Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Беспредел ПриватБанка

Said

Рекомендовані повідомлення

І що? Самі борзі один одного перестріляють. Залишаться нормальні або з мізками.

 

Щось в Америці досі не перестріляли...

Або борзі закінчилися та почали звичайних відстрелювати, хіба мало інцидентіа за останній час?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А так пробил на ком и пошёл по цепочке.

Лазейки конечно будут, но значительно меньше.

 

тут другое. Начинается с привязки симок, заканчивается арестами за чтение Конституции...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таки дасть... При продажі/ купівлі телефону будете знімати/ставити на облік і платити податок як з автомобілями. Забудете про телефони куплені в Китаї чи подаровані родичами з-за кордону. А, оскільки, сторонніх джерел телефонів нема - монополісти піднімуть ціни на гаджети. Нє, мо і пропишуть процедуру розмитнення везеного телефону...

 

 

У оператора і так в логах привязка відслідковується при першому ж включені. ;)

Ну так норм.....а то хтось купує офіційно завезений телефон, з я кого і мито і ПДВ сплачене, а хтось сірий чи чорний.

Родичі з-за кордону,Китай- все під податок, а то розвели анархію і роз...ство:)

Ціни? Якщо раптом контрабанду і корупцію переможуть, то ціни збільшаться на багато чого, просто ті, хто цього хоче , поки ніфіга не розуміє що це їм дасть:D

 

Добавлено через 47 минут

тут другое. Начинается с привязки симок, заканчивается арестами за чтение Конституции...

 

В країні епоха автократії....хто казав, що буде легко?;)

Тотальна ідентифікація цифровізація, контроль і покарання....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо буде привязка до ІМЕІ, про що поговорюють..то дуже навіть дасть ,особливо в сфері обороту крадених гаджетів.

.....

По зброї взагалі краса.... В суспільстві, де кожен лантух "круче всіх" коли випє ще й дозволити їм зброю носити....:lol:

Тим паче законодавчо до кінця не зрозуміло де самооборона, а де ні, коли можна використовувати, а коли ні.

Сподіваюсь до такого навіть НОВІ не додумаються

 

- стосовно імеі нічого не буде, ібо следователю глубоко пох, в нього різанини стрілялянини мордобою повно справ, думаєте він буде телефон шукать :lol:Ж-) а ось пересічному проблем добавлять , можете даже не сумніватись

 

- лантухи вже в тролейбусах стріляють, але властьімущим дорожче своя шкура, їм не до пасажирів тролейбуса

 

Добавлено через 1 минуту

Тотальна ідентифікація цифровізація, контроль і покарання....

 

хто міняє свободу на скибку хліба не отримає нічого

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то ціни збільшаться на багато чого, просто ті, хто цього хоче , поки ніфіга не розуміє що це їм дасть:D

Они уже увеличиваются, на упреждение...

Мониторил цену на один гаджет в Алло (белый, с гарантией) При курсе 28 была цена 3700 грн. И сохранялась такой до прошлой недели. Теперь, при курсе 25 цена стала 4300 грн. :oops:

На 30% в долларах...

Плюнул и решил, что он мне и не сильно нужен... :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мониторил цену на один гаджет в Алло (белый, с гарантией) При курсе 28 была цена 3700 грн. И сохранялась такой до прошлой недели. Теперь, при курсе 25 цена стала 4300 грн.

 

К концу месяца обещают Xiaomi Redmi Note 8 по смешной цене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К концу месяца обещают Xiaomi Redmi Note 8 по смешной цене.

 

1. Это ОФФ

2. Я таких матерных слов не знаю. Для меня даже Самвсунг - ругательство

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они уже увеличиваются, на упреждение...

Мониторил цену на один гаджет в Алло (белый, с гарантией) При курсе 28 была цена 3700 грн. И сохранялась такой до прошлой недели. Теперь, при курсе 25 цена стала 4300 грн. :oops:

lol:

Офф топ:

Відкрию малий секрет: ціни на величезну кількість офіційної техніки фіксуються в грн представництвом як рекомендовані один раз за певним, як правило, завищеним курсом валюти і потім, як правило, зниження курсу ніяк не впливає на них, воно лише впливає на прибуток продавців.Іноді при зниженні курсу дозволяється робити акції для кінцевиків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для меня даже Самвсунг - ругательство

 

А разве яблоки бывают по такой цене? :shock: Наверное, реплика. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Офф топ:

Відкрию малий секрет: ціни на величезну кількість офіційної техніки фіксуються в грн представництвом як рекомендовані один раз за певним, як правило, завищеним курсом валюти і потім, як правило, зниження курсу ніяк не впливає на них, воно лише впливає на прибуток продавців.Іноді при зниженні курсу дозволяється робити акції для кінцевиків.

ОФФ на ОФФ

Не правда...я прекрасно знаю как формируется РРЦ...сам эксклюзивный дистрибютор нескольких европейских и японских брендов...уже пару десятков лет... :beer:

 

Добавлено через 24 минуты

А разве яблоки бывают по такой цене? :shock: Наверное, реплика. :D

Есть один недооцененный у нас бренд, относящийся во всем мире к первому эшелону...а у него есть одна моделька, считающаяся одним из лучших КОМПАКТНЫХ безрамочников. По абсолютно смешным деньгам с отличными характеристиками

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

него есть одна моделька, считающаяся одним из лучших КОМПАКТНЫХ безрамочников. По абсолютно смешным деньгам с отличными характеристиками

Так откройте нам эту волшебную тайну...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так откройте нам эту волшебную тайну...

