Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Здача будинку в експлуатацію в м.Рівне

yaik

Рекомендовані повідомлення

Хочу поділитись досвідом здачі в експлуатації будинку ( частини) після реконструкції .

Коли вирішите що досить будувати і вже потрібно узаконити ваш "шедевр" ( стіни та дах є, вікна , двері також , поштукатурено )

потрібно :

1. замовити технічну інвентаризацію в БТІ ( можна на Шевченка,45 або зараз є декілька приватних БТІ, я замовляв в приватника 600-800 грн.

2.заповнити декларацію про готовність обєкту та здати в ДАБК ( вул.16 липня )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здавав 20.12.13 , повернули 10.01.14 р

Дякую,це минулорічна подача

цікавить ,як справи відбуваються в цьому році...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

після отримання декларації необхідно повідомити міську раду і пожежників в семидений термін:o про здачу будинку в експлуатацію ( лякають штрафами більш 1000 грн.) Зразок заяви в міськраді канцелярії , в пожежників також, копії декларації потрібно прикладати .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А садовий будинок Біла криниця також це треба робити? І якщо не робити, що міняється?

Просто зараз живемо, поки свій зводимо, в товариша в будинку під Рівне який не здавався ще в експлуатацію. Ну є все що треба, та й ладно.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здавати будинок в експлуатацію необхідно для оформлення права власності на дане майно з можливістю подальшого продажу , дарування ,

передачу у спадок та інше.

Без даного оформлення ви створите проблеми для ваших нащадків , як то кажуть " танцював , танцював , але не вклонився". На мою думку , якщо зумів побудувати то потрібно й оформити це належним чином. Чим далі відкладати цю проблему тим тяжче буде провести оформлення.

 

А тим часом побувавши в реєстраційній службі вул. Шевченка,45 (вхід з боку МБТІ ) дізнався що необхідно , крім існуючих документів ще:( :

1 . Довідку з архітектури ( Лермонтова 6 тел. приймальні 22-34-64 ) про присвоєння/ підтвердження адреси. Так як в мене реконструкція і адреса вже фактично була, написав заяву та приклав копію техпаспорта і свідоцтва на власність.

2. Довідку з ДЗК про земельну ділянку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Підніму темку.

Доброго дня. Запитання до yaik - чи отримали вже свідоцтво про право власності, та чи були ще якість "підводні каміння"?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вчора теж отримав декларацію. Сьогодні відвіз повідомлення пожежникам, завтра поїду в сільраду, потім все потрібно здавати на Відінську. А там вже побачимо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свідоцтва поки не отримав , зараз цим займаюсь . В мене була реконструкція будинку з добудовою є певні особливості. З вівторка буде друга спроба здати документи на реєстрацію по результатам відпишусь.

В реєстраційну службу потрібно :

1. декларацію про здачу + копію,

2. документи на землю + нотаріальну копію,

3. техпаспорт на будинок + копія завірена БТІ

3. в мене реконструкція значить право власності на реконстр. частну ( нот. копію)+ дозвіл співвласників на реконстр.

4. копію паспорту + ідент. код копія .

5 . Довідку з архітектури ( Лермонтова 6 тел. приймальні 22-34-64 ) про присвоєння/ підтвердження адреси. Так як в мене реконструкція і адреса вже фактично була, написав заяву та приклав копію техпаспорта і свідоцтва на власність.

6. Довідку з ДЗК про земельну ділянку.

заповнюєте заяву і якщо все норм. через 10 днів отримуєте свідоцтво :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую.

А що за довідка з ДЗК? Як вона виглядає?

10 днів? Ви впевнені? Мені казали від півроку до року. Сьогодні поїду подивлюся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую.

А що за довідка з ДЗК? Як вона виглядає?

10 днів? Ви впевнені? Мені казали від півроку до року. Сьогодні поїду подивлюся.

 

Правильно називається витяг з Державного земельного кадастру про зем. ділянку ( це у випадку коли в акті на землю не вказано кадастровий номер). Якщо кадастровий номер є то довідка не потрібна .

По термінам - сьогодні здав пакет документів, обіцяють на слідуючий вівторок.... орієнтовно.

І ще треба сплатить за витяг і держмито десь 250 грн за все.

Змінено користувачем yaik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Отримав свідоцтво на право власності на протязі 10 днів з дня здачі документів , як і обіцяли ..До речі зразок декларації з того часу помінявся і краще скачувати звідси (ссылка устарела)

всім удачі :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
також рішив здавати будинок в експлуатацію. Зараз роблю технічний паспорт. Далі буду писати що і як.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Хтось пише ще в цю тему?

 

В буд паспорті в мене не вказано підвалу.

Будова 120 м кв. приватний будиночок.

Якщо я зроблю підвал 20 м кв, як уникнути проблем при здачі в експл чи то допускається?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Хтось пише ще в цю тему?

 

В буд паспорті в мене не вказано підвалу.

Будова 120 м кв. приватний будиночок.

Якщо я зроблю підвал 20 м кв, як уникнути проблем при здачі в експл чи то допускається?

 

Наскільки мені відомо підвал не входить в загальну площу будівлі.

Обраховується лише надземна частина . Почитайте інструкцію про порядок проведення технічної інвентаризації zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0582-01

Також напевно варто проконсультуватись в БТІ .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...