Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Новая металлочерепица VENECJA

Expert

Рекомендовані повідомлення

А хто штампував листову? Як Ви перевіряли, чи якісне штампування?

 

Пока только жду ее. Штампует завод Руукки в Киеве. Проверять буду на отсутствие повреждений когда приедет. Качество штамповки не знаю как проверить, поверю на слово))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи можна купити безпосередньо на регіональному складі, чи мус в ділера?

Как повезёт.

Дилеры, как правило, более сговорчивы на скидки

 

Добавлено через 2 минуты

І ще питання (щоб два рази не вставати): Вирішив брати модульну, бо будуватиму чотирискатний дах і десь прочитав, що так менше буде залишків. Чи то мені так лише виглядає ?

Явное преимущество модульной в случае, когда помимо вальм (рёбер) есть ещё и ендовы. Тогда обрезок с ребра летит в ендову.

В остальных случаях, на просто вальмовой крыша отходность почти такая же как и у листовой.

 

Другое дело, что у Финнеры такой вид, который (как на мой вкус) более красивый, чем у листовой.

 

Добавлено через 58 секунд

А хто штампував листову? Як Ви перевіряли, чи якісне штампування?

Конкретно у листовых моделей руукки очень хорошие штампы и геометрия. При правильной укладке нахлёстов листов не видно

 

Добавлено через 1 минуту

Проверять буду на отсутствие повреждений когда приедет.

Повреждения можно легко нанести при неправильной разгрузке, если брать листы в неположенном месте. Так же геометрию можно испортить если листы сгибать или скручивать. За работниками нужно следить и требовать, чтобы лист при разгрузке и подъёме максимально сохранял плоское положение

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мдяяя... Спеціально сходив у спеціалізований магазин, що торгує металочерепицею. Фінерра - 300 грн за м2. Мало мені бітів у голову від металочерепиці - тепер мушу ще й про глиняну черепицю все те саме вивчати. А що робити :unknown:?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нє-а - глину не можна, бо хочу зробити півтораметровий звіс даху над балконом. Треба буде якась надміцна основа, отож вертаюся до МЧ.

 

Дилер запропонував:

 

Якісні виробники, яких можемо Вам запропонувати у класичній хвилі - Діамант.

Тісен Круп Кристал - 219грн.

Італія 3Д - 183грн.

Німеччина матовий - 173грн.

Вестальпін (Австрія) - 180грн.

 

Порадьте щось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вестальпін (Австрія)купував у Львові,монтажники нахвалювали постійно,другий рік поки на хаті,все добре.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...