Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Крепление стального радиатора к утепленной стене

Olgerd72

Рекомендовані повідомлення

Всем доброго дня . Подскажите пожалуйста присоединяем балкон к кухне . Стенку парапета балкона планируем утеплить пенобоардом 100мм , затем будет осб плита 10мм.и гипсокартон 12.5мм. Как лучше на такую конструкцию прикрепить стальной радиатор размерами 1400 на 300? Штатного крепления достаточно или не выдержит?

124787_1.jpeg.2a7800ac6003e40e08753a7d2455432f.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каркас під ОСБ чи гіпсокартон якийсь планується? Передбачте там закладні під радіатор. Без закладних особисто я б не чіпляв. Якщо без каркасу - докупіть до кріплень (їх 2 чи 3?) ще стільки ж і чіпляйте (так зменшите навантаження на кожну точку кріплення). Але, знов-таки, це залежить від того, наскільки надійно буде закріплено ОСБ-гіпсокартон.

ІМХО надійний і найдорожчий варіант - кріплення-"ніжки"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каркас під ОСБ чи гіпсокартон якийсь планується? Передбачте там закладні під радіатор. Без закладних особисто я б не чіпляв. Якщо без каркасу - докупіть до кріплень (їх 2 чи 3?) ще стільки ж і чіпляйте (так зменшите навантаження на кожну точку кріплення). Але, знов-таки, це залежить від того, наскільки надійно буде закріплено ОСБ-гіпсокартон.

ІМХО надійний і найдорожчий варіант - кріплення-"ніжки"

Как я понял мастера будет какой то каркас профили закупали для гипсокартонных работ . Вариант с ножками рассматривали но пока думаем на стену как то красивее получается чем с ножками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...