Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекуператор на повітрообмін 200-400м3 тихий, +/-30ДБ.

eWolf

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

роблю вентиляцію собі в будинку, хочу придбати вентиляційну установку з рекуперацією. Оскільки є гарне місце для її встановлення на другому поверсі (комод між кімнатами), то маю собі на думці поставити її туди. Основна проблема яка мене турбує, це шум, так як хата дуже тиха, вночі рівень шуму ~25ДБ, відтак шукаю рішення з шумом в районі 30ДБ, якщо поставлю в комоді то в кімнатах чути не буде.

Обмін, приблизно 200м3 мені вистачить на 3-4 кімнати. Як варіант розглядаю поставити більш продуктивну установку і крутити на менших оборотах для досягнення меншого шуму.

Підкажіть хто знає тихі якісні установки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую, дійсно, треба запросити у виробників графіки звукового тиску в залежності від повітреобміну. Бо пишуть в рекламках невідомо що, а терба бачити як себе система поведе на різних оборотах.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Виносьте її в тех приміщення, бо між спальнями всеодно буде чути. Якщо ж нема техприміщення, то можтаж на віброопорах та 10см шумоізолюючої вати мали б нівелювати шум. Ну і не забувайте, щоб поставити глушники можливо навість на всі 4 патрубки і для цього має бути достатньо місця.

 

Я не бачив ПВП з рівнем шуму менше 35 дБ на відстані 3 м, що дуже голосно. Крім шуму самого присторою є ще вітрації повітропродів від турбулентності потоку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виносьте її в тех приміщення, бо між спальнями всеодно буде чути. Якщо ж нема техприміщення, то можтаж на віброопорах та 10см шумоізолюючої вати мали б нівелювати шум. Ну і не забувайте, щоб поставити глушники можливо навість на всі 4 патрубки і для цього має бути достатньо місця.

 

Я не бачив ПВП з рівнем шуму менше 35 дБ на відстані 3 м, що дуже голосно. Крім шуму самого присторою є ще вітрації повітропродів від турбулентності потоку.

 

Дякую, я вкінці кінців зупинився на точкових пристроях Zahnder.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...