Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скважині 10 років зміна, - складу води?

primus.ua

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні міняв фільтри до і після колони ECOSOFT FK-1054 CI.

Двічи на рік (10 років) фільтр був забитий іржею рудого кольору. Колбу доводилося гризти від нальоту іржи...

Сьогодні сталося якесь диво: колба чиста, на дні чайна ложка чорного піску, а картрідж чорний.

Що сталося?

Це не "Де? Що? Коли?", бо відповіді в мене нема...

20200514_124547.thumb.jpg.5daef5f244399983a994ac2948856c81.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

блуждающие токи

 

Які "токі"? Хоч в мене й "3" з електротехніки, але ж живлення до фільтра немає ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рыжий налёт - это железо.

Чёрный налёт - это марганец.

То, что в скважине пропадает железо, в своей практике видел (Бориспольский р-н).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То це пагано, чи добре?

Це об`єктивна реальність

 

Куди бігти, або щось робити з цим?

Залишатися на місці, слідкувати за хімскладом, робити періодичне дослідження якості води, відстежувати динаміку змін.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почав слідкувати за хімскладом через досліди:

так вигляда літрова банка води просто від свердловини за 4 години після додавання 50мг хлорки(білизни). Шукав марганець в осаді, а знайшов лише руді пластівці заліза, тож що оте чорне на картріджі не зрозуміло. Да, забув був додати, що у колбі фільтру на дні було з ложку чорного піску (неміркувавши викинув замість дослідження :pozor:)

З понеділка напевно вддамся до фахівців з лабораторії.

Може хтось підкаже де зараз приймають пляшки ХТФ КПИ, бо щось тел. (044)4068322 напевно відключили :(, знаю там було бюджетно і якісно :oops:

20200515_160351.thumb.jpg.af95678b845b8725981d4888905dac60.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почав слідкувати за хімскладом через досліди:

так вигляда літрова банка води просто ....після додавання 50мг хлорки(білизни). Шукав марганець ... руді пластівці заліза...чорне на картріджі . з ложку чорного піску

Ви часом не той лікар, який видаляв сам собі апендицит в Антарктиді

 

З понеділка напевно вддамся до фахівців з лабораторії.

Може хтось підкаже де зараз

Найкращий інститут колоїдної хімії та хімії води ім. Думанського на Академмістечку, непогано Субос

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня жёлтый налёт, все кто по фильтрам говорили железо. Сделал анализ, железо 0. Марганец превышение в 9 раз. В лаборатории сказали марганец может давать оттенки от и до и выглядеть вполне себе жёлтым. Но мой жёлтый налёт легко смывается даже просто потерев пальцем, а железо так Хрен смоешь.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня жёлтый налёт, все кто по фильтрам говорили железо. Сделал анализ, железо 0. Марганец превышение в 9 раз. В лаборатории сказали марганец может давать оттенки от и до и выглядеть вполне себе жёлтым. Но мой жёлтый налёт легко смывается даже просто потерев пальцем, а железо так Хрен смоешь.

Що й казати, - загадка. В осад випадає руде, =>залізо (якщо чорне - марганець, так казжуть). Раніше колбу фільтра не міг відмити від рудого, а вчора була зовсім чиста, а картрідж - чорний (як на фото).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сдаю анализы почти ежегодно, имею таблицу в экселе, раньше было много железа, на вкус вода отдавала железом. Последние два года железо 0. Но картридж полипропиленовый у меня рыжий. Но меня это уже не сильно беспокоит так как стоит колонна. После колонны тоже сдавал анализ, всё по нулям. Чтобы повысить жёсткость подмешиваю немного исходной воды.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделал анализ, железо 0.

 

Вы претендуете попасть а Книгу гидрогеологических рекордов Гиннесса.

Простите, а можно узнать населенный пункт, и глубину сей чудной скважины?

Как говорят в Одессе, интересно, аж до поноса!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

интересно

Вот результаты моих анализов от 17го года на форуме. Были результаты и за 13-14й год, но в электронном виде нету.

В прошлом году железо 0,1 марганец 0,18. В этом году железо 0,1 марганец 0,45.

