Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Угода про асоціацію між Україною та ЄС

tobias

Рекомендовані повідомлення

Стаття 17

Поводження з працівниками

1.

Відповідно до законів, умов та процедур, що застосовуються у кожній державі-

члені та в ЄС, ставлення до працівників, які є громадянами України та які законно

працевлаштовані на території держави-члена має бути вільним від будь-якої

дискримінації на підставі громадянства, стосовно умов праці, винагороди або

звільнення, порівняно з громадянами цієї держави-члена.

2.

Україна відповідно до законів, умов та процедур, що застосовуються на її

території, повинна забезпечити ставлення, згадане у пункті 1 цієї статті, до працівників,

які є громадянами держави-члена та на законних підставах працевлаштовані на її

території.

Стаття 18

Мобільність працівників

1.

Беручи до уваги ситуацію на ринку праці держав-членів згідно із їх

законодавством та відповідно до норм, чинних у державах-членах та в ЄС, у сфері

мобільності працівників:

a) існуючі можливості доступу до зайнятості для українських працівників,

надані державами-членами згідно із двосторонніми договорами, мають бути збережені

та, у разі можливості, покращені;

b) інші держави-члени повинні вивчити можливість укладання подібних

договорів.

2.

Рада Асоціації зобов’язується розглянути можливість надання інших більш

сприятливих положень у додаткових сферах, зокрема можливості доступу до

професійного навчання, згідно із законами, умовами та процедурами, чинними у

державах-членах та в ЄС, при цьому беручи до уваги ситуацію на ринку праці у

державах-членах та в ЄС.

 

Стаття 19

Рух осіб

1.

Сторони забезпечуватимуть повне виконання:

20a) Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб

від 18 червня 2007 року (через Спільний комітет з питань реадмісії, створений згідно з її

статтею 15);

b) Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення

оформлення віз від 18 червня 2007 року (через Спільний комітет для реалізації цієї

Угоди, створений згідно з її статтею 12).

2.

Сторони також прагнуть досягти посилення мобільності громадян і подальшого

прогресу у візовому діалозі.

3.

Сторони зобов’язуються вжити послідовних кроків до встановлення безвізового

режиму у відповідний час після створення умов для добре керованого і безпечного

пересування людей, визначених у 2-фазовому Плані дій щодо лібералізації візового

режиму, представленого на Саміті Україна-ЄС 22 листопада 2010 року.

 

Стаття 39

Угоди з іншими країнами

1.

Ця Угода не перешкоджає збереженню або встановленню митних союзів, зон

вільної торгівлі або домовленостям про прикордонну торгівлю за тим винятком, коли

вони вступають у конфлікт з торговельними домовленостями, передбаченими цією

Угодою.

2.

Консультації між Сторонами відбуваються в рамках Комітету з питань торгівлі

стосовно угод, що встановлюють митні союзи, зони вільної торгівлі або домовленості

про прикордонну торгівлю та, у разі необхідності, інших основних питань, що

стосуються їх відповідної торговельної політики з третіми країнами. Зокрема, у разі

третьої країни, що приєднується до Європейського Союзу, такі консультації

відбуваються з метою забезпечення прийняття до уваги взаємних інтересів України та

Сторони ЄС, як викладено в цій Угоді.

з повним текстом угоди на 236 сторінках можна ознайомитись за посиланням

(ссылка устарела)

виявляється текст угоди не настільки об’ємний, як казали деякі персони в ЗМІ, чутки ходили про угоду на 1000 сторінок :)

досить простий текст, звичайно перевантажений визначенням понять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

виявляється текст угоди не настільки об’ємний, як казали деякі персони в ЗМІ, чутки ходили про угоду на 1000 сторінок :)

досить простий текст, звичайно перевантажений визначенням понять.

 

1000 страниц обещали вместе с приложениями. А из приложений - там еще отсылки в ЕС-овские регламенты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу пояснить местных евроинтеграторов, чем именно полезно для рядового гражданина украины вступление в ЕС?

Не взагали - это я уже слышал, а конкретно, убедительно, без тимошеновщины.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу пояснить местных евроинтеграторов, чем именно полезно для рядового гражданина украины вступление в ЕС?

Не взагали - это я уже слышал, а конкретно, убедительно, без тимошеновщины.

 

Я как раз не из них, но объясню.

Вступление полезно просто само по себе. Абстрактно, трансцендентно и безусловно.

Все попытки объяснить или аргументировать или опровергнуть - однозначно влекут возникновение срача флейма.

Просто примите - на каждом сайте есть своя вера. Здесь это - вера "ЕС нас спасет". Детали могут отличаться.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я как раз не из них, но объясню.

Вступление полезно просто само по себе. Абстрактно, трансцендентно и безусловно.

Не торкнуло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу пояснить местных евроинтеграторов, чем именно полезно для рядового гражданина украины вступление в ЕС?

