Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

відремонтувати джезву (турку) відпала дерев ручка

galari

Рекомендовані повідомлення

маю ось десь таку турку 1367-turka-mednaya.html023.jpg

 

 

відпала у неї ручка, деревяна. Чим можна чи приклеїти? підскажіть. А то так не зручно, тримати, коли кипяток там, важко знімати навіть з вогню :(

 

Думала може моментом, але щось мене утримує :) не знаю як він контактує з тим, що метал буде гарячим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плюньте на эту затею! :) Обожженные ноги того не стоят...:(

Вмієте ви підтримати :) і підказати як вирішити завдання.

 

Вважаю за потрібне її відремонувати. В цій темі мене цікавлять практичні поради, по тому як це можна зробити. Навіщо це мені буду вирішувати сама. Дякую за розуміння! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вмієте ви підтримати :) і підказати як вирішити завдання.

 

Вважаю за потрібне її відремонувати. В цій темі мене цікавлять практичні поради, по тому як це можна зробити. Навіщо це мені буду вирішувати сама. Дякую за розуміння! :)

Хозяин - барин!!! 8-)

Ноги лучше мазать пантенолом, только сначала охладить под проточной, холодной водой, желательно без брюк или колготок...

 

ПС

Учится лучше на чужом опыте... :smile:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шо, мужчин в доме нема? Эта проблема всех турок. Чинится так же как и делается изначально, то есть деревянный брусок соответствующей формы, после обточки вставляется в железку и привинчиваецца винтиком. У меня было хуже, отлетела железка пришлось искать подходящую трубку.

Приклеить можно, жаростойким клеем. Но строгать ручку все равно придется....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шо, мужчин в доме нема?
в моєму нема :(

Эта проблема всех турок.
я так і думала :)

Чинится так же как и делается изначально, то есть деревянный брусок соответствующей формы, после обточки вставляется в железку и привинчиваецца винтиком. У меня было хуже, отлетела железка пришлось искать подходящую трубку.

Приклеить можно, жаростойким клеем. Но строгать ручку все равно придется....

железка у моєї теж відлетіла...її просто вже запаяли. Так що тримається. А от деревяна відпадає періодично. Доводиться напружуватись і контролювати, коли беру гарячу турку до рук.

 

Ой, добре. Дякую за ідею, розкажу татові, він якраз і обіцяв допомогти.

а що значить "привинчиваецца винтиком" - це треба свердлити навстрізь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в моєму нема :(

я так і думала :)

железка у моєї теж відлетіла...її просто вже запаяли. Так що тримається. А от деревяна відпадає періодично. Доводиться напружуватись і контролювати, коли беру гарячу турку до рук.

 

Ой, добре. Дякую за ідею, розкажу татові, він якраз і обіцяв допомогти.

а що значить "привинчиваецца винтиком" - це треба свердлити навстрізь?

 

А тато не мужчина? :). Взагалі то треба було зразу йому віддати, на мій погляд.

Не наскрізь, достатньо з однієї сторони. Гвинтик лише тримає дерево в стволі трубки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

galari, вставьте старую ручку и аккуратно забейте параллельно этой рукоятке гвоздик в отверстие, в которое вставляется ручка. Т.е. нужно расклинить этим гвоздиком рукоятку в отверстии.

 

А Моментом клеить ни в коем случае нельзя! При нагреве он потеряет все свои свойства и ручка отвалится.

Да и вообще, не стоит экспериментировать ни с какими клеями.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тато не мужчина? :). Взагалі то треба було зразу йому віддати, на мій погляд.

ви не знаєте ситуації, тому так і думаєте :) він живе окремо, а я намагаюсь свої справи вирішувати сама, якщо вдається. Та й різні є чоловіки, до речі, це так до слова, без відностно до конткрених чоловіків ;)

 

Не наскрізь, достатньо з однієї сторони. Гвинтик лише тримає дерево в стволі трубки.

о, супер. Дякую :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

galari, вставьте старую ручку и аккуратно забейте параллельно этой рукоятке гвоздик в отверстие, в которое вставляется ручка. Т.е. нужно расклинить этим гвоздиком рукоятку в отверстии.

:good: супер, ще один варіант вирішення!

А Моментом клеить ни в коем случае нельзя! При нагреве он потеряет все свои свойства и ручка отвалится.

Да и вообще, не стоит экспериментировать ни с какими клеями.

 

я так і думала, що клею уникати слід.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:good: супер, ще один варіант вирішення!

 

Имхо,ни в коем случае так не делайте. Это не ремонт. Во-первых есть возможность разрыва трубки или ее изгиба, во-вторых дерево может треснуть, и в третьих это не эстетично и со временем выпадет. Причем может выпасть в самый ответственный момент, когда будете нести кофе...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имхо,ни в коем случае так не делайте. Это не ремонт. Во-первых есть возможность разрыва трубки или ее изгиба, во-вторых дерево может треснуть, и в третьих это не эстетично и со временем выпадет. Причем может выпасть в самый ответственный момент, когда будете нести кофе...

 

Упс. Такое впечатление, что Вы думаете, речь идет о забивании гвоздя-сотки.

:D

 

Маленьких 1-2 гвоздика расклинят ручку и всё. Или можно тоненький шурупик закрутить...

О каком разрыве или изгибе трубки Вы говорите???

О каком трескании дерева???

Ну, а относительно эстэтичности... Неужели так видна будет шляпка?

К слову, когда у моей турки выпала деревянная ручка, я именно так и сделал и она уже лет 10 держится вполне надежно.

;)

 

Что же касается предложенного Вами варианта... Далеко не у каждой женщины в доме есть дрель и тоненькое сверло, чтоб сделать соответствующую дырочку. Да и не женское это дело дырки в трубках сверлить. С таким делом и не каждый мужчина нормально справится. Ведь там еще и накернить желательно.

 

Ну, да ладно. Я посоветовал, а уж какой вариант выберет хозяюшка, это её дело.

:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мое дело посоветовать. Хотя, да, вы правы, это именно женский ремонт.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

дякую за консультацію всім, хто був небайдужий :Rose: і відгукнувся практичною допомогою.

 

Турка красавішна:) відремонтована. Тато допоміг! залишилось натерти її міні бока і буде виблискувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 років потому...
В 18.09.2011 в 17:05, galari сказал:

железка у моєї теж відлетіла...її просто вже запаяли. Так що тримається. 

а як запаяли, і де саме це робили,  підкажіть?

бо відламалося із кусочком корпусу..

Змінено користувачем Denio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Паять газовой горелкой (турбонасадка на баллончик). Прогревать саму медь, потом прикладвать припой. Для усиления еще медную проволчку добавлял - типа арматуры. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...