Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Любителям пива

Bomzh28

Рекомендовані повідомлення

Мої дядьки, коли дізнавались, їхали за ним в сусідні села, і брали вже те що було. В Києві, пам'ятаю, коли воно з'являлось то черги були смертельні.

Мій вік, напевне, також значно менше вашого, і потрапив я вже на кінець "совєцького блага", і навіть я за тим зовсім не сумую. То було жахливо.

Зараз є можливість пити/варити значно смачніші та якісніші сорти пива :)

І я погоджусь з LITMANENko, я коли поглиблювався в питанні пивоваріння, зустрічав моменти коли в технологічні процеси виробництва вносились корективи раціоналізаторства навіть з досягненням економій сотих відсотка! І за це платили великі премії.

Про пивоварку яка у вас була я так і підозрював - вона мало має відношення до пивоваріння. Немає там розуміння з чого ж воно робиться.

 

Добавлено через 7 минут

А за каструлю не знав. ))

Якось так :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В буфете райкома?

Сарказм?

дык, он неуместен, потому как повыше. :D

Но и кроме того, извините, чай не в лесу жил, а среди людей, если ты не жлоб и нескучный человек они к тебе сами потянутся.

В магазины Вино не стоял в очередях даже в сухой закон.

И гастрономах тоже работали люди, в Центральном так вообще замечательные.

Не пойму в чём проблема?

Вам доставалось прокисшее, не очень свежее?

В таком случае надо было отказаться и не пить, я так и делал. )

... потрапив я вже на кінець "совєцького блага", і навіть я за тим зовсім не сумую. То було жахливо.

Якийсь час малим жив в селі і про те, що пряники та м'ятні цукерки, якщо пам'ятаєте такі циліндрики, що вони насправді не тверді! ))).

так, це було, але прийшов час коли став щось заробляти, та і студентом на Петрівці також легко можно було заробити 10крб розвантажуючи вночі вагони.

так, спина й досі згадує ті часи, але ж під лежачий камінь... )

 

Тільки не подумайте, що я за ті часи, боронь боже!!!

Лише про натурпродукти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене трішки здивувало коли побачив як газують крафтове пиво.

Мені наливали прямо з 350літрового чана. Але при цьому поруч стояв балон з вуглекислотою, а заливали за тим же принципом що й з кегів в пивнушках пляшки наповнюють. Саме гірше, що перестарались з газом, й вбили смак. Газ забивав всі смаки.

 

До речі вуглекислота вносилась в чан ще й на етапі виробництва. Здається під час охолодження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось тут не те. Або ви не так зрозуміли або то була бутафорія. Для карбонізації пива потрібен час, так як СО2 не розчиняється миттєво у рідині, особливо теплій.

Мені відомо три способи карбонізації - вторинне бродіння, бродіння під тиском та штучне з балону.

В чанах зазвичай не зброжують пиво бо є високий ризик зараження. Хоча я був на таких пивоварнях в Чехії. Але то скоріше екзотика для туристів. Вносити вуглекислий газ під час бродіння немає сенсу, він там і так є в процесі бродіння.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не бутафорія.

Я обслуговую нову пивоварню. Вони тільки запускаються. Приміщення закінчують обладнання завозять. Але пробні партії вже варять для обкатки рецептів. Його не продають а самі дегустують.

Можливо мені пивовар не хотів розповідати для чого й в який момент дається СО2 але те що балон підєднаний до танка в якому охолоджується пиво то факт. В пляшку мені наливали на моїх очах. Газ там теж був.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно провести маленьке опитування?)) Ось те що є в вільному продажі в супермаркеті, магазині що кому найбільше подобається))

От мені наприклад ось таке - Пиво 1л 5,5% темне нефільтроване неосвітлене пастеризоване Butautu dvaro. Продають в Новусі. Ціна за 1л 90гр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NEWCASTLE brown очень даже))) гривен 45 за 0,33, в Харькове в Восторге можно купить.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Умань жигулівське

Микулин медове чи тернове поле. Опілля.