Присоединяюсь к вопросу, сам далек от всего этого, может расталкуйте ?

 

Добавлено через 2 минуты

Я как раз не из них, но объясню.

Вступление полезно просто само по себе. Абстрактно, трансцендентно и безусловно.

Все попытки объяснить или аргументировать или опровергнуть - однозначно влекут возникновение срача флейма.

Просто примите - на каждом сайте есть своя вера. Здесь это - вера "ЕС нас спасет". Детали могут отличаться.

Странное объяснение, получается под планку. так надо, можно все что угодно подсунуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не торкнуло.

 

Тогда к местному (а лучше залетному) беркуту,те обьяснят доходчивей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

shubin22,

Як варіант до пояснення..

1) Чи бували Ви в Європі?

2) Чи бували Ви В Росії?

 

Від того як дасте відповідь, буду розуміти чи варто Вам далі пояснювати чи ні.

(Звісно, якщо Ви, це питання задали дійсно не розуміючи, а не плану "Я такий розумний ану попучтесь")

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу пояснить местных евроинтеграторов, чем именно полезно для рядового гражданина украины вступление в ЕС?

Не взагали - это я уже слышал, а конкретно, убедительно, без тимошеновщины.

 

ну вот вам пример.

рядовой гражданин (не все, но множество) частенько бывают за бугром, в частности в ЕС, и еще более в частности в Польше. ну как я к примеру - последний раз там был аж где то в 2003 наверное.

а тут случилось строить там дом в ноябре.

и вот меня заинетересовал момент.

пошел в тамошний маркет подхарчить своих работяг, и вывез оттуда полную тележку всякой снеди. с мясом, пивом 12 шт, колбасами и прочей хренью.

оставил в кассе всего 175 ихних золотых.

а по приезду домой в свой Хмельницкий вышел из Сильпо с пакетиком налегке. при этом оставил в кассе 160 грн.

разница в 2,6 раза по курсу, но раз в 10 - по объему тары.

 

среднюю получку по странам напоминать? отож бо..

 

и вот теперь представьте множество людей, которые ездют туда, и у них возникают такие же мысли - доколе?? доколе мы болтаемся як гімно в ополонці, а не топаем путем хотя бы той же Польши, которая тоже вначале была аасоциирована ну и т.д..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

shubin22,

Як варіант до пояснення..

1) Чи бували Ви в Європі?

2) Чи бували Ви В Росії?

 

Від того як дасте відповідь, буду розуміти чи варто Вам далі пояснювати чи ні.

(Звісно, якщо Ви, це питання задали дійсно не розуміючи, а не плану "Я такий розумний ану попучтесь")

1. Да, 4 страны европейских, 3 азиатских.

2. Да, мнооого раз.

 

Итак?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда к местному (а лучше залетному) беркуту,те обьяснят доходчивей.

 

Смотрим на действия "детей" на майдане незадолго до начала конфликта

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... и вывез оттуда полную тележку всякой снеди. с мясом, пивом 12 шт, колбасами и прочей хренью.

оставил в кассе всего 175 ихних золотых.

а по приезду домой в свой Хмельницкий вышел из Сильпо с пакетиком налегке. при этом оставил в кассе 160 грн.

разница в 2,6 раза по курсу, но раз в 10 - по объему тары.

 

среднюю получку по странам напоминать? отож бо..

 

 

Я так и понял, что вы из западной украины. А причина такого дисбаланса в следующем. Я много и официально работаю в промышленности, уплачиваю немаленькие налоги.

Но есть Вы и такие как вы: они просто "любят" Украину, предпочитают работе спекуляцию, уходят от налогов.

 

Вот именно потому, что меньшая часть работающих людей не в состоянии прокормить большую часть хитрожопых предприимчивых украинцев в Польше жить лучше, чем на Украине. И только поэтому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

shubin22,

Як варіант до пояснення..

1) Чи бували Ви в Європі?

2) Чи бували Ви В Росії?

 

Від того як дасте відповідь, буду розуміти чи варто Вам далі пояснювати чи ні.

(Звісно, якщо Ви, це питання задали дійсно не розуміючи, а не плану "Я такий розумний ану попучтесь")

 

 

 

Объективней всех сравнить вред и пользу могут кто? Правильно - наши доблестные эмигранты, уехавшие в ЕС, из Украины, России, Латвии, Литвы, Эстонии. Особенно важно мнение прибалтов. Читаем их ветку посвященную Киевским протестам и все вопросы отпадут сами собой

 

www.russiancyprus.info/viewtopic.php?f=113&t=37449

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не торкнуло.

