Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мідії копчені

calipso

Рекомендовані повідомлення

Якось презентували мені кілька консервних банок копчених мідії канадського виробництва. Усім дуже сподобалось, але був один недолік - швидко закінчились. Щоб виправити цей недолік, було придбано 1 кг морожених мідій в найближчому супермаркеті. Оригінальних англомовних рецептів коптіння мідій особливо не шукав, а вирішив поекспериментувати як з маринуванням, так і коптінням. Маринад - на 1 кг розморожених мідій видавив сік 1 лимона, 1 зубчик часнику, 50 гр оливкової олії, перемішав і в холодильник на 4 години. Коптіння - звичайне холодне коптіння при 22 град на 3 години. Термічна обробка - в мультиварку на режим тушіння ( 120 град на 1 год). Вийшло доволі непогано. Від канадських відрізняються - мої мають більш насичений аромат диму. Наступний раз буду коптити півтори-дві години.

IMGP0678.thumb.JPG.781bd350b60c9808eb97836aa7c51d14.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якось презентували мені кілька консервних банок копчених мідії канадського виробництва. Усім дуже сподобалось, але був один недолік - швидко закінчились. Щоб виправити цей недолік, було придбано 1 кг морожених мідій в найближчому супермаркеті. Оригінальних англомовних рецептів коптіння мідій особливо не шукав, а вирішив поекспериментувати як з маринуванням, так і коптінням. Маринад - на 1 кг розморожених мідій видавив сік 1 лимона, 1 зубчик часнику, 50 гр оливкової олії, перемішав і в холодильник на 4 години. Коптіння - звичайне холодне коптіння при 22 град на 3 години. Термічна обробка - в мультиварку на режим тушіння ( 120 град на 1 год). Вийшло доволі непогано. Від канадських відрізняються - мої мають більш насичений аромат диму. Наступний раз буду коптити півтори-дві години.

 

я еще в соевом соусе замачивал:) а час тушения не много*? там кажись и 5 минут достаточно. я бы и сырыми их ел:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я тоже думаю 5 мин с головой хватило бы,свежевыловленные мы на лист металический ,на костре, ракушка открылась и готово,пальчики оближешь!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соєвого соусу не було під рукою, при наявності додав би однозначно. По часу термообробки - я орієнтувався на консистенцію канадських консервованих мідії, а вони дуже м'які. Я би їх "оформив" відразу після маринування і без всякого тушіння.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...