Якщо з того що є взагалі всюди то перша приватна. Бочкове.

Це ті сорти які є в більшості магазинів.

Є цікавіші сорти але толку писати якщо вони тільки в декількох місцях є.;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що є в вільному продажі в супермаркеті, магазині що кому найбільше подобається))

 

В Варусе немецкое желтое ЭКЮ за 15.99. Берите сразу упаковку, чтоб не бегать за добавкой. Другие подобные немецкие показались малоинтересными. gotoshop.ua/kiev/shops/varus/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю ваш возраст, но судя по высказыванию не очень большой. (уже завидую)

Могу сказать одно и вы завидуйте молча! )

 

Спасибо, но пионером успел побыть))

 

Пива сейчас валом, в отличии от совка.

Арсенал и десант не предлагаю конечно, это моча для алкашей.

А так микулинецкое, умань, ппб, сангушко, проскуривське и еще десятки сортов, не говоря про чешское (ненавижу пильснер), немецкое, бельгийское и даже японское))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всё вами перечисленное такое же пиво как Коблево вино.

А если оно пиво то сосиски мясо. ))

Может где-то кто-то и варит для себя по месту настоящее, не приходилось отведать.

Бровархофф, пивная дума и тд бутафория!

А вопрос нравится вкус, не нравится вкус к делу не относится.

Я вот молоко с магазина пить могу, а коровье нет.

Любое настоящее пиво стоит денег которые не каждый захочет выложить, а стоять оно не может.

Та же Велика Круча стоит 115грн за 1.5л, а по причине замены солода и хмеля качество сильно упало.

Производя пиво с 1994г хозяин не льёт в кеги или бутылки и даже в его отельном комплексе, что за 1.5 км этого пива нет.

Вопрос сохранности на первом месте.

 

Спасибо, но пионером успел побыть))

О, то вже не юноша! :beer:

Но я даже дважды пионэр! :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всё вами перечисленное такое же пиво как Коблево вино.

 

Еще один холливар))

Сухое натуральное вино, не является экзотикой, и может стоить недорого.

В Европе цены стартуют чуть ли не с 1.5-2 евро за бутылку.

Вопрос во вкусе (я его почти не пью)

 

Не ищите черную кошку там где её нет))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я пью!

Сухое вино стоит недорого, но полюбопытствуйте хотя бы за то же Каберне.

Его цена будет зависеть от того с какого винограда оно сделано, на каком оборудовании, в какой таре и тд.

бутылка Каберне Колонист стоила от 65грн при курсе 8грн/$ и до 450грн/бут и это при цене Тарапаки в 46 грн

Правда, то было раньше, сейчас и они льют бодягу. (((

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И при СССР докторская колбаса была настоящей и небо голубее и трава зеленее

За Колонист, недавно сомелье подтвердил моё позитивное мнение о его качестве

На заводе Шабо, сам был, конечно туристам показывают демо, но виноградники вокруг неимоверные, французы денег туда вложили и обучали персонал, вина там такие купил, что и близко в магазах не видел

Так что можем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какое именно вино, красное сухое? Осталось?

За Колонист, недавно сомелье подтвердил моё позитивное мнение о его качестве...

давайте посмеюсь над аргументом.

Потреблял Колонист около 10 лет, тогда его в магазинах было не купить.

Всем хвалил и рекомендовал, но!

В последние годы что-то не то с ним.

Когда ты регулярно берёшь одни и те же вина то согласитесь, вкус остаётся в памяти, а тут...

В этом году на рыбалке протестили и я выпал в осадок - такое же барахло как в магазине.

А я ещё думаю как же так? почему оно появилось в супермаркетах?

 

позже сброшу видео нашего "экспресс-анализа"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, к сведению, виноград с одной и той же лозы в разные годы имеет несколько отличный вкус, на что влияют не только метеофакторы

я уже не говорю о новых кустах, что за десятилетия посажены, взамен тех

мне колонист как и прежде нравится:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...