Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ввод в эксплуатацию дома 2018 (жилого, садового, дачного) - Декларация о готовности

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

1. В мене проблеми з тим, яке саме повідомлення зареєстровано, поки не виникало.

.

Это не есть объяснение слова зарегистрировано или у ГАСКА это слово имеет другое значение.У всех контор все чему присвоен входящий номер считается зарегистрированым не зависимо от его дальнейшей судьбы.

Могу также предположить,что ГАСК не дает письменных ответов на устные вопросы не прошедшие регистрацию.Посему все уведомления на котрые был ответ можно считать зарегистрированными т.к. других письменных толкований слова зарегестрировано у ГАСКа пока не обнаружено.Если я правильно понимаю то в базу на сайте они вносят результат обработки уведомления,а не регистрируют в ней.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это не есть объяснение слова зарегистрировано или у ГАСКА это слово имеет другое значение.У всех контор все чему присвоен входящий номер считается зарегистрированым не зависимо от его дальнейшей судьбы.

Могу также предположить,что ГАСК не дает письменных ответов на устные вопросы не прошедшие регистрацию.Посему все уведомления на котрые был ответ можно считать зарегистрированными т.к. других письменных толкований слова зарегестрировано у ГАСКа пока не обнаружено.Если я правильно понимаю то в базу на сайте они вносят результат обработки уведомления,а не регистрируют в ней.

 

реєстрація - внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (далі - реєстр).

 

А до цього і реєстраційни номер не був обов'язковим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так мейл же приходит в нем и дата есть и копия уведомления в pdf

 

Цим листом повідомляємо, що Ваша заявка на отримання

адміністративної послуги "Повідомлення про початок будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорту" від ......2018 року

прийнята в роботу Департаментом держархбудінспекції у Київській області.

Вхідний номер № ...........

Ми додамо усіх зусиль, щоб розглянути Ваші документи якнайшвидше.

Дякуємо, що скористалися сервісом електронних послуг

З повагою

Департамент держархбудінспекції у Київській області.

дата получения, дата принятия в работу и дата рассмотрения-это три разные даты
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дата получения, дата принятия в работу и дата рассмотрения-это три разные даты

Та ради бога.Я так понял,что у нас любая гос контора если ей будет нужно может выпустить свой календарь,толковый словарь,переписать законы ньютона,послать нах архимеда и отсчитывать время по часам с кукушкой в приемной.А о том,что она это сделала никто никогда не узнает.:beer:Извините я по совету соседа по гаражу на это все забил и понял,что быть в этой стране законопослушным=лохом.

Мышление перестроить проще чем страну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невеличкий апдейт...

В минулу п"ятницю від ДАБК отримал лист-повідомлення про зареєстровану Декларацію про завершення будівельних робіт з номером в реєстрі, та подав документи держ.реєстратору для реєстрації права власності:

- Номер Декларації про завершення будівництва (з повідомлення від ДАБК)

- Паспорт будинку (від БТІ)

- Документи що є підставою для первинної реєстрації нерухомого майна (Договір купівлі-продажу земельної ділянки, витяг з реєстру про право власності на ділянку)

Додатково сплачено сервісні збори на суму приблизно 500 грн.

Термін виконання - 5 робочих днів.

Чекаю наступного понеділка...

Фінал! Право власності на новобудову зареєстровано з мінімальними рухами.

Дякую apxitektop за коментарі та поради!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Заповнюю декларацію про готовність, виникло питання з приводу назви обєкту. В повідомленні писали житловий будинок з вбудованим гаражем, а в ТП написано просто житловий будинок, що саме писати в декларації.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Заповнюю декларацію про готовність, виникло питання з приводу назви обєкту. В повідомленні писали житловий будинок з вбудованим гаражем, а в ТП написано просто житловий будинок, що саме писати в декларації.

 

В декларації = в повідомленні = в будпаспорті.

