Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Laminat-Parket.net

Djentelmen

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчане. Не витрачайте свій час.

Нижче коментар, щодо відвідування розрекламованого "салону" від одного мого Замовника (його допис я обіцяв поширити):

 

"Шановні власники "Laminat-Parket.net", як ви вважаєте, ваш сайт є? ціни -є? адреси салонів-магазинів - є? (Щоправда на Оболонь у Метрополіс - не "добився" телефоном.)

Історія проста. Пів дня телефонував, але ніхто так і не підняв слухавку, тому вирішив поїхати в салон та місці визначитися із замовленням. Зустрів мене не в салоні, а на задвірках метрополісу биковатого вигляду продавець, котрий зразу зауважив, що на сайті ціни не є дійсними, а всі питання - в центральний офіс і весь цей час продовжував спілкуватися по своєму мобільному. Коли я попросив консультації щодо паркетних досок з нижнього цінового діапазону, то отримав відповідь, що ціни від 730 грн. Все! Після цього ваш консультант повернувся до своєї важливої розмови мобільним, а я "попротискувався" серед зразків просто пішов. Вам взагалі покупці потрібні? Вимушений констатувати, що ні. Наразі, дякую за витрачений мій час та бензин, але мабуть я не ваш замовник. Скажу більше - поширюватиму свій негатив про відвідання "закутка із зразками дощечок" у Метрополісі. Ваш борг складає 200 грн. на пальне та плюс 400 грн. за дві години витраченого мною часу. Розумію, що на своєму форумі "потрете" цей допис, але матимете його дублікат на інших інтернет-ресурсах."

 

Будьте обережні. Бережіть свій час.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже хотел как-то к ним заехать в салон на позняках. Вызваливал, дозвонился, сказали ехать. Пока нашел где они, отыскал магазин, а там закрыто, оказалось что магазин работает не всегда, а по телефону "забыли" упомянуть о том что не работают.

Наверное денег у них слишком много что покупатели не нужны.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...