Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Державна програма " Власний дім"

Mlyki

Рекомендовані повідомлення

Планую будувати будинок в селі, дізнався про державну програму Власний дім, в обл. центрі є фонд який спільно з місцевими органами самоврядування кредитують будівництво будинку, а саме протягом 2 років від підписання договору мають нарахувати 300тис.грн. на матеріали, із відповідною звітністю (квитанціі) про те що робиться і як, через 2 роки людина має здати будинок в експлуатацію і почати сплачувати кредит під 3% річних. Заставою йде земля на якій будується дім, хто що думає чи знає за цю програму і чи можна вірити вірити державі?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і чи можна вірити вірити державі?

:lol:

Можно, но осторожно. Сорри за флуд. Интересно (ничего не видел и не слышал). Подпишусь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ротягом 2 років від підписання договору мають нарахувати 300тис.грн. на матеріали,

Это очень мало.

 

і чи можна вірити вірити державі?

Ни в коем случае.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можливо мова йде про цей фонд

 

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

www.molod-kredit.gov.ua/

 

?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можливо мова йде про цей фонд

 

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

www.molod-kredit.gov.ua/

 

?

 

Имел с ними дело с 2002 по 2007 годы по Одесской обл.. Суммы давали маленькие. Дают не деньгами (как обещают), а стройматериалами через свои фирмы и по своей цене. И не когда вам нужно, а когда им удобно. И в количестве которое есть, а не которое нужно по проекту.

Куча времени и бумаг на оформление, а в результате хорошо только чиновникам фонда.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

через свои фирмы и по своей цене. И не когда вам нужно, а когда им удобно

 

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

получается это фонд сприяння своим бизнесменам , а не молодіжному житловому будівництву

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені обітцяють гроші, говорив з людиною яка побудувала дім 3 роки назад, говорить що програма нормальна і діє, погашає кредит 1 раз в квартал, 4 рази в рік, не так напряжно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені обітцяють гроші, говорив з людиною яка побудувала дім 3 роки назад, говорить що програма нормальна і діє, погашає кредит 1 раз в квартал, 4 рази в рік, не так напряжно.

попробуйте - раскажете

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Оформив кредит на 300тис.грн. Термін кредитування 2 роки, після я маю здати будинок в експлуатацію і розбивають кредит на 13 років і починаю сплачувати. Оформлення обійшлося 6000грн., пройшло 8 роб днів на рахунку 0. Чекаю.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Процедура довга, зібрати купу довідок , потім рішення районноі адміністраціі про надання кредиту аж після цього Оцінка землі як заставного майна і договір з фондом. Умови 3%річних, платиться що кварталу, з правом достроково погасити.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а на достройку(взял бы кредит на чистовую + мебель) дома возможно взять?

 

Добавлено через 10 минут

Оформив кредит на 300тис.грн. Термін кредитування 2 роки, після я маю здати будинок в експлуатацію і розбивають кредит на 13 років і починаю сплачувати. Оформлення обійшлося 6000грн., пройшло 8 роб днів на рахунку 0. Чекаю.

 

Учитывая ваш первый пост в мае, то не такая и долгая процедура.

Можете подробней описать с чего начать, какие документы требуются, что обещают, как вообще будет проходить начисление этих самых кредитных средств, в каком банке, ну и может есть ссылка на установу, кто это даёт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ідете в обласний фонд будівництва на селі і там все розпишуть, скажуть чи ви підходите під програму і що робити дальше. Нарахування має відбуватись при наявності коштів на мій рахунок в державному банку.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Грошей не дають футболять мене в райдержадміністрацію щоб вони спочатку дали, за 6міс. перевели 25тис.грн. в договорі пише термін кредитування 2 роки, якщо відсутні кошти термін може продовжитися, чач від часу дзвоню у фонд нагадую про себе, покищо толку мало.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грошей не дають футболять мене в райдержадміністрацію щоб вони спочатку дали, за 6міс. перевели 25тис.грн. в договорі пише термін кредитування 2 роки, якщо відсутні кошти термін може продовжитися, чач від часу дзвоню у фонд нагадую про себе, покищо толку мало.

 

25 тыс в этом деле хватит только фундамент под летнюю кухню залить .

