Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте онлайн курс з основ дизайну домашнього інтер‘єру

Oce@n

Рекомендовані повідомлення

Поки карантин і можна чомусь повчитися, хочеться зробити спробу. Може є чудовий курс, який доступно розповість новачкам про дизайн інтер´єру будинку, софт, з чого і як почати?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 3 тижні потому...

1. Практика:

https://www.youtube.com/channel/UCssuw4KHM9I7_whvaIjyU5g

 

2. Идеи: www.inmyroom.ru/ и www.pinterest.com/

 

3. Интуитивно понятный софт для новичков: planoplan.com/

 

Он-лайн софта в инете очень много, выбирай любой :)

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...
14.04.2020 в 17:14, Merec сказав:

У Creative School посмотрите, там есть курс дизайна интерьера.

гарний в них курс, я також проходив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Я б теж пройшла.
Цікаво, чи є тут хтось, хто зробив у себе дома класний дизайн по ітогу курсів ? 😀

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.11.2023 в 22:48, Asssmina сказал:

Я б теж пройшла.
Цікаво, чи є тут хтось, хто зробив у себе дома класний дизайн по ітогу курсів ? 😀

Таких нема.

Вообще я уже отвечал на эту тему, она периодически возникает. Курсы-шмурсы...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Asssmina сказав:

Взагалі цікава їх окупаємість, наскільки вигідно якщо робити собі 🤔

з такою логікою можно також взяти мастер клас від штукатурів чи малярів )))) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.11.2023 в 18:31, Asssmina сказал:

А жаль.
Взагалі цікава їх окупаємість, наскільки вигідно якщо робити собі 🤔

Не выгодно вообще. То время и деньги которые вы выкинете на сомнительные курсы, + отсутствие опыта в данной сфере, по итогу можгут оказаться гораздо дороже, нежели нанять нормального дизайнера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, а можна і мені влізти в тему.

Послуги з дизайну інтер'єру коштують великих грошей. Щоб там дизайнери і не казали про те, що це лише маленький відсоток у загальній вартості ремонту і т.п. Тому природньо, що хочеться зробити все самому.

Але якщо вчитися на дизайнера, щоб зробити собі ремонт, сенсу немає, то як тоді можна зробити собі щось гарне? Невже просто гуглячи картинки в Інтернеті та відбираючи з мільйона щось, що сподобається?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не знаю))

як показує досвід, та картинка в інтернеті виглядаю повністю інакше, ніж те ж саме у нас дома 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
В 24.11.2023 в 10:44, Ihor Chumak сказал:

Ой, а можна і мені влізти в тему.

Послуги з дизайну інтер'єру коштують великих грошей. Щоб там дизайнери і не казали про те, що це лише маленький відсоток у загальній вартості ремонту і т.п. Тому природньо, що хочеться зробити все самому.

Але якщо вчитися на дизайнера, щоб зробити собі ремонт, сенсу немає, то як тоді можна зробити собі щось гарне? Невже просто гуглячи картинки в Інтернеті та відбираючи з мільйона щось, що сподобається?

Смотрите что я у себя сделал, я работаю на заводе за 400 , а сейчас 300 Долл. в месяц. Такого нет нигде, это моя идея, и у меня всё получилось её воплотить.

IMG_20231003_134014_409.jpg

IMG_20231003_134014_446.jpg

IMG_20231003_134014_311.jpg

IMG_20210607_192717_818.jpg

IMG_20210607_192717_830.jpg

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Критику нормально воспринимаете?

Тогда ловите! (мое ИМХО не претендующее на истину в последней инстанции)

Если это собственное творчество то прекрасно! Респект! Могете!

Только подобное нормально смотрелось бы где-то в детском садике, кафешке и тд, но дома в ограниченном пространстве?

У камина должна быть зона отдыха, а не двери по бокам и не представляю практичную сторону подобного произведения,

Вы приглашаете специалиста по уходу? ))

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

albordesign по этому нику можно найти меня в тик токе , там можно посмотреть на видео печи и интерьера.

Если зайти к примеру на olx и посмотреть на интерьеры 98 процентов домов и квартир, которые там выставленны, то я могу смело утверждать что мой интерьер лучше, всего того что там представленно. Специалиста не приглашаю , эту печь сделал я, и я её и обслуживаю. Эта скульптура также выполняет роль люстры, лампочки светят в потолок, свет отражается и освещает помещение. При этом потолок полностью чистый , там нет ни спотов , ни ужасных люстр. Как по мне вполне вписывается не только в кафе и детский сад , но и в жилое помещение. Это очередной непонятный стереотип. Кстати, в тик токе мне куча людей написала что на это дерево оседает тонны пыли, и нужно каждый день чистить эту пыль керхером, не покладая рук. При том что у них скорей всего на стенах и на полу до сих пор висят советские ковры пылесборники , которые действительно собирают много пыли. А у меня этой пыли за год практически нет, она очень легко и просто смахивается тряпкой или мягкой метелкой.

