Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гідробар"єр на коньку

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Изначальный ответ из-за обсуждений тонкостей не изменился - резать, ширина контура - 10 см., вне зависисости от того, гидроизоляционная пленка у Вас или супердиффузионная мембрана

 

дошел до утепления мансарды, будет холодный треугольник.

к сожалению в фронтонах не заложены вент отверстия, фасад сделан, бить никто ничего уже не будет.

 

итак - пирог такой: БЧ, подкладочный ковер, осб, опалубка, контробрешетка, мембрана дельта, стропила.

мембрана перекинута через конек.

аэраторы есть - по 2 штуки на скате.

сам конек сверху заклеен наглухо.

по вент зазору ветер гуляет хорошо.

вопрос - какого размера собственно делать разрез мембраны в коньке? просто прорезь? вырезать полоску в 2-5 или 10 см как сказано выше, если я верно понял?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дошел до утепления мансарды, будет холодный треугольник.

к сожалению в фронтонах не заложены вент отверстия, фасад сделан, бить никто ничего уже не будет.

 

итак - пирог такой: БЧ, подкладочный ковер, осб, опалубка, контробрешетка, мембрана дельта, стропила.

мембрана перекинута через конек.

аэраторы есть - по 2 штуки на скате.

сам конек сверху заклеен наглухо.

по вент зазору ветер гуляет хорошо.

вопрос - какого размера собственно делать разрез мембраны в коньке? просто прорезь? вырезать полоску в 2-5 или 10 см как сказано выше, если я верно понял?

 

прямо на ваш вопрос отвечает непосредственно Дельта вот так: www.doerken.com/media/docs/ru/35-zeichnungen/4/LWF-FV02-02-PT.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прямо на ваш вопрос отвечает непосредственно Дельта вот так

 

картинку видел эту, в ней вент конек использован, у меня же аэраторы, которые на полметра ниже конька по скату.

товарищи работники просят пальцем им ткнуть какого размера дырку резать в мембране.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100мм в коньке между скатами... Вытягивать будет нормально в аэратор из холодной зоны чердака.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Перечитав тему, поспілкувався з даховиками і заплутався.

 

Маю чотирискатний дах 10*14, коньок десь 4,5 метра, неопалюване приміщення, є тільки один люк щоб туди залізти знизу + люк щоб вилізти на дах. Дерево свіже, навіть ще й трохи під дощем постояло. Сохне на даху. Ніяких джерел вологи під дахом не планується. Впринципі на час шткатурки і ремонту можна б і закрити вихід на горище.

 

Поставили крокви, супердифузійну мембрану strotex, обрешітка і контр обрешітка. на хребтах мембрана в нахльост, на коньку мембрана внахльост. Даховики кажуть що на хребтах і коньку мембрану розрізати не треба, вони так не роблять, але під відповідальність власника любий каприз... Поверх металочерепиці на хребтах пропонують проклеїти "Вентиляційна стрічка конька" (вона посередині з мембрани) і далі коньки круглі. Основний аргумент - буде залітати сніг інакше.

 

Для мене якби зрозуміло що напевно вентиляційної стрічки конька для вентиляції буде мало, бо дірок в ній нема і скоріше за все її треба з грибками використовувати чи іншими елементами для провітрювання.

Знайшов в неті вентиляційну стрічку конька повністю алюмінієву з дірочками невеликими, думаю чи варто на коньку її поставити. Але неясно чи не буде сніг через неї пролітати і скільки.

 

Я щось навіть не розумію суті проблеми. Бо всі малюють що з під конька виходить повітря, а є рішення де ставлять вентиляційну стрічку конька, яка блокує рух. Але є ж відео де достойні виробники ставлять з тими стрічками. Чи то та чудо вентиляційна стрічка конька реально пропускає повітря в достатніх обємах?

 

Думаю над рішенням:

1 - забити і хай роблять як знають, для гарантії привідкрити люк в даху поки дерево не висохне + зробити герметичний люк з другого поверху до конструкцій даху і спостерігати

2 - кинути по коньку вентиляційну стрічку конька суцільноалюмінієву з дірками і зробити 3-4 прорізи площею 10см2 в мембрані під коньком і спостерігати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перечитав тему, поспілкувався з даховиками і заплутався.

 

Маю чотирискатний дах 10*14, коньок десь 4,5 метра, неопалюване приміщення, є тільки один люк щоб туди залізти знизу + люк щоб вилізти на дах. Дерево свіже, навіть ще й трохи під дощем постояло. Сохне на даху. Ніяких джерел вологи під дахом не планується. Впринципі на час шткатурки і ремонту можна б і закрити вихід на горище.

 

Поставили крокви, супердифузійну мембрану strotex, обрешітка і контр обрешітка. на хребтах мембрана в нахльост, на коньку мембрана внахльост. Даховики кажуть що на хребтах і коньку мембрану розрізати не треба, вони так не роблять, але під відповідальність власника любий каприз... Поверх металочерепиці на хребтах пропонують проклеїти "Вентиляційна стрічка конька" (вона посередині з мембрани) і далі коньки круглі. Основний аргумент - буде залітати сніг інакше.

