж ця вентиляція не подобається, але як я розумію то шахта знаходиться саме там і зробити в обхід СВ нема можливостей (але це не 100%, оскільки план будинку я не бачив і до газовщиків я ще не ходив).

щодо перепланування, то якщо я не помиляюся то в нас вийшов закон, що можна зносити без документації і тд.

zib.com.ua/ua/127075-dozvil_na_pereplanuvannya_zhitla_skasovano__nabrala_chinnost.html

 

"Постановою уряду ми спростили правила користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків. Відтепер власникам житла або наймачам гуртожитків, за погодженням з власником, при виконанні робіт з переобладнання і перепланування, які не передбачають втручання в несучі конструкції або інженерні системи загального користування, не потрібно отримувати дозвільних документів",

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо чесно не зрозумів що значить "две трубы перевести в одну плоскость", це об'єднати їх чи вшити в стіну?

Сейчас трубы находятся в одной вертикальной плоскости. Перенесите их в горизонтальную и они без проблем спрячутся за фальшпотолком, который не придется сильно опускать.

чи можна буде ховати трубу від колонки під фальшстелею, а потім зверху плитку класти?

Тут уже я не понял. :) Про какую плитку идет речь?

а чому про дірки в стіні на вулицю можна забути?

Потому, что это дырка в стене, а не вентиляция. Акромя холодного воздуха зимой из этой дырки Вы больше ничего не получите.

я просто забув уточнити що 5й поверх з 5и і можна підібрати турбіновану колонку чи не в цьому проблема?

Турбированная колонка на наружной стене - очень неплохое решение.

По проекту узнавайте у местных газовщиков.

Единственный минус, в морозы может замерзнуть теплообменник.

перепланування і тд обійдеться від 1к грн.

Від - понятие растяжимое. :) Если сумма приемлемая, есть смысл заниматься.

У нас местные царьки за изменение в проекте (тупо поменять котел/колонку на другой без изменения места и мощности) озвучивают від 10 кгрн.

вентканал у ванній в 5 см зліва від нижньої труби.

Мож и есть. Я нэ бачу. :)

Змінено користувачем SON
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо чесно не зрозумів що значить "две трубы перевести в одну плоскость", це об'єднати їх чи вшити в стіну?

 

чи можна буде ховати трубу від колонки під фальшстелею, а потім зверху плитку класти? просто, щоб потім не було сюрпризів коли прийдуть газовщики "перевіряти стандарти" і змусять розвалити всю конструкцію щоб отримати доступ до труби.

 

 

 

Можна сховати. Але спочатку треба узгодити проект. В мене була схожа ситуація, отвір вентиляції для колонки у санвузлі, бо колись там була встановлена колонка. Зараз так не можна, можна на кухні.

Тому приніс в контору майже готовий проект від мого дизайнера, з нього зробили проект для газконтори, за годину буквально.

Єдина умова була, щоби труба підіймалася до отвору, там щось чи 3см на метр, чи щось таке.

Встановив трубу з нержавійки, вмурували, зашили стельою. Все добре.

Потім треба акт від жеку, що вентиляція має тягу як треба.

Прийшов дядько, зробив виміри, акт пізніше забрав, чи він сам привіз, не памятаю.

 

Цей дядько сказав, що в зоні, де труба заходить в стіну, має бути доступ. Тобто треба робити лючок у стелі. Сажу трусити. Без цього він нічого не підпише. Пообіцяв, що майстри, як прийдуть знов, зроблять лючок. Вмовив. Можливо, так і буде.

 

Далі віддав проект і акт на узгодження в газконтору.

Через тиждень перша контора переварила газову трубу, щоби вона сховалася в шкаф.

Ще лічильник встановили безкоштовно.

І потім запустили колонку і конець історії.

 

До цього мене залякували, що проект і узгодження - це дуже дорого і довго, краще електричний бойлер поставити і не звязуватися з газом.

Я додатково і електричний поставив, хто зна...

 

Проект 800 гривень, узгодження 317, акт про тягу щось там 100 чи таке, не памятаю, за труби, що переварили щось типу 1000, ну там дісно якісна і потрібна робота зроблена.

Ще змусили купити датчик газу, 450 гривень наче. І два крани.

 

Треба попоїздити то в одну контору, то в іншу, то в жек. Але не страшно.

 

Щодо вирішення Вашої проблеми з точки зору гарного вигляду - я би обіграв як лофт, навіть зробивши акценти на трубах. Нічого путнього там не буде, якщо вся квартира 30м2, немає там місця щось ховати нормально. В мене просто стеля 3 метра висотою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей дядько сказав, що в зоні, де труба заходить в стіну, має бути доступ. Тобто треба робити лючок у стелі.

