Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

довре 2180

оп-ля

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые, форумчане!

имею довре 2180. Этой зимой отапливали 32м2. Хватало. Но она пока не облицована и хотела разводку тепла, через стену спальня 12м2 и на второй мансардный этаж 52м2 Но, приезжали друзья к мужу на день рожденье и стали говорить, что разводка тепла до задницы. Типа у них так было сделано не имело успеха, они разобрали и просто сделали обогрев одной комнаты. Почему пишу: тем много. Но все спрашивают об обустройстве или. Но никто не отписался как здорово им теперь обогреваться, что не зря потрачены средства и силы.

Стоит делать воздухоотводы?

И если да, то на эту площадь дров нужно соизмеримо больше запасать?

Заранее благодарю!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Маю топку Dovre 2180CBS, в шамотному порталі з розводкою теплого повітря по всім кімнатам. Площа будинку 126 кв.м. , на першому поверсі кабінет і велика кухня студія, де і стоїть топка. На другому дві спальні. По всім кімнатам іде розводка рукавів з порталу. Зразу скажу, що подача тепла в кабінет було помилкою, відстань біля 9 метрів і 4 поворота і вихід вниз, звісно при таких умовах тепло майже не йде туда. А ось з другим поверхом все красиво, якщо в дитячій 7 -8 метрів рукава і 3 коліна то тепло йде не дуже сильно, то в спальні, яка прямо над каміном і де пряма труба 1.5 метра, гаряче повітря так дує, що біля решітки руку затримати на довго не можливо. В студії звісно теж дуже комфортно, навіть жарко. Топка стоїть в порталі з шамотної цегли, це дозволяє аккумулювати тепло і повільно потім віддавати, коли вогонь вже погас. В вашому варіанті, цілком реально отопить ваш будинок, рукав за стіну і пряма труба вверх на мансардний поверх. По дровах все залежить від баготьох факторів, на скільки утеплений будинок, яке ще є опалення і як часто ви будете топить. Грубо кажучи скільки кіловат енергії вам потрібно для опалення будинку, стільки дрів і треба буде спвлить. Але я вам скажу так, на етапі будівництва, коли ще не підвів газ, при температурі на вулиці біля 0, я опалював будинок однією топкою, невелика закладка щоб розігріть і ще одна біля 80% загрука і виставляв на режим довгого горіння - при протопці раз в день в мене в приміщенні через жобу було 15 градусів, якщо получалось топить зранку і ввечері то впевнено можна було тримать 20 градусів. Зараз я з нею просто еуономлю. В мене в кожній кімнаті термостати, які перекривають опалення при певній температурі, тому я ввечері , для задоволення роблю закладку 4-5 кг дрів, десь 35% від місця в каміні, гріємось, дивимся на вогонь, в цей час опалення в будинку вимикається. В мене за минулу зиму, за місяць більше 200 м.куб. газу не використовувалось, люди в 2х кімнатних квартирах більше платять за опалення. Якщо будуть питання то пишіть.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...