 

Для мене якби зрозуміло що напевно вентиляційної стрічки конька для вентиляції буде мало, бо дірок в ній нема і скоріше за все її треба з грибками використовувати чи іншими елементами для провітрювання.

Знайшов в неті вентиляційну стрічку конька повністю алюмінієву з дірочками невеликими, думаю чи варто на коньку її поставити. Але неясно чи не буде сніг через неї пролітати і скільки.

 

Я щось навіть не розумію суті проблеми. Бо всі малюють що з під конька виходить повітря, а є рішення де ставлять вентиляційну стрічку конька, яка блокує рух. Але є ж відео де достойні виробники ставлять з тими стрічками. Чи то та чудо вентиляційна стрічка конька реально пропускає повітря в достатніх обємах?

 

Думаю над рішенням:

1 - забити і хай роблять як знають, для гарантії привідкрити люк в даху поки дерево не висохне + зробити герметичний люк з другого поверху до конструкцій даху і спостерігати

2 - кинути по коньку вентиляційну стрічку конька суцільноалюмінієву з дірками і зробити 3-4 прорізи площею 10см2 в мембрані під коньком і спостерігати

 

Кровля не утепленная и имеет два вида вентиляции подкровельного пространства - над мембраной и под мембраной. Над мембраной все ок, поставили коньковую ленту (качественно) и забыли. Главное чтобы был организован вход воздуха (узел карниза) и выход воздуха (конек, через коньковую ленту). Все.

А вот под мембраной необходимо наблюдать в отопительный сезон не выпадает ли конденсат на обратной стороне мембраны. Минимизирует этот процесс достаточное утепление перекрытия между чердаком и помещением и вентиляционные продухи. Это могут быть как кровельные аэраторы так и прорези в мембране в районе конька. Прорези в мембране это крайний случай. Ваши кровельщики должны были посоветовать хотя бы сделать в коньке продух ввиде "капюшона" из то же мембраны. Тогда было бы вообще норм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вытягивать что?
По всей видимости воздух??? Хотя начали терзать сомнения))

 

 

Откуда там приток будет?
Ну, допустим, от отверстий перфорированых софитов...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В холодном треугольнике мансарды?

 

А в холодном треугольнике мансарды только из-за разницы температур соответственно разницы давления внутри треугольника и снаружи будет происходить вентиляция... Ну не вакуум там в конце концов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поставили коньковую ленту (качественно) и забыли.

Мене якраз турбує конькова лєнта. Даховики пропонують просту ленту - посередині мембрана, по краях алюмінієва лента. Пробував продувати через неї, ніби проходить повітря якщо дути. Але як на мене воно блокує нормальне природнє проходження повітря з піддахового простору + з часом там насяде багато пилюки і пропускна здатність впаде. Можливо варто взяти суцільно алюмінієву конькову ленту з дірочками (кажуть її ставлять на коньку з натуральної черепиці). Не знаю чи то я вже сильно перестраховуюсь чи варто з дірками брати, чи вона має недоліки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене якраз турбує конькова лєнта. Даховики пропонують просту ленту - посередині мембрана, по краях алюмінієва лента. Пробував продувати через неї, ніби проходить повітря якщо дути. Але як на мене воно блокує нормальне природнє проходження повітря з піддахового простору + з часом там насяде багато пилюки і пропускна здатність впаде. Можливо варто взяти суцільно алюмінієву конькову ленту з дірочками (кажуть її ставлять на коньку з натуральної черепиці). Не знаю чи то я вже сильно перестраховуюсь чи варто з дірками брати, чи вона має недоліки?

 

За алюминий не скажу. У себя делал лентой Ruukki, проницаемая часть похожа на агроволокно, продувается отлично.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене якраз турбує конькова лєнта. Даховики пропонують просту ленту - посередині мембрана, по краях алюмінієва лента. Пробував продувати через неї, ніби проходить повітря якщо дути. Але як на мене воно блокує нормальне природнє проходження повітря з піддахового простору + з часом там насяде багато пилюки і пропускна здатність впаде. Можливо варто взяти суцільно алюмінієву конькову ленту з дірочками (кажуть її ставлять на коньку з натуральної черепиці). Не знаю чи то я вже сильно перестраховуюсь чи варто з дірками брати, чи вона має недоліки?

 

Конькову ленту встановлюйте в любому випадку, а краще буде при всановлені аєраторів під профіль металлочерепиці.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конькову ленту встановлюйте в любому випадку, а краще буде при всановлені аєраторів під профіль металлочерепиці.

 

 

Аератори боюсь встановлювати - боюсь результату. Криві руки майстрів, неспівпадіння профілю черепиці і аератора - майже гарантовано потече.

 

 

 

Планую кілька прорізів зробити на коньку. Накрити коньок грибком з мембрани з провисанням до основної мембрани, щоб повітря з отворів виходило між верхньою і нижньою мембраною і зразу попадало над грибок. На коньку дам або алюмінієву з дірками або щось типу такого як на малюнку - вона виглядає на таку що буде повітря пропускати більше apollo-ireland.akamaized.net/v1/files/9p30jbflxpul3-UA/image;s=644x461

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...