Дымоход колонки должен иметь сажетруску ниже входа в канал. У ТС-а она есть, тока при ремонте поставить покрасивше.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дымоход колонки должен иметь сажетруску ниже входа в канал. У ТС-а она есть, тока при ремонте поставить покрасивше.:)

 

Ну да, я к тому, что доступ к ней потребуют, поэтому лучше не закрывать наглухо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас трубы находятся в одной вертикальной плоскости. Перенесите их в горизонтальную и они без проблем спрячутся за фальшпотолком, который не придется сильно опускать.

 

Тут уже я не понял. :) Про какую плитку идет речь?

 

я не так зрозумів за фальшстелю. :)

я подумав про каркас і короб з гіпсокартону де буде невеликий виступ

типу як тут doido.ru/media/article/292/lage.jpg але на стелі.

 

загугливши про фальшстелю, я побачив, що зі стелі труби будуть виднітися (у місці їх проведення до шахти), а штучно занизити стелю не вийде, там прийдеться опускати на см 20 все, або ж вставляти трубу в стіну, або прийдеться робити каркас стіни.

можливо я знову не так зрозумів суть фальстелі як можна буде сховати на всі 100% труби які будуть йти по стелі і до шахти в стіні :)

 

Турбированная колонка на наружной стене - очень неплохое решение.

По проекту узнавайте у местных газовщиков.

Единственный минус, в морозы может замерзнуть теплообменник.

 

на жаль на вулиці поставити не вийде, тільки на кухні біля вікна

 

Від - понятие растяжимое. :) Если сумма приемлемая, есть смысл заниматься.

У нас местные царьки за изменение в проекте (тупо поменять котел/колонку на другой без изменения места и мощности) озвучивают від 10 кгрн.

може і так бути, але йти в те пекло прийдеться 100%, навіть за заміну газової колонки на нову газконтора хоче грошей за проект чи за ще щось там...

 

Встановив трубу з нержавійки, вмурували, зашили стельою. Все добре.

а є фото до та/або під час ремонту.

ну або хоча б як це зараз виглядає :) був би дуже вдячним за фото

 

Проект 800 гривень, узгодження 317, акт про тягу щось там 100 чи таке, не памятаю, за труби, що переварили щось типу 1000, ну там дісно якісна і потрібна робота зроблена.

Ще змусили купити датчик газу, 450 гривень наче. І два крани.

у Вас був макет від друга, у мене нема подібного проекту, чи попросять більше грошей за це газовщики?

 

Через тиждень перша контора переварила газову трубу, щоби вона сховалася в шкаф.

можна також фото як це зараз виглядає?)

 

Щодо вирішення Вашої проблеми з точки зору гарного вигляду - я би обіграв як лофт, навіть зробивши акценти на трубах.

 

за лофт думав, але боюся, що нормальний (навіть не преміум) лофт влетить в копійку, а я розраховую на трішки меншу суму :)

 

Нічого путнього там не буде, якщо вся квартира 30м2, немає там місця щось ховати нормально. В мене просто стеля 3 метра висотою.

от якраз маю 30м2, а у Вас теж така площа?

 

Дымоход колонки должен иметь сажетруску ниже входа в канал. У ТС-а она есть, тока при ремонте поставить покрасивше.:)

 

а я все думав, що то за Нарнія, а ось воно що :lol:

в турбінованій газовій колонкі теж потрібна така штука?

 

дивлюся на всі ці нюанси і все більше думаю над заміною на бойлер або ж заміну на турбіновану з виходом відходів на вулицю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

штучно занизити стелю не вийде, там прийдеться опускати на см 20 все,

При высоте потолков 2,50 м, опустить в ванной на 20 см нет вообще никакой проблемы.

Или хотите сказать, что короб на стене выглядит лучше?

 

934629169_.thumb.JPG.4145ef651dc3387a7d2edad82dc89409.JPG

 

на жаль на вулиці поставити не вийде, тільки на кухні біля вікна

Бинго! :)

турбінованій газовій колонкі теж потрібна така штука?

Нет.

думаю над заміною на бойлер або ж заміну на турбіновану з виходом відходів на вулицю.

Сходите в газконтору, потом станут ясны дальнейшие телодвижения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще лічильник встановили безкоштовно.

Может это причина, что сварочные работы вышли всего-навсего 1000грн?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может это причина, что сварочные работы вышли всего-навсего 1000грн?

 

Сами предложили этот счетчик. Там никакого не было раньше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...