Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть по руберойду на гідроізоляцію цоколя

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Підкажіть який руберойд краще покласти зверху на фундамент в якості гідроізоляції. Я так розумію без підсипки мені потрібно дивитись, а які марки, орієнтовна вартість?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Підкажіть який руберойд краще покласти зверху на фундамент в якості гідроізоляції. Я так розумію без підсипки мені потрібно дивитись, а які марки, орієнтовна вартість?

А почему без подсыпки? Чем она мешает? Я себе брал с подсыпкой, складывал в 2 слоя и вперед. Конечно еврорубероиды лучше, но цена..., а дешевые которые без подсыпки - бумага крашенная.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А який смисл у підсипці? Може я чогось не розумію але продавці вроді радили без підсипки на гідроізоляцію фундамента, хоча підсипка вроді теж не повиння мішати всеодно воно кладенться поверх фундамента. Підкажіть бо щось не розумію функцію підсипки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У "Новій лінії" порадили брати Бітуммакс Ізол 153 грн за 10 м2. Складати вдвоє бо у мене ширина стрічки 0,4 м і поверх уже класти перший брус. Ще радили купити мастіку для гідроізоляції розвести її наполовину з водою і нанести на стрічку, а потім паяльною лампою розігіти коли висохне і приклеювати цей руберойд Бітуммакс Ізол.

Що скажете про такий варіант?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А який смисл у підсипці? Може я чогось не розумію але продавці вроді радили без підсипки на гідроізоляцію фундамента, хоча підсипка вроді теж не повиння мішати всеодно воно кладенться поверх фундамента. Підкажіть бо щось не розумію функцію підсипки.

Да фиг его знает зачем та подсыпка, но у нас рубероид с подсыпкой более или менее качественный, без подсыпки - бумага.

Если без подсыпки нормального качества то разницы никакой.

В идеале - ложите еврорубероид без подсыпки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обратите внимание на это www.ekco.ua/?tid=96&lang=ru&nid=285

 

 

Таку штуку теж бачив в "лінії" але вона йде під муровку (цегла, блоки), а у мене буде дерево лягати на фундамент тому не певен що воно буде краще.

 

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...