Возможно я не точно выразился сказав железо 0. Оно не 0, а 0,1, а справедливости ради указано менее 0,1. Скважина 50 м, Боярка. В 13ом году мне предлагали колонну обезжелезивания из-за превышения, но на сейчас менее 0,1.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так рудий картридж нікого не турбує, - він в мене 10 років таким був. Турбує саме чорний картридж на 11-ому році експлуатаціі. При цьому жодних смакових і візуальних (в мене прозорий скляний чайник) змін сім'я не відчула.

Свердловина полтавського обрію за 17км від головпоштампу Києва в бік Боярки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найкращий інститут колоїдної хімії та хімії води ім. Думанського на Академмістечку, непогано Субос

 

Отримав щойно відповідь з Інститут у ім. Думанського на замовлення щодо аналізу: "Доброго дня!

Мінімальний аналіз коштує 2244 грн (потрібно 5л води), але ми зараз не працюємо,

телефонуйте з понеділка."

:shock:

"От така ху*ня малята"©Дід Панас

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мінімальний аналіз коштує 2244 грн

Это у нас государственная организация с государственными расценками? :lol: Может вы что то не то спросили и в 2244 грн входит еще вылет к вам вертолетом для заборы пробы?

В субосе старт с около 500 грн и железо с марганцем туда входят, если интересуют они. Или опуститесь чуток за землю и попробуйте районные сэс и прочие лаборатории.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... в 2244 грн входит еще вылет к вам вертолетом для заборы пробы?

В субосе старт с около 500 грн.

 

Звісно питання "скоко" поралізує мосх , але не забувайте поцікавитися за що платите. За вимогами ДержСанПіНу 2.24-171-10 з колодязів та свердловин роблять 18 визначень, для водопровідної води -33 визначень, для бутильованої - 38 визначень геохімічного складу води.

 

На ціну впливає і форма протоколу - з печакою підприємства, чи без.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно питання "скоко" поралізує мосх

Там вказано, що "Мінімальний аналіз" коштує 2244 грн. Скільки б там показників не було, але для мінімального аналізу це забагато грошей. Щоб заробити грошей їм би було слід розробити пакети для тих, у кого, як ви висловлюєтесь, паралізує мосх. Але я думаю, що знаю в чому причина такої вартості. Вони з печаткою роблять за 2244, а на власну кишеню гривень за 500. В касі пусто, а на кармані густо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб заробити грошей їм би було слід розробити пакети для тих, у кого, як ви висловлюєтесь, паралізує мосх.

 

Це головна організація України подібного профілю, яку не дуже цікавить "дороговизна стульев для трудящихся". Її немає з ким порівнювати. Мої замовники надавали їхні протоколи з ~ 80 (!) визначеннями геохімічної якості води. У більшості лабораторій з 3 десятка з носа вилізе немічна, але запопадлива зелена булька.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зелена булька

Але замовника не завжди цікавлять 80 визначень. Я б хотів отримати від них базових 15 штук. Та не за 2 ж тисячі. Так чи інакше, кожен обирає гаманцем, особисто я - зелену бульку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усіх з п'ятницею і Св. Миколаєм!

Отримав аналіз - здається водоочищення відпрацьовує на ОК!

А відповіді за зміну фільтрувальних сполук з рудоі, навіть іноді із слизом, на чорний, майже не маркий, так і не знайшов.

Але, переривши літературу, отримав натяк на теоретично можливе явище, - залізобактеріі...

Саме колонії цих бактерій харчуються залізом а їх лайном(пробачте), є поклади залізноі руди.

Тож колись нащадки добуватимуть у мене в дворі руду. Іншої відповіді не маю:unknown:

img688.thumb.jpg.5cd6c249728ff1d8e32887c513760a89.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

водоочищення відпрацьовує на ОК!

Вы сдали воду после фильтра? Мне кажется до фильтра было бы более информативно. Я сдавал до фильтра, смотрел показатели, потом сдавал после фильтра, но только на определенные показатели с превышениями.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно, що на виході після усіх фільтрів (з крану). Так сталося, що з однієї цікавісті викласти ще 855грн я не готовий.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...