Модераторы, сорри... :beer:

Какая тайна - Sharp Aquos S2. Только на платформе FS8010, а не SH-Z01. Есть отличия в пользу первой.

PS. Матрица вообще одна из лучших в мире - IGZO собственного Шарповского производства, made in Japan

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только что приходит смс типа ваш переказ на карту укрсиббанка столько то прошёл успешно и три мобильных телефона

ну отправил им поздравление с направлением движения

хотя карты потом проверил, бо таки недавно( в пределах получаса) с привата делал перевод на приват, но сумма не такая

 

может сливают данные???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может сливают данные?

Кто куда? Вы же Привату лично разрешили сливать ваши данные третьим лицам будучи клиентом и 5 лет после с автоматической пролонгацией. Это все написано в регламенте, с которым вы всецело согласились.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто куда? Вы же Привату лично разрешили сливать ваши данные третьим лицам будучи клиентом и 5 лет после с автоматической пролонгацией. Это все написано в регламенте, с которым вы всецело согласились.

 

этого не помню

что то читал, конечно, при оформлении первой карты, потом полетело-понеслось

есть вариант не соглашаться и идти в ощадбанк:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

этого не помню

Консультанты об этом не говорят. А документ, в котором это написано, овер 700 страниц - не каждый осилит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с райфайзена шла как то фигня, типа что то там обновить данные, я забил

карта продолжает работать, но по сервисам они тугие

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может сливают данные???
Дело не в сливании данных (хотя и этого исключать нельзя). Это тупо спам и развод.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело не в сливании данных (хотя и этого исключать нельзя). Это тупо спам и развод.

 

Я таких, не ленюсь, заношу сюда: www.telefonnyjdovidnyk.com.ua/nomer/380664745701

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Я таких, не ленюсь, заношу сюда: www.telefonnyjdovidnyk.com.ua/nomer/380664745701

Тоже добавлял пару штук. Недавно мне звонили якобы из Дельта Банка, предлагали свои услуги, кредиты, депозиты и тд. А я ж такой думаю, вроде они закрылись уже. Зашел на их сайт deltabank-online.com.ua/, на месте этого сайта уже другая организация, которая занимается другими финансовыми услугами. А номер мошенников тоже внес во все базы. Так что, если вдруг будут звонить якобы из Дельта Банка, и навязчиво предлагать стать их клиентами - посылайте их далеко!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

А вам таке було?

Переписка зі службою підтримки:

 

Я: Вітаю! Протягом якого часу проводяться платежі? У мене якась затримка з перерахуванням з рахунку ФОП на власну картку.

(понад годину)

 

В діалог підключений фахівець Анна

Анна

Добрий день, Володимире Миколайовичу!

Напишіть, будь ласка, з якого рахунку був платіж

 

Я: XXX

 

Анна

Для вирішення питання мені необхідно кілька хвилин Вашого часу!

Залишайтеся, будь ласка, на лінії, Ваш питання знаходиться в роботі

Дякую за очікування!

Платіж знаходиться на перевірці системи безпеки. На даний момент необхідно очікувати завершення перевірки платежу, після чого платіж буде проведений або повернутий. Перевірка може займати до 1-2 робочих днів. Я розумію, що очікування - це неприємно, з впевненістю можу сказати що, наші фахівці зроблять все, щоб обробити платіж якомога швидше.

 

Я: 1-2 робочих днів? Це дійсно довго. І часто таке буває?

 

Анна

Перевірка проводиться згідно закону Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення Банк як суб´єкт первинного фінансового моніторингу зобов´язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.

 

Я: Так а не можна цю перевірку проводити без затримки платежів? Все одно ж про них інформація зберігається в системі.

 

Анна

Володимире Миколайовичу, перевірка проводиться при відправленні платежу, очікуйте, будь ласка, завершення перевірки

Дякуємо, що написали нам! До побачення!

-----------------------------------------------------------------

 

Слів нема, лише емоції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перевірка проводиться згідно закону Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів,

Имхо однако.Но такая проверка это процессуальные действия в рамках расследования открытого и внесённого в ЕРДР дела.Проводиться следователем или по запросу следователя.

Попросите назвать номер дела...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имхо однако.Но такая проверка это процессуальные действия в рамках расследования открытого и внесённого в ЕРДР дела.Проводиться следователем или по запросу следователя.

Попросите назвать номер дела...

 

Спасибо, конечно :) Почитаю еще закон. На самом деле глупость, мне кажется. Что можно проверить, когда человек перечисляет деньги со своего счета на свой же счет? Похоже на имитацию деятельности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, конечно :) Почитаю еще закон. На самом деле глупость, мне кажется. Что можно проверить, когда человек перечисляет деньги со своего счета на свой же счет? Похоже на имитацию деятельности.

 

такое впечатление, что просто рендомно финмониторинг блокирует для отчета о собственной деятельности. При этом никто даже не смотрит на документы.

У меня пару месяцев назад не пропустили возврат фин.помощи учредителю. Затребовали документы. Отправили. Похоже даже никто их не читал. Блоконули и все.

Через пару недель такую же операцию повторил несколько раз - прошло без проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

такое впечатление, что просто рендомно финмониторинг блокирует для отчета о собственной деятельности. При этом никто даже не смотрит на документы.

У меня пару месяцев назад не пропустили возврат фин.помощи учредителю. Затребовали документы. Отправили. Похоже даже никто их не читал. Блоконули и все.

Через пару недель такую же операцию повторил несколько раз - прошло без проблем.

 

Как говорится, рандом превыше всего)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...