 

Психология раба, думать только о еде. Люди прежде всего рассчитывают на соблюдение законов для всех, единых и прозрачных правил ведения бизнеса. Чтоб вас "торкнуло", желаю вам перехлестнуться в какой нибудь конфликтной ситуации, где вы правы, с каким нибудь мажором или какой нибудь 20-летней прокуроршей...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПыСы: я не против Европы и не за Россию. Я за свободное и правомерное развитие Украины вне каких-либо блоков!

Пусть так.

 

все митинги должны быть мирными!а то что сейчас творится в Киеве далеко от европейской манеры....Брат на службе, в составе группы реагирования сейчас находится на Банковой....ну его впечатления намного красноречивей, чем все лозунги звучащие от сторонников ЕС.

 

А вот митинги - это еще мирно. Греки были не столь миролюбивы к своей власти.

А то что ваш брат там чести ему не делает.

Много ума не надо, что бы понять,- народ встал против воров и бандитов у власти.

Так они уже в печень залезли, столько крови выпили, - :evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В даний момент вибір нами сторони Європи -це не вибір Європи, це викидування з влади бандитів. А те, що народ хоче жити як в Європі а не як в Росії це зрозуміло. Повірте я не рвусь в Європу, я там був, так живуть добре, але люди дуже черстві та прагматичні. Психологічно там важко. Я теж за те ЩОБ МИ САМІ НАВЕЛИ ЛАД В СЕБЕ ВДОМА, як це зробила Ісландія.

 

"После кризиса 2008 года исландцы прогнали вороватых правителей, послали подальше иудо-финансовую мафию и постепенно добились восстановления своей страны. Они прогнали кредиторов-бандитов и сами занялись решением своих проблем..."

 

Добавлено через 1 минуту

В даний момент вибір нами сторони Європи -це не вибір Європи, це викидування з влади бандитів. А те, що народ хоче жити як в Європі а не як в Росії це зрозуміло. Повірте я не рвусь в Європу, я там був, так живуть добре, але люди дуже черстві та прагматичні. Психологічно там важко. Я теж за те ЩОБ МИ САМІ НАВЕЛИ ЛАД В СЕБЕ ВДОМА, як це зробила Ісландія.

 

"После кризиса 2008 года исландцы прогнали вороватых правителей, послали подальше иудо-финансовую мафию и постепенно добились восстановления своей страны. Они прогнали кредиторов-бандитов и сами занялись решением своих проблем..."

ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B2-%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B8/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Против власти воров и бандитов встают не так. Надоели имитаторы, прикрывающие мелкой суетливостью свою бездеятельность.

 

Подскажи как, народ темный, тяжелой работой замучен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И еще одно: все митинги должны быть мирными!а то что сейчас творится в Киеве далеко от европейской манеры....Брат на службе, в составе группы реагирования сейчас находится на Банковой....ну его впечатления намного красноречивей, чем все лозунги звучащие от сторонников ЕС.

 

Ось ще одне враження очевидця:

 

5) Цікаве питання: як у суперзахищену зону урядового кварталу на Банковій без відома СБУ заїхав бульдозер?

Відповісти | З цитатою

 

IP: 93.72.49.---

Олександр Палій _ 01.12.2013 18:15

2) Корчинський. Згадаймо 2004 рік і його БТР. Дуже сумніваюся, щоб він робив нинішні провокації з любові до мистецтва.

 

3) Внизу від театру Франка, де я був спочатку, я здивувався, чому частина ВВ стояла в протигазах. Купка киян там була не більше 70 чоловік. Ми ще жартували: "зніміть намордники, весь газ у Фірташа". А потім почулися вибухи зверху, від Банкової. Бійці внутрішніх військ на них АБСОЛЮТНО не відреагували. Таке враження, що вони знали, що так і буде.

 

Корчинський - це професійний "піп Гапон". Провокатор, який створює потрібні для влади івенти. Сьогоднішня імітація безладу мала нагадувати "штурм" Адміністрації Кучми 9 березня 2001 р. До якого - який збіг! - теж був причетний Д. Корчинський.

Змінено користувачем Kysil
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-Есть доноры бюджета, есть потребители (нахлебники, халявщики, баласт). Вы уловили суть сообщения?

встречный вопрос: угольная отрасль - добыча в Донецкой и Луганской областях является донором или потребителем бЮджета?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бгг. Умилительная российская консерва всплыла, аж 2006 года. Стройкой занимаетесь, аль серебренники отрабатываете?

 

Модераторы - почистите рассадник пропагандонов.

 

Какая прелесть только сказал и вот они!!! Срыватели покровов! Ну откройте нам глаза милейший, очень ждем!!

 

Добавлено через 3 минуты

В даний момент вибір нами сторони Європи -це не вибір Європи, це викидування з влади бандитів. /[/url]

 

Да что Вы?

А в 1991 это что было?

А в 2004?

Выбрать 22 года назад Западные ценности и что???????

Вы в область давно выезжали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...