Якщо повідомлення до 28.04.2018 зареєстроване.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фінал! Право власності на новобудову зареєстровано з мінімальними рухами.

Дякую apxitektop за коментарі та поради!

 

Регистратор берет оригиналы документов или нужно делать копии?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Регистратор берет оригиналы документов или нужно делать копии?

У меня брал оригиналы. Никаких копий я с собой не брал. Паспорт вернули сразу при подаче заявки. Остальные документы (паспорт будинку, довідку з бті про параметри будівлі, повідомлення з дабк про реєстрацію декларації щодо завершення будівництва з номером декларації в реєстрі, договір купівлі-продажу ділянки, витяг з реєстру про право власності на землю) вернули при выдаче Витяга з реєстру.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня брал оригиналы. Никаких копий я с собой не брал. Паспорт вернули сразу при подаче заявки. Остальные документы (паспорт будинку, довідку з бті про параметри будівлі, повідомлення з дабк про реєстрацію декларації щодо завершення будівництва з номером декларації в реєстрі, договір купівлі-продажу ділянки, витяг з реєстру про право власності на землю) вернули при выдаче Витяга з реєстру.

 

Довідка з БТІ про параметри будівлі - ЩО ЦЕ, ТА КОЛИ І ДЕ ЇЇ БРАТИ? Чи вона є в технічному паспорті?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Довідка з БТІ про параметри будівлі - ЩО ЦЕ, ТА КОЛИ І ДЕ ЇЇ БРАТИ? Чи вона є в технічному паспорті?

 

А хто у Вас її попросив і на якій підставі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто у Вас її попросив і на якій підставі?

 

Ridibunda пише перелік документів для реєстратора, так там вказана ця довідка, тому і перепитую :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ridibunda пише перелік документів для реєстратора, так там вказана ця довідка, тому і перепитую :)

 

Не бачу в законодавстві:

41. Для державної реєстрації права власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна подаються:

 

1) документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта;

 

2) технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна;

 

3) документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси;

 

4) письмова заява або договір співвласників про розподіл часток у спільній власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна (у разі, коли державна реєстрація проводиться щодо майна, що набувається у спільну часткову власність);

 

5) договір про спільну діяльність або договір простого товариства (у разі, коли державна реєстрація проводиться щодо майна, будівництво якого здійснювалось у результаті спільної діяльності).

 

Документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, не вимагається у разі, коли реєстрація такого документа здійснювалася в Єдиному реєстрі документів.

 

У такому разі державний реєстратор відповідно до наданих заявником у відповідній заяві відомостей про реєстраційний номер документа, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, обов’язково перевіряє наявність реєстрації такого документа в Єдиному реєстрі документів, відсутність суперечностей між заявленими правами та відомостями, що містяться в цьому Реєстрі.

 

Документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси, не вимагається у разі, коли державна реєстрація права власності проводиться на індивідуальний (садибний) житловий будинок, садовий, дачний будинок, збудований на земельній ділянці, право власності на яку зареєстровано в Державному реєстрі прав. У такому разі заявник в поданій заяві обов’язково зазначає відомості про кадастровий номер відповідної земельної ділянки.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Довідка з БТІ про параметри будівлі - ЩО ЦЕ, ТА КОЛИ І ДЕ ЇЇ БРАТИ? Чи вона є в технічному паспорті?

В БТІ я отримав 2 документи - Паспорт будинку та "Довідку щодо показників на житловий будинок, господарчі будівлі". Обидва документи взяв до реєстратора, щоб менше бігати. Законодавчо, це не потрібно.

Більш того, реєстратор мав би зняти усі копії документів при оформленні заявки, та не забирати оригінали. Ще до того - він зняв копію паспорту, хоча у положенні зазначено, що реєстранор не повинен цього робити...

А ще цікаво те, що реєстратор повинен прийняти информацію про те, що платіж зроблено через системи електронних платежів (банківський переказ через онлайн-банкінг), але в мене вимагали зробити платіж в касі банку, та принести платіжки з мокрими печатками...

