Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обустройство крыши

Yurilo

Рекомендовані повідомлення

Добрый вечер формунчане!

У меня вопросик мне сделали крышу с покрытием битумной черепицы, но внутри помещения выглядвают гвозди, по этим гвоздям затикает (заходит) конденсат и некоторые гвозди поржавели, я закрыл пленкой и успел разместить четыре куска ваты, когда я отогнул через неделю потекла вода(

Появилась идея обрезать гвозди и зашпаклевать шпаклевокой для дерева, так же есть мнение что нельзя так делать (черепица может отвалиться на крыше). Подскажите как быть с этими гвоздями. Сразу прошу прощения за ошибки и не правильное написание технических слов!

ХЕЛП ПЛИЗ!

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер формунчане!

У меня вопросик мне сделали крышу с покрытием битумной черепицы, но внутри помещения выглядвают гвозди, по этим гвоздям затикает (заходит) конденсат и некоторые гвозди поржавели, я закрыл пленкой и успел разместить четыре куска ваты, когда я отогнул через неделю потекла вода(

Появилась идея обрезать гвозди и зашпаклевать шпаклевокой для дерева, так же есть мнение что нельзя так делать (черепица может отвалиться на крыше). Подскажите как быть с этими гвоздями. Сразу прошу прощения за ошибки и не правильное написание технических слов!

ХЕЛП ПЛИЗ!

:flag1:

 

Извечный вопрос - может не нужно было экономить на строителях и продавце кровельного пирога? Ж-) Потому что просто даже не знаю как помочь, хочется искренне но сложно - пришлите фото - что и где вы закрыли пленкой и куда приложили утеплитель и что потекло? и где и как?и что может отваливаться и где? Подробный фотоотчет нужен. И где те кто все это "забивал"? как насчет гарантии от кровельщиков? Есть ли связь, договор и тд? и что вам рекомендовал продавец? кто такой? есть ли гарантия на материалы? спецификация? инструкция по монтажу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю в даному випадку цвяхи просто є мостиками холоду і відповідно на них конденсується волога з повітря горища(бо вони є самими холодними об'єктами на горищі). Після того, як ви повністю змонтуєте утеплювач та зашиєте його паробар'єром доступу вологи до цвяхів не буде і вони не будуть іржавіти. Обрізання цвяхів погана ідея, бо ви ліквідуєте запас довжини цвяха і цим самим послаблюєте кріплення черепиці до основи. Звичайно у всій цій ситуації треба виключити пряме протікання води через місця забивання цвяхів,бо якщо це так, то навіть коли ви пообрізаєте виступаючі частини та позашпакльовуєте все, у вас все одно буде намокати OSB-плита до якої прибита черепиця, і з часом почнеться її руйнування
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю в даному випадку цвяхи просто є мостиками холоду і відповідно на них конденсується волога з повітря горища(бо вони є самими холодними об'єктами на горищі). Після того, як ви повністю змонтуєте утеплювач та зашиєте його паробар'єром доступу вологи до цвяхів не буде і вони не будуть іржавіти. Обрізання цвяхів погана ідея, бо ви ліквідуєте запас довжини цвяха і цим самим послаблюєте кріплення черепиці до основи. Звичайно у всій цій ситуації треба виключити пряме протікання води через місця забивання цвяхів,бо якщо це так, то навіть коли ви пообрізаєте виступаючі частини та позашпакльовуєте все, у вас все одно буде намокати OSB-плита до якої прибита черепиця, і з часом почнеться її руйнування

 

Как? Поясните все-таки что там вылазить в принципе должно?

Во-вторых, c чего бы не быть перепаду температуры сверху и снизу? Спорим конденсат все равно будет?

kreplinie.png.efdc3d8780fce845691c02763bec4cf1.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как? Поясните все-таки что там вылазить в принципе должно?

Во-вторых, c чего бы не быть перепаду температуры сверху и снизу? Спорим конденсат все равно будет?

 

Ну якщо я вірно зрозумів задум ТС, то він хоче обрізати цвяхи "запідлице" з ОСБ (мал 1), та зашпаклювати це місце (мал 2). Я думаю з часом (через 5-10 років) цвяхи можуть трохи повилазити (перепади температур, різні коефіцієнти розширення металу та дерева, вітрова нагрузка) (мал 3 та 4), що у випадку обрізаних цвяхів може бути проблемою, бо допустимо при товщині ОСБ 10 мм (умовно), якщо цвях вилізе на 2 мм, то площа контакту його з ОСБ, а відповідно і сила тертя, яка тримає його, зменшиться на 20%, і далі йому буде легше випасти повністю. Всі роздуми ІМХО:)

 

Що стосується конденсату, то наскільки я розумію принципи утеплення, точка роси повинна бути в шарі утеплювача, тому конденсації вологи в районі зовнішньої поверхні утеплювача (там де будуть цвяхи) не повинно бути

 

mizol.ua/media/userfiles/Articles/krovli/krovelnuu_pirog_2.jpg

приклад утеплення даху. Цвяхи знаходяться в повітряному прошарку (між ОСБ та гідроізоляцією), який повинен вентилюватись

2144969954_.JPG.c5787edac7704234f6f0ca0654a99bd8.JPG

Змінено користувачем Maryan_bhfz
додаткова інформація
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самое главное, что бы прямых протечек не было, а с конденсатом можно справится. Он образуется на всех кровлях, где то меньше где то больше.

У Вас не конденсатный материал кровельного покрытия. Гвоздь из металла (Капитан очевидность)))... у него на роду написано конденсировать)))

Когда хорошо утеплитесь и начнете топить дом в подкровельном пространстве будет воздушная тяга которая при возникновении конденсатов будет сразу выдувать возникшую влагу. Это процесс... Хотя я сомневаюсь что после утепления там вообще что то будет образовываться.

И не забыть качественно организовать вентиляцию подкровельного пространства.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...