 Мне нравятся интерьеры в стиле бионики как у Захи Хадид, интерьеры Юрия Рынтовта, Ваби Саби Сергея Махно , минимализм , особенно как у вилл Сергея Домогацкого на Балли . Лучше этого я ещё не видел ничего, а какие стили , интерьеры нравятся Вам? Есть ли на ваш взгляд что нибудь лучше, чем то что я перечислил ? Поделитесь ссылкой или выложите фото, если такое есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, AlBordesign сказав:

Как по мне вполне вписывается не только в кафе и детский сад , но и в жилое помещение.

Щоб погодитись з вами, треба бачити, як виглядає приміщення в цілому з тим, що виліпили під впливом  суміші Домогацкого з Хадід, про яких ви  розповідаєте.

Згадала. На форумі була "дізайнерка", не пам'ятаю ніка, яка розповідала, що для неї нема нічого складного в  філософії архітектури Захі Хадід, та, чомусь, пачками викладала на форумі кухні та інтер'єри рівня Епіцентра з Леруа Марлен.

А що за нова течія на форумі- шукати дизайнерські рішення на ОЛХ?

24 хвилини тому, AlBordesign сказав:

Если зайти к примеру на olx и посмотреть на интерьеры 98 процентов домов и квартир, которые там выставленны, то я могу смело утверждать что мой интерьер лучше,

Безперечно, тут ви можете сміливо стверджувати, що ваше дерево краще, ніж ця кухня на фото. Це виклав форумчанин, що надихається інтер'єрами по світлинам з ОЛХ . 

36 хвилин тому, AlBordesign сказав:

При том что у них скорей всего на стенах и на полу до сих пор висят советские ковры пылесборники , которые действительно собирают много пыли. А у меня этой пыли за год практически нет, она очень легко и просто смахивается тряпкой или мягкой метелкой.

Ви ж повинні розуміти, що ви прийшли на форум забудовників, для яких каміни чи піч-камін, це звична річ?

Мене не цікавить, чи лежить пил на гілках вашої творчості. В мене нема килимів ні на стінах, ні на підлозі, але є піч-камін, яка оздоблена піщаником з гладкою полірованою поверхнею. І кожного року, після опалювального сезону, той піщаник миється, тому що на нього сідає пил( зола) від дров.  Тож найкраще підтвердження ваших слів, це показати, як виглядає ваше дерево навколо топки. Звісно, якщо ви користувались піччю.

 

6.jpg.ac6ef8a530648f4afa10342c89ec059a.jpg

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, AlBordesign сказал:

Как по мне вполне вписывается не только в кафе и детский сад , но и в жилое помещение.

Вписывается, не спорю, но при условии соответствующих размеров помещения иначе теряется смысл и ценность творения.

В противном случае вижу как тулят столь желаемый камин где попало или большую красивую «дворцовую» люстру в маленький дом с низкими потолками.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та лучше спорить по дизайну чем слушать имбецилов ударенных головой об «икону» и поливающих всех дерьмом всех несогласных с их мнением в теме о войне.

Я имел счастье видеть самых дорогих в Украине дизайнеров и воплощение в реальность и несовместимость с ней в рельности.

потому как нарисовать можно что угодно, только огонь в воде гореть не будет, а многие из них почему-то живут по принципу «я художник, я так вижу» и понять не могут, почему нельзя сделать наклонный бассейн с переливом воды строго по всему краям? ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.02.2024 в 17:49, AlBordesign сказал:

Смотрите что я у себя сделал, я работаю на заводе за 400 , а сейчас 300 Долл. в месяц. Такого нет нигде, это моя идея, и у меня всё получилось её воплотить.

IMG_20231003_134014_409.jpg

IMG_20231003_134014_446.jpg

IMG_20231003_134014_311.jpg

IMG_20210607_192717_818.jpg

IMG_20210607_192717_830.jpg

На паперовому малюнку дуже гарно, але в життя не перенесено саму суть, "душу" малюнка, тому вийшло штучно і навіть трохи моторошно. На згадку приходять дитячі казки з мавками, бабою-ягою і хащами.

Але те, що не стандартно, і для тіктока підходить, то факт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Nic-олаевна сказал:

і навіть трохи моторошно. На згадку приходять дитячі казки з мавками, бабою-ягою і хащами.