 

Добавлено через 11 минут

А хто у Вас її попросив і на якій підставі?

 

Реєстратор.

Але я повністю з Вами згоден - підстав немає...

 

Добавлено через 4 минуты

Ridibunda пише перелік документів для реєстратора, так там вказана ця довідка, тому і перепитую :)

 

Перелік документів у Порядку що визначає процес реєстрації...

apxitektop цей перелік вже зазначив.

Я писав про те, що мене просив надати реєстратор в момент візиту.

Довідка була не підшита до паспорту, але була видана в БТІ разом з ним. Тому я її з собою й взяв.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь-ласка, вартість осн. засобів, якщо це наприклад 105 тис. грн, вписувати просто 105, чи писати 105,000
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь-ласка, вартість осн. засобів, якщо це наприклад 105 тис. грн, вписувати просто 105, чи писати 105,000

 

Пишу 105,000 тис. грн.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора занесла декларацію в ЦНАП на Печерській, сказали зателефонувати 22.06 вони повідомлять прийняли чи ні. Тепер не знаю, якщо не приймуть, то це зясується лише 22,06. Підкажіть, чи можливо прискорити?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора занесла декларацію в ЦНАП на Печерській, сказали зателефонувати 22.06 вони повідомлять прийняли чи ні. Тепер не знаю, якщо не приймуть, то це зясується лише 22,06. Підкажіть, чи можливо прискорити?

 

Якщо рішення буде позитивне, ви зможете побачити свою Декларацію зареєстрованою у реєстрі ще до 22/06.

Якщо відмова у зв'язку з некорректним заповненням, то в ідеальному випадку вам подзвонять з ЦНАП або з ДАБК, та попросять підійти на принести випралений варіант документу, або заповнити новий бланк документу на місці.

У гіршому - дізнаєтесь у призначену дату.

Ще можливий варіант - перезвонити в Київський ДАБК десь за 2 тижні, та спитати, чи ще не прийняте рішення...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже через секунду після реєстрації ніякої мови про екусплуатацію (проживання) у невведеному в експлуатацію будинку мови бути не може!

Штраф, зазвичай, 6800 грн. Але можливий лише до прийняття об'єкту в експлуатацію, та за умови якимось чином проведення законної перевірки. А це практично нереально, якщо немає скарг сусідів. Хоча і в цьому випадку, це важко довести)))

 

Получается, если в доме ночуют строители, то ДАБИ при проверке в принципе может придраться и штраф впаять за проживание в невведенном в эксплуатацию доме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получается, если в доме ночуют строители, то ДАБИ при проверке в принципе может придраться и штраф впаять за проживание в невведенном в эксплуатацию доме?

 

"В принципі" може. Але давно вже такого не було. Колись вони бачили крізь вікно стіл або ліжко - і зразу штраф.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пожалуйста, подскажите. Могу же я жить в своем доме без обоев и без внутренних дверей, не имея статуса "дом введен в єксплуатацию"?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пожалуйста, подскажите. Могу же я жить в своем доме без обоев и без внутренних дверей, не имея статуса "дом введен в єксплуатацию"?

 

Можете, але є штраф за експлуатацію не введеного будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримала в ЦНАП номер декларації про готовність 22. 06 як і обіцяли, вчора їздила по запрошенню в ДАБИ, неправильно вказала етажність (написала 2, а потрібно було 1 + мансарда). Дякую всім за допомогу.

Але в реєстрі декларація не висвічується, як довго чекати підкажіть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Пришло время ввода дома в эксплуатацию.

 

Вопрос:

1. Інформація про об’єкт

 

В буд. паспорте звучит так:

Будівництво житлового будинку (загальною площею 71,60 кв.м), господарських будівель і споруд.

 

По тех. паспорту БТИ у меня получилось 77,3 кв.м.

 

Вопрос: Надо ли в информации про объект вписывать то, что выделено синим цветом.

 

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...