 

да и 300 тыс если честно - крохи .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, 300 тис якщо б вони були цього року то ще щось можна зробити, а якщо ні то моя будова розтягнеться на роки
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось що зроблено за період червень-грудень 2016року.:160 м.дренажу, підвал з каменю площею 40м2, 1поверх 115м2 і 2 поверх 40м2, (в даний час доробляю перестінки з дерева і утепляю).Перекриття утеплено 25-30см.мінвати , перестінки 2 пов.які між холодним горищем і жилими кімнатами 15см.вати в даний час.

IMG_20170105_123159.thumb.jpg.e2a246deb6d2544611cb758d6b323c9c.jpg

IMG_20161224_154645.thumb.jpg.7726618d6e8aa3fe77f8a9d76c53781e.jpg

IMG_20161207_124328.thumb.jpg.50251910b6c05a008e7635b7c470fb72.jpg

IMG_20161205_161635.thumb.jpg.aa89a4c35e680543031e18e455405ef1.jpg

IMG_20160519_203353.thumb.jpg.91d9a6a874b438d821228568a0dd54e4.jpg

IMG_20160518_204651.thumb.jpg.11eae37cc682447782fba982ddfe6ab9.jpg

IMG_20160518_170011.thumb.jpg.6049c0f643c29c7959db223d237493ab.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, 300 тис якщо б вони були цього року то ще щось можна зробити, а якщо ні то моя будова розтягнеться на роки

 

я надеюсь что вам хватит . мне фундамент обошелся в 3 тыс , если бы был бы под ключ , то тыс 7 , на форуме делали аналогичный но другой конструкции за 25 ...

 

это все в долларах ...

 

электрика в 2 тыс , и это недорого .

 

просто очень соизмеряйте силы . реально эта цифра на что-то не более 50 кв м .

 

Добавлено через 46 секунд

Ось що зроблено за період червень-грудень 2016року.:160 м.дренажу, підвал з каменю площею 40м2, 1поверх 115м2 і 2 поверх 40м2, (в даний час доробляю перестінки з дерева і утепляю).Перекриття утеплено 25-30см.мінвати , перестінки 2 пов.які між холодним горищем і жилими кімнатами 15см.вати в даний час.

 

прекрасно сделано с учетом ограниченных ресурсов .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Процедура довга, зібрати купу довідок , потім рішення районноі адміністраціі про надання кредиту аж після цього Оцінка землі як заставного майна і договір з фондом.

Это все занимает до месяца времени, зная шо где и как.

Грошей не дають футболять мене в райдержадміністрацію

ничего за 10 лет не изменилось.

ждут отката, потом пойдут начисления.

без отката начнут настойчиво предлагать стройматериалы, по схеме шо я ранее описывал.

проходил это и с откатом и без.

25 тыс в этом деле хватит только фундамент под летнюю кухню залить .

 

да и 300 тыс если честно - крохи .

этот фонд не строит жилье, а только частично финансово помогает в строительстве.

 

П.С. У Вас хорошие фотки для отчета о результатах деятельности фонда. Потом дадут часть денег и пропиарят свою деятельность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грошей не дають футболять мене в райдержадміністрацію щоб вони спочатку дали, за 6міс. перевели 25тис.грн. в договорі пише термін кредитування 2 роки, якщо відсутні кошти термін може продовжитися, чач від часу дзвоню у фонд нагадую про себе, покищо толку мало.

зрозумів, на сьогодні з цим курсом 300 тис вже мало)),вони нічого не кажуть за це? а що повинна дати райдержадміністрація? ви вже щось зробили на ці 25 тис.грн.,вони котролювали? ще питання - ви, як за правилами, живете в селі, працюєте там, чи може є якісь нюанси з правилами? Дякую

 

Добавлено через 15 минут

Ось що зроблено за період червень-грудень 2016року.:160 м.дренажу, підвал з каменю площею 40м2, 1поверх 115м2 і 2 поверх 40м2, (в даний час доробляю перестінки з дерева і утепляю).Перекриття утеплено 25-30см.мінвати , перестінки 2 пов.які між холодним горищем і жилими кімнатами 15см.вати в даний час.

 

Побачив фотки, але я щось не зрозумів, це за які гроші побудовано? Ви ж сказали що не дають?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жити і працювати в межах району, дали 5 тис. Приїхали фотографувати що зроблено, в даний час є квитанцій на 260тис. От грошей не дають, сказали при оформленні що Ви будуйте за свої ами потрошки вам допоможемо. Райдерж. закладає в бюджет гроші на програму, в районі таких як я 5 чол. У фонді говорять що район заклав 15тис. На 2017 р. буду йти питати чи правда.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...