Саме так, вночі встанеш, моторошно, і передумаєш піти у ті двері зліва, я ж правильно зрозумів, що там санвузол?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.02.2024 в 12:01, allanek сказал:

Щоб погодитись з вами, треба бачити, як виглядає приміщення в цілому з тим, що виліпили під впливом  суміші Домогацкого з Хадід, про яких ви  розповідаєте.

Згадала. На форумі була "дізайнерка", не пам'ятаю ніка, яка розповідала, що для неї нема нічого складного в  філософії архітектури Захі Хадід, та, чомусь, пачками викладала на форумі кухні та інтер'єри рівня Епіцентра з Леруа Марлен.

А що за нова течія на форумі- шукати дизайнерські рішення на ОЛХ?

Безперечно, тут ви можете сміливо стверджувати, що ваше дерево краще, ніж ця кухня на фото. Це виклав форумчанин, що надихається інтер'єрами по світлинам з ОЛХ . 

Ви ж повинні розуміти, що ви прийшли на форум забудовників, для яких каміни чи піч-камін, це звична річ?

Мене не цікавить, чи лежить пил на гілках вашої творчості. В мене нема килимів ні на стінах, ні на підлозі, але є піч-камін, яка оздоблена піщаником з гладкою полірованою поверхнею. І кожного року, після опалювального сезону, той піщаник миється, тому що на нього сідає пил( зола) від дров.  Тож найкраще підтвердження ваших слів, це показати, як виглядає ваше дерево навколо топки. Звісно, якщо ви користувались піччю.

 

6.jpg.ac6ef8a530648f4afa10342c89ec059a.jpg

На фото интерьер который вам нравится?  Но это яркий пример " колхозища" , намешана куча цветов, пестрота , глянец , страшная мебель . Это же полная безвкусица из 90 х. Вот я нашел пару картинок , сравните их с вашей. Тут даже сравнивать нечего , напишите кто со мной не согласен . Неужели есть люди которые цыганщину и колхозище предпочтут тому , что изображено на представленных мною фото?

 

 

images?q=tbn:ANd9GcR1f6VDSBlpPL8gvyrowGY

images?q=tbn:ANd9GcRrBD0sdCCoud5BsfoCRZI

images?q=tbn:ANd9GcSjHFa8RChoTWCJjkb-vTe

 

В 04.02.2024 в 22:25, Фрай сказал:

Саме так, вночі встанеш, моторошно, і передумаєш піти у ті двері зліва, я ж правильно зрозумів, що там санвузол?

Что страшного в дереве? Это естественная природная форма, в лесу очень красиво , деревья это красота , спать возле дерева совсем не страшно. А за дверьми ещё две спальни . Вот фото от туда, они ещё не готовы , только стены и потолок можно показать, все помещения в одном стиле.

 

IMG_20240206_091119.jpg

IMG_20240206_091146.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, AlBordesign сказав:

На фото интерьер который вам нравится

Я десь казала, що мені подобається кухня на світлині? 

Перечитайте ще раз мій допис , якщо знов не зрозумієте або зробите вигляд, що не зрозуміли, то пояснювати нема сенсу. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, allanek сказал:

Я десь казала, що мені подобається кухня на світлині? 

Перечитайте ще раз мій допис , якщо знов не зрозумієте або зробите вигляд, що не зрозуміли, то пояснювати нема сенсу. 

 

Я не зрозумів до чого там та світлина , з інтерьером як на OLX.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.02.2024 в 10:35, AlBordesign сказав:

Если зайти к примеру на olx и посмотреть на интерьеры 98 процентов домов и квартир, которые там выставленны, то я могу смело утверждать что мой интерьер лучше, всего того что там представленно.

Та світлина  з ОЛХ. І притягнув ії на форум інший форумчанін.

Якщо ви прирівняли ваше дерево до рівня порівняння з тим, що можна побачити на ОЛХ,  то логічно, що  я  виклала світлину з ОЛХ та погодилась, що, безперечно, в межах порівняння того, що ви бачите на ОЛХ, ваше дерево краще за цю кухню. Пояснюю. Якби мені показали світлину з вашим деревом і світлину з цією кухнею, без заперечень, перевага за вашим деревом. Але тільки в межах ОЛХ.

Якщо обговорювати ваше дерево, як інтер'єрне рішення для життя, то вже зовсім інша справа. І якщо ви вже згадували Домогацького, то його комплекти фахверкових будинків мені імпонують, колись я на форумі викладала ролик про його будинки, але вони не мають нічого спільного з вашим деревом.

 

 

 

 

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гортав сторінки і оком зачепився за світлину, спочатку не зрозумів чому саме,

IMG_2985.thumb.jpeg.b5a239562b533dd1dd2eeaff9f7e4f70.jpeg

а потім згадав, що перед цим переглядав ваш дизайн.

природа